Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Dopunio sam sad malo i od starih telefona, pa mozete videti od HTC M8, iphone 5s, S7 edge pa do Mate 10 pro koji sam uzeo pre 2 nedelje i tek treba s njim u akciju da se krene :)

iPhone 5s by Nikola Vicent, on Flickr
 
Poslednja izmena od urednika:
@Sava89, koristi flickr čoveče, vidiš kako si pregledne slike od @Nikola mJet.
@Nikola mJet, odlične fotke, odlična i PS obrada.

 
Prosto mi žao što nema like opcija na forumu

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
 
Ima reputacija:
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    27 KB · Pregleda: 125
 
Može li par slika bez obrade u PS? Da vidimo šta može Mate 10 pro kod tebe.
 
Jel možete da ne kačite fotke sa Flickr-a u originalnoj rezoluciji? Tačnije ne bi trebalo ništa šire od 1024 piksela, koga zanimaju detalji neka jednostavno otvori na Flickr-u da vidi...
 
A jel ok da se samo linkovi okace?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel možete da ne kačite fotke sa Flickr-a u originalnoj rezoluciji? Tačnije ne bi trebalo ništa šire od 1024 piksela, koga zanimaju detalji neka jednostavno otvori na Flickr-u da vidi...

moze naravno, ja sam nov ovde, video od drugih pa i ja krenuo tako. Ok, samo link kacimo onda.
 
A jel ok da se samo linkovi okace?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Ne, to nije poenta. Poenta je da sa ogromnim fotkama treba mnogo duže da se skroluje strana, i sporije se otvara ljudima sa slabijim konekcijama. Zato kažem, okači se manji preview, 1024 je idealno da se vidi o čemu je reč na fotkama, pa ko želi da zagleda detalje uvek može da klikne da otvori sliku u punoj rezoluciji.

@Nikola mJet

Ovo što sam napisao članu iznad, samo linkovi da se kače bi bilo bezveze, ovo jeste tema da se vide slike, samo ne trebaju da budu prevelike kad za to nema potrebe.
 
Ne, to nije poenta. Poenta je da sa ogromnim fotkama treba mnogo duže da se skroluje strana, i sporije se otvara ljudima sa slabijim konekcijama. Zato kažem, okači se manji preview, 1024 je idealno da se vidi o čemu je reč na fotkama, pa ko želi da zagleda detalje uvek može da klikne da otvori sliku u punoj rezoluciji.

@Nikola mJet

Ovo što sam napisao članu iznad, samo linkovi da se kače bi bilo bezveze, ovo jeste tema da se vide slike, samo ne trebaju da budu prevelike kad za to nema potrebe.

Dgv, kako vi kazete ;)
 
5:45 sabajle.
7ae69ce33ca254cafae859f3ad45745c.jpg


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Sabajle.. od kad to nisam cuo. Super slika.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Super fotka ovako kad gledas s telefona


Honor 9,2X hibrid zoom




Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 


Poslato sa STF-L09 uz pomoc Tapatoka
 


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno