Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

nije previše ali bih rekao da je fokus preblizu
 
Pa fokus i nije uhvatio jer je bio mrkli mrak a od opcija ima samo auto-fokus i makro. To mi je prva fotografija munje pa zato i pitam za savjete (iako sam i to kako da je uopste slikam nasao cackajuci po netu ali ne nesto previse opsezno jer se vecinom odnosi na profesionalne fotoaparate sa vise opcija)...
 
fde17c14ea988cd9d6dcd426e6bd665f.jpg


G3 + snapseed(HDR)

sent from tapa for android :)
 
Tvoj G5? :) Kako ti deluje primarna kamera vs 6P?

 
ženin, pa lošije, kako bi :)
detalji uništeni obradom, previše spaljenih delova, odvikao sam od toga, eno i ona kuka da joj vratim 5x :D
čak bih rekao da je bliži G3 nego nexusu al ajd sad :)
 
^ pa to nije problem, @hsv, može da ti kaže kako ženin G5 da podesiš pre izlaska iz kuće, fotke su top, bolje od svih novijih telefona :p:D


 
Postavite-slike-sa-kamere-vaseg-mobilnog-telefona THREAD!!!

https://flic.kr/p/V5JfDT
Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Prilozi

  • IMG_0777.JPG
    IMG_0777.JPG
    990.5 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
@ Ivan

Koliko vidim za 10 godina 80% populacije planete izgleda nece znati da veze partle bez aplikacije i full auto moda a neki ce to tog ''uzvisenog stanja'' doci i mnogo brze :d
 
A mnogi ne vide drvo od svoje šume. I evo ti odgovor na limenku, upravo okino:
20170531_144720.jpg
 
@ Ivan I

Nije ti losa definicija za one koji su dobar deo svog zivota potrosili na gatanje u svoje i tudje BBS, ciscenje bloat-a i ostalog djubreta iz govedjih UI, ubijanje procesa i ostale xda egzibicije a glavni problem u univerzumu im je podesavanje ISO pre izlaska uvece, koje traje onoliko koliko im pretrazivac/tapatalk ucitava pocetnu stranu bukmarkovanog xda :)

 
Krkojzla, samo malo mozda hajlajtse da si smanjio, ovako je nebo belo :)
 
@Vojkan
Iron gate :) Odlicna panorama!
 
@Vojkan,prelepo,skoro nisam video lepsu fotku. :)

Z5 macro sa zoomom

 
Nazad
Vrh Dno