Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Jel zna neko mozda, kako da nateram TV da nadje radio kanale.
U pitanju je LG LN5400.
Uvek u spisku radio kanala stoji 0, tj. nista ne nadje? Da li uopste moze TV da nadje radio kanale u ponudi KDS-a?
 
nema ih, postoje samo analogni.
 
DSC_0281.JPG

DSC_0280.JPG

Ovako izgleda ta kartica, posto se povela prica. Sportklub kanali ostaju do Nove godine, posle ce videti, verovatno kao i sa Arenom, ostane jedna. Mada i to nije lose.

Takodje i u poslovnici u Pohorskoj su mi potvrdili da ce biti nove ponude za kablovski internet uskoro. Tako da ce PTT biti u rangu sa najboljim provajderima.
 
Poslednja izmena:
Ooo, smilovao se Sjbb da nam uzme pare, hvala bogu pa se dogovoriše. Još da paketi i cene budu smisleni i opraštam PTT KDS-u sve bedastoće iz prošlosti.

P.S. Odlična je slika :)

Edit: Drugar će mi poludeti, pre 10 dana je otkazao kablovsku i uzeo Total TV :lupko:
 
Poslednja izmena:
Ooo, smilovao se Sjbb da nam uzme pare, hvala bogu pa se dogovoriše. Još da paketi i cene budu smisleni i opraštam PTT KDS-u sve bedastoće iz prošlosti.

P.S. Odlična je slika :)

Edit: Drugar će mi poludeti, pre 10 dana je otkazao kablovsku i uzeo Total TV :lupko:
poludeti, a stoooo???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kakva divota!
Sin i ja, kokice i kikiriki, Barsa i Real. Neprocenjivo.
 
Da, bilo je.
... pivo i sokić...
Klinac obožava Ronalda i Mesija, a klasiko naleteo ko kec na deset.
 
poludeti, a stoooo???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Kako što? Čovek je lud za sportom, a na totalu teško da će se pojaviti Arene u neko skorije vreme, dok je PTT KDS trenutno prilično kompletan što se sporta tiče. Pardon, potpuno kompletan. Plus što kabl bez dodatnih troškova možeš gledati na više televizora, bar osnovnu ponudu.
 
Poslednja izmena:
I ja sam bio u pregovorima da prebacim ceo ulaz na IKOM... Sad od toga nema nista :D
 
Izgleda je nekome u pošti najzad došlo iz d****a u glavu.
Ako urade nešto dobro i sa netom možda se i vratim, da kompletiram paket.
Ali, iskustvo me tera na oprez...
 
Pogledajte prilog 216185

Pogledajte prilog 216186

Ovako izgleda ta kartica, posto se povela prica. Sportklub kanali ostaju do Nove godine, posle ce videti, verovatno kao i sa Arenom, ostane jedna. Mada i to nije lose.

Takodje i u poslovnici u Pohorskoj su mi potvrdili da ce biti nove ponude za kablovski internet uskoro. Tako da ce PTT biti u rangu sa najboljim provajderima.
Jel to misliš da će biti povećanja brzine interneta?
Jel ima više informacija o tome (koliko, kada, koja cena...)?
To bi mi bas leglo. Trenutno sam na najjačem 20/2.
 
Da li i Vama, kao i meni, varijaju mesečni računi? Od 2400-3500 dinara. Imam net 20/2 i hbo paket....
 
Kako što? Čovek je lud za sportom, a na totalu teško da će se pojaviti Arene u neko skorije vreme, dok je PTT KDS trenutno prilično kompletan što se sporta tiče. Pardon, potpuno kompletan. Plus što kabl bez dodatnih troškova možeš gledati na više televizora, bar osnovnu ponudu.
pa to je tek par dana.. za 25 dana to sve ide u pay pakete pa da vidimo onda pricu ovde
Da li i Vama, kao i meni, varijaju mesečni računi? Od 2400-3500 dinara. Imam net 20/2 i hbo paket....


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Trenutna ponuda paketa TV i kablovski net 10/1 je 1900din, što je za 200din manje nego pre dve godine. Ako SK ubace u neki pay paket za npr. ~400din, opet nije preskupo. Sa arenama sve zajedno bi bilo oko 2500din. Jedino da malo srede internet, pa da u tu cenu bude barem 20/2.

RN3Pro SE
 
Oće li biti kablovskog interneta iznad 20Mbit/s?

Mene samo to zanima, lako ću oko ugovora.
 
Trenutna ponuda paketa TV i kablovski net 10/1 je 1900din, što je za 200din manje nego pre dve godine. Ako SK ubace u neki pay paket za npr. ~400din, opet nije preskupo. Sa arenama sve zajedno bi bilo oko 2500din. Jedino da malo srede internet, pa da u tu cenu bude barem 20/2.

RN3Pro SE
Tv+net+ arene su 2140din. Nadam se da cena sa SK nece preci 2500-2600 din. Jos da puste net 20/2 za tu cenu i vrh, vise mi i ne treba, a verujem i vecini.

Poslato negde iz svemira
 
Produžio sam ugovor sa Poštom za naredne dve godine. Nadam se da će da ponude malo bolji net; jedino što nedostaje sada.
U prošlom ugovoru mislim da nisam video opciju integrisanih usluga sa fiksnim telefonom. Sada ima i te stavke. Možda se spremaju i to da ponude. Videćemo... bilo bi lepo.
IMG_20161205_152255.jpg
 
Poslednja izmena:
Onaj "običan" :) , 10/1 kablovski net i tv sa sport paketom. Mesečno 2140din. Prva tri meseca po 1din.

RN3PRO SE
 
U prošlom ugovoru mislim da nisam video opciju integrisanih usluga sa fiksnim telefonom. Sada ima i te stavke. Možda se spremaju i to da ponude. Videćemo... bilo bi lepo.
Hahaha, o tome su pričali još kad su uvodili KTV pre 15+ godina.
 
Onaj "običan" :) , 10/1 kablovski net i tv sa sport paketom. Mesečno 2140din. Prva tri meseca po 1din.

RN3PRO SE
pa ja to placam bez sport paketa sa cam module 2850 din???, doduse istekao ugovor i doduse adsl kao net.. mogu li obnoviti ugovor i preci na kablovski net?? jel mora novi modem?? hvala

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozes, i da moraces da zamenis modem.

Poslato negde iz svemira
 
jako sam zadovoljan ADSL postinim, je li kablovski net ok??? drugo, ako krene povecanje brzine neta od februara a ja potpisem ugovor sad u decembru kako se resava povecanje brzine???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Standardna. Na sajtu ima opis. Mislim da oni ne umeju da se cenkaju. Nesposobni su :)

RN3PRO SE
 
Nazad
Vrh Dno