Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Parasite

Odlican. 8/10
 
Bolji je novi Rambo od Blizanaca 10 puta.
Onaj fazon kad dodje onaj mafijoza iz Meksika da rokne Ramba kod njega kući sa još 3-4 auta puna njegovih plaćenika onako recimo njih 20tak možda. Rambo lagano ubija celu armiju od 200 ljudi dole u tunelima, sigurno su zeznuli spawn sistem negde [emoji23][emoji1787][emoji43][emoji2957]
To mi je baš zasmetalo, ostatak skroz ok.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sem sto nisu ni prilblizni filmovi, niti je tema ista, niti ima efekata istih, niti su godine priblizne. Seven Pounds je ipak u svojoj klasi filmcina naspram Gemini Man ako cemo gledati koji film gde pripada.
 
Ichi the Killer :Klanjanje

Ljubitelj sam azijske kinematografije generalno, svega sam se nagledao od njih, ali ovakvo ludilo sazdano od bezbroj ludila na jednom mestu nisam gleda' odavno...

Dakle, ovako izgleda kad se anime fazon iskoristi na filmu?!... Nisam nezadovoljan moram priznati.

Ko voli haos i nasilje spakovano u komediju, nema greske. Cak za razliku od vecine ovakvih ostvarenja, kad pustis mozak na ispasu, film zaista ima i pricu koju treba pratiti.
Produkcija je uzas, ali koga briga.
 
Рамбо: последња крв
Крви је, за последњи део, било и више него што је потребно. У сваком случају, прве 2/3 су биле 7/10, последњи део мало претераше ( мало више ). Све у свему зачин Ц - 6/10.
Носталгија, шта ћеш. Још увек се сећам утиска при изласку из биоскопа по одгледаном првом делу.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Gledao sam ichija davno, zaboravih ali da, lud je za sve pare.
 
Ad Astra, nista specijalno, ali ne znam sto ga pojedini napljuvase onoliko.
Sasvim solidan film, pun simbolike, jeste razvucen ali u moru tupih filmova (citaj Rambo-last) ovaj i nije los za pogledati.
 
Dobar je Ad Astra ... ima momente ;) ali, vizuelno i zvucno dobro odradjen.
 
Samo izgleda da nema akcije, krvi, caura, cica...u dovoljnoj meri (potraznji, zelji).:p
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ad Astra je klasičan visokobudžetni promašaj, imali su ambicije ali za "umetnost" i "ozbiljan" film treba mnogo više od pokazanog. Ovako su svi ostali zakinuti, ni umetnosti ni čudovišta/akcije a ni Bred Pitovih trbušnjaka :)
Nisam neki fan Interstelara ali ono je filmčina naspram ovog mlakog i neubedljivog poluproizvoda
 
Носталгија, шта ћеш. Још увек се сећам утиска при изласку из биоскопа по одгледаном првом делу.

Da, da.. Ono padanja kroz jelku i zašivanja poderotine... Rodonačelnik pod-pod-žanra. Legenda...:D

Edit: E, da, plus, "Last Blood" je kontrapunkt tom prvom nastavku, mora se odgledati, kao što je i na saranu, red otići. Nego, ja baš nisam bio siguran, može li Rambo još da digne mitraljez ili je za mulu/eutanaziju, da se ne mučim? Fino što i dalje može da ga digne i opali koji put.:d

Pre neki dan odgledah Polar u kojem krvi i čaura isto do ja**. Strip je verovatno bolji. 3/10
 
Poslednja izmena:
Koliko ste napljuvali AdAstra,mislio sam smeće totalno

Solidan film,malko razvučen,nemogu reć dosadan,uglavno pogledaš ga i zaboraviš ne njega posle 3 sedmice...baš kao i svi zadni fimovi na tu temu(Interstelar,Mars,pa onaj sa Sandro Bullock,itd itd)

Posle svih tih glumaca,pridrušio im se i Pitt,u spašavanju sebe i planete
 
It chapter two
Једном речју - катастрофа. Бољи је Рамбо задња крв. Далеко бољи.

Poslato sa HRY-LX1T pomoću Tapatoka
 
Tambure hvala ti za ovo, sjajna lista [emoji106]

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ad Astra - kakav smor, kao B produkcija koja se baš trudi da bude A, ali ne ide ...
 
Pa zar je stvarno gori od Intershitlara? :)
 
Apsolutno, kao što je poolmaker napisao. Strahovito je prazan/klišeizovan, a kao hteo bi da dostigne neke visine.
 
Freaks - gledao neko?
 
Odgledao ja, ok je. Ništa spec, taman da se ubije malo vremena :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno