Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eye in the Sky - moze da prodje s tih nekih 7/10. Dron(ovi). Moderno "ratovanje" i posledice. Apsurdnost. Mahom bez prevelike patetike i bljutavosti (kakva se da sresti u ostvarenjima slicne tematike) - mada nije potpuno postedjen. Dileme i izbori. Proceduralne i moralne prirode. Drzi paznju, iako traje solidno.

Dopao mi se film i prijatno iznenadio.
 
Gledao upravo sad Wonder Woman i mogu reci da sam prijatno iznenadjen. Amazonka se bije za sve pare :D Opet malo patetike kao prethodni DC film ( BvS ) al vredi svakako pogledati. Ono sto me je pocelo u zadnje vreme nervirati je cinjenica da ljudi ne znaju da se ponasaju u Bioskopu i to vec prerasta u veliki bezobrazluk. Od koriscenja telefona dok traje film, pa do glasnog pricanja i onog najgoreg moguceg mljackanja.... Pa gde je bre covece vise ta kultura...


Znam da se bioskop ne moze porediti sa kucom ali ja lepo sacekam BR i na miru odgledam film. Doduse sa pauzom za toalet ili nekim zanimacijama za zube. :)
 
Odgledao sa klincem juce Cars 3, sta znam dobar je nista wow. Vise po prici lici 1 delu nego 2. U svakom slucaju gledace se kad se pojavi na HDD jos jedno 500 puta sigurno.
 
Life - pokušaj nečega (akcije,horora,sf...)...kao da su se trudili svaku scenu da upropaste. Gluma nikakva,a taj kraj je tako predvidljiv,ne znam šta oduševljava ljude...nisam zažalio što sam gledao ali sam zaboravio sve nakon pola minuta​...

Pirati sa Kariba: Salazarova osveta - ok film za opuštanje, meni bolji od drugog i trećeg dela, fin humor, preterivanje sa fantastikom i patetikom al ajde,porodični film za sve...ja tek skoro odgledao i prethodne delove, i to zbog kapetana Jacka i Barbose koji nose filmove...
 
Life ne meni odličan film, bolji i od novog Aleina.
Doctor Strange, kakva istripovana glupost od filma. Ovo je radio neko na teškim drogama.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Wonder Woman fenomenalan
Vidim da ljudi kukaju da je malo patetican, al ja mislim da mu bas to doprinosi utiscima
DC je ionako dosta mracniji od Marvela koji vise igra na humor
Najbolji DC film do sada, a i sam Gal Gadot je top, i bas joj lezi uloga
Ona je i bila najbolje sto se desilo u BvS
Jedino sa cim DC ima problem konstantno je CGI, sa toliko para ne znam kako im filmovi deluju kao nisko budzetni naspram Marvela
Gal Gadot mi mogao da gledam zauvek kao Wonder Woman, isto kao i Hugha kao Wolverina

Sent from my SM-G955U using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Batman vs Superman.....po meni preterano dugačak, treba pogledati, pogotovo ko prati DC. Ja nisam nešto oduševljen.

Sent from mTalk
 
Znam da se bioskop ne moze porediti sa kucom ali ja lepo sacekam BR i na miru odgledam film. Doduse sa pauzom za toalet ili nekim zanimacijama za zube. :)

Bioskop odavno više nije ono što je bio, a o cenama karata ne vredi diskutovati... :trust:
Odavno mi je daleko veći užitak da film odgledam kod kuće...
 
+1 jos ako imas dobar,u najmanju ruku pristojan TV/monitor + zvuk,bioskop komotno moze da se zaobiđe,jer je pre svega kvalitet prikaza jadan. Ostalo,cene karata,grickalica,pica,ono je tek za diskusiju.
Bioskop je imao prednosti dok nisu postali 2k i 4k televizori,blu rej ripovi i ostale haj tek stvari sire dostupni ljudima. Sad bukvalno mozes da dobijes neuporedivo bolju sliku kuci neko u našim bioskopima.
Plus,jel realno da ljudi u 2017. godini ne znaju da se ponašaju kad dodju da gledaju film, pricaju lagano preko telefona,ne isključuju zvono, sa društvom razglabaju ko u kafani, dovode decu od 5 godina i naprave obdaništa.
Ja u bioskop idem cisto zbog drustva i sto imam onu bonus karticu pa skupljam poene za privatnu projekciju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Realno je. Žasto kažeš "u 2017." , mislim da je pre bilo bolje, ljudi su bili kulturniji.
 
Sve je 0 u odnosu na bioskop.
 
Imam 4K TV, prihvatljivo ozvučenje... pravim babaroga kokice... ali je bioskop bioskop. Retko imam problema sa publikom zato što su projekcije uglavnom prazne.
 
I svaki odlazak je avantura za sebe. Poslednji put sam gledao star wars u januaru. Pored mene sedi lik kome je sve smešno a pored drugarice starija gospođa koja sve komentarise tipa aha , eto ti, mhm, zvuci čuđenja I sl (I jos komentara tipično za nemce) . I na kraju filma, izlaze credits već jedno 3 minuta, krenemo da se oblačimo I gospođa će meni... Shhhhh. Pa kad nisam umro od smeha. Inače na projekciji nas 15, pije se pivo jedu se kokice

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
The Shallows – 6/10 – Ne gledati pred polazak na more. Ili ga gledati bas tad. Uslovno jeftin film za snimiti, koji je studiju doneo visestruku zaradu. Pozitivno: radnja nije previse rastegnuta, ne ubija u pojam trajanjem i brzo grabi ka kraju, mada ne pozelite da je bio i duzi; kome se ne svidi u pocetku, moci ce da odustane, a da uglavnom uspesno nasluti sta je propustio. Mana ima dosta. Podnosljiv za one s viskom vremena, umereno “razonodljiv”.

A Man Called Ove – 7-7.5/10 – Ako nemate ekscentricnog komsiju, sto je, doduse, malo verovatno, dozivite jednog (nesvakidasnjeg) Norvezanina. Oni koji preferiraju knjige, mogu da pronadju istoimeni literarni predlozak u domacim knjizarama. U najkracem, film je dobar. Emotivan. Suludo komican i beskrajno tragican. Realan. Nisam siguran da postoji ikakva zdravorazumski opipljiva veza sa “Cudesnom sudbinom Amelije Pulen”, a opet, iz nekog razloga, setio sam se tog filma dok sam gledao ovaj. Mozda curne i poneka suza.

13 Hours – 5.8/10 – Ukoliko pratite zbivanja na Bliskom istoku, a buduci da je radjen po istinitoj prici, mogao bi da vam bude zanimljiv. Bas citam knjigu “Ko seje vetar”, u kojoj se pominje incident u Bengaziju o kojem je rec, pa mi je lepo leglo. Moze da prodje i kao solidan akcioni film, ako se zanemare okolnosti i ambijent. Za ljubitelje “Black sails”, nakratko se pojavljuje Toby Stephens, a oni koji prate “Billions” videce dobrog Davida Costabile-a, ali i jos bar dve zapazene role. Potencijal nije u potpunosti iskoriscen (niza ocena, iako nije krs). Ako ga podelimo na cetvrtine, otprilike druga je veoma konfuzna, sto verovatno jeste u skladu s haoticnim okolnostima na terenu, ali ometa usredsredjeno gledanje.
 
Ne znam zasto ljudi kukaju za John Wick 2 - film je fenomenalan. Dodaje vise akcije, prosiruje Lore tog sveta. Gde ces bolje. Jedino sto mi je zasmetalo u filmu

previse razvodnjena muzej borba sa ogledalima

Ruby Rose fantasticna. Bukvalno poor man's Scarlet Johansson sto otprilike i jeste budzet John Wick-a (40 mil za izradu filma, 170 mil gross)
 
I meni se dopao JW2, a krastavac kukaju jer većina misli da su filmski kritičari, ne dopadne ti se jedna rečenica u filmu ili neka nelogičnost i gasi odmah, djubre je, 'bem mu sve svaki film je djubre onda, svakom možeš da nadješ neku zamerku, kod mene je recimo bitno da mi drži pažnju, da nije dosadan, ako uspem da odgledam film u cugu to je onda fenomenalno, ne znam samo šta je neko očekivao kada je je odlučio da pogleda JW2, mislim jbt.
 
Jes' da mi je Keanu omiljeni glumac ali slazem se za John Wick 2. Bas je dobar i drzi paznju... A Ruby Rose sexy as hell. :D
Mozda su ljudi ocekivali Bekstvo iz Sosenka pa se zato mnogima nije svideo ni u mom okruzenju...

Sent from mTalk
 
Čovek je rekao "omiljeni" a ne "najbolji", ne vidim ništa čudno, ionako su loši glumci uglavnom najpopularniji.
 
Auu koliko je Kynodontas bolestan. Ne znam sta da mislim.

Kod ovog filma bih ipak voleo da nije nedorecen kraj, hteo sam da vidim kako deca reaguju kad izadju iz "zatvora".
 
@Ivke77
Upravo to. Ne znam sta je znacio taj provokatorski potez... Ali takav smo mi narod generalno. Mada mi se cini da mu je na avataru Christian Bale iz Mechanista pa mu nisam zamerio jer ima dobar ukus iako on moj ismeva. :)
Bas sam i zeleo da to napisem i da panomenem da mi je Keanu omiljen zato sto je jedan od najskromnijih u Hollywoodu (npr. JEDINI nema vilu u Hollywoodu a ima bogatstvo 350 miliona, preko pola svojih prihoda iz Matrixa je dao kaskaderima, NIKADA ga nema u medijima osim ako se ne radi o novom filmu, itd) i da je sacuvao mentalno zdravlje i pored svog jako, jako tuznog zivota od samog rodjenja gde je izgubio skoro sve bitne osobe i da je pravi uzor kako se treba nositi sa zivotom ali sam odustao ne zeleci da trosim energiju na nebitne stvari...
Veliki pozdrav.


Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
To je bilo samo cudjenje i sala, kako ljudi u svemu nadju zadnju nameru...
 
Keanu je jedan od popularnijih... Nzm sta je to za cudjenje ali nbt... Jesam pogodio za Christian Bale i Machanista? :)
Odavno sam ga gledao ali mi je jako ostao u secanju. Dobaaaaar "mind fuck" film.

Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Wonder Woman, najgori film o Superherojima ikada i jedan od najgorih tj. najglupljih filmova u ovom veku. U ovom, nazovi filmskom ostvarenju, sve je ocajno osim uloge Trevorove sekretarice. Ukoliko neko zaista zeli da zaglupi, ovo je idealan izbor za tu proceduru.
 
Ti si se bas razocarao... :)

Ne znam sta si ocekivao od WW i tog univerzuma...

Ni meni nije nista wow,ali familiji i meni bese mnogo zanimljivije od Mumije i Pirata...
 
plaši se jakih žena :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno