Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene bi iskreno više iznanenadilo da neko pohvali novi film,a ne da sve što izađe odmah paljba i sve najgore.

To je zato sto se hajpuju krsevi i filmovi koji su u najboljem slucaju jedva prihvatljivi ili jedva prosecni. Ne znam sta se desava sa ovom hipsterskom planetom ali filmovi kao sto su Get Out i Life ne da ne zasluzuju hvalospeve nego.. bolje da ne pisem nista dalje.

A onda par puta nedeljno ''svratis'' u ovu temu i procitas da su Get Out i Life ''filmcine, vrhovi, sjajni, remek-dela'' i naravno da ce ocekivanja biti bar umereno visoka.
I tako, posle 15 minuta gledanja shvatis da se radi o ''ostvarenjima'' koja nisu daleko od shift-delete, u zavisnosti kako je ko raspolozen u tom trenutku :)

PS

U toku gledanja Get Out na svakih 15 min sam morao da guglam da li mozda M.N Shyamalan ipak ima neke veze sa tim ''remek-delom'' :d
 
Poslednja izmena:
Wonder Woman - 6/10 - Nije los film. Prvi mi je OK DC film jos od Nolanovog Batman-a. Previse patetike za moj ukus, mogli su film slobodno skratiti za nekih pola sata.

The Mummy - 3/10 - I ova trojka je samo zbog produkcije, ostalo dno dna. Ili ja nisam bio svestan toga ranije ili nisam dugo gledao Toma Kruza u nekom filmu, ali ocajan je :d, glavna glumica isto nije daleko od njega.
 
Wonder Woman, gledao danas. Prvih pola sata sve super, lepo okruzenje, deluje da se zahuktava radnja, a onda narednih sat vremena sam se smorio. Da li od patetike ili sto je radnja u I svestskom ratu, ne znam, ali jedva docekao kraj, nisam ni ostao da vidim tizere, ako ih je bilo. Neka bude hejt, ali ja smatram da je vrlo korisno da imamo razlicite stavove ovde. Ako mi neko kaze da su npr Revenant, Hatefull Eight, Dirty Grandpa, Assassin's creed, Wonder woman odlicni filmovi, znacu da ne uzimam u obzir njegove predloge kad biram sta cu da gledam (meni je recimo Deadpool bio pravo osvezenje i odlicna zabava).
P.S. WW mi deluje da je ubaceno dosta sporednih likova koji su imali potencijala, ali nisu dublje obradjeni. Moze neko da kaze, bice to u sledecem delu, ali meni je to falilo sad.
Pozdrav
 
Pitanje za Wonder Woman,mora li se imati nekog znanja o liku da bih mogao da ispratim,skapiram radnju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da nisi toliko guglao I da si se vise skoncentrisao na film nego na sve ostalo mozda bi ti se i svideo.
Kong 2/10
It follows 7
Logan 9

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ice Age 2016 dosadno,nije ništa smešno.3/10 Baš je ono splačina.
 
Moćni Rendžeri - http://www.imdb.com/title/tt3717490/?ref_=nv_sr_2

Dao bih mu 5/10 jer je vrlo čudan film, vrlo je ozbiljan izgled svega u filmu a režija je na nivou serije. Da su bar našli mrvicu bolje scenariste i nekog normalnog režisera ovaj film je mogao biti vrlo cool. Šteta, plus nastavka sumnjam da će biti budući da je od uloženih 100M, doneo 85M. A možda je i bolje tako.
 
Adam's Apples 7/10
The Green Butchers 8/10
 
Eye in the Sky - moze da prodje s tih nekih 7/10. Dron(ovi). Moderno "ratovanje" i posledice. Apsurdnost. Mahom bez prevelike patetike i bljutavosti (kakva se da sresti u ostvarenjima slicne tematike) - mada nije potpuno postedjen. Dileme i izbori. Proceduralne i moralne prirode. Drzi paznju, iako traje solidno.
 
Passengers (2016)
Nista nisam ocekivao od filma ali me je odusevio.
Jennifer Lawrence brutalna, kao po obicaju.
Velika preporuka svima.

Sent from mTalk
 
Uh jedva čekam da odgledam Life posle ovih komentara [emoji1]
 
Bullitt, http://www.imdb.com/title/tt0062765/. Ne znam zasto ne prave vise ovakve fillmove. Sada svaki glavni junak mora da se pokazuje svoju osecajnu stranu pola filma umesto da juri i ubija negativce.
 
Logan, odličan, bar po meni najbolji film što se Logana i Marvela tiče.


Sent from mTalk
 
Kralj Artur: Legenda o maču je zanimljiv i gledljiv film koji zaslužuje jednu 7-cu ili 8-cu. Nasmejah se kada sam video u koji žanr ga je strpao distributer: istorijski, avantura. Nema istorije, malo avanture a najviše fantazije, čak previše za moj ukus. Ali dobro, od Guy Ritchie-ja nije za očekivati žanrovski film. Svejedno, majstor ga je dobro opravio i vredi ga pogledati. Mislim da je trenutno ovo najbolja ponuda u bioskopima, mislim da vredi 660din. koliko košta karta za 3D.
 
The Recall, Wesley Snipes i sajns fikšn , yeah right :d
Ali nije loš uopšte :)
 
Passengers (2016)
Nista nisam ocekivao od filma ali me je odusevio.
Jennifer Lawrence brutalna, kao po obicaju.
Velika preporuka svima.

Sent from mTalk

I od mene preporuka za Passengers (2016), ali zato xXx ne znam na koju foru sam uspeo da odgledam i ovih 50 minuta teskog djubreta!
 
Poslednja izmena:
Gledao upravo sad Wonder Woman i mogu reci da sam prijatno iznenadjen. Amazonka se bije za sve pare :D Opet malo patetike kao prethodni DC film ( BvS ) al vredi svakako pogledati. Ono sto me je pocelo u zadnje vreme nervirati je cinjenica da ljudi ne znaju da se ponasaju u Bioskopu i to vec prerasta u veliki bezobrazluk. Od koriscenja telefona dok traje film, pa do glasnog pricanja i onog najgoreg moguceg mljackanja.... Pa gde je bre covece vise ta kultura...
 
Poslednja izmena:
Nevidljivi Svedok / Contratiempo ne mogu da se opustim i nastavim da gledam, gledao sam El Cuerpo pa mi je kao deja vu sve tripujem da je
matora sto ga saslusava keva od momka iz sudara? to jest ona je taj nevidljivi svedok? jel tako da ne gledam bezveze?
 
^
Jeste!
 
To je nesreca sa Spanskim trilerom, barem u slucaju ova dva gledao si jedan video si oba. Zao mi je sto nisam pustio jedno 4-5 god da prodje pa da ga odgledam. Barem nisam izgubio vreme i lepo odgledao 2 epizode House of Cards.

Sto znaci El Curepo ili Contratiempo jedan se mora zrtvovati za one koji ih jos nisu pogledali.
 
Gledao upravo sad Wonder Woman i mogu reci da sam prijatno iznenadjen. Amazonka se bije za sve pare :D Opet malo patetike kao prethodni DC film ( BvS ) al vredi svakako pogledati. Ono sto me je pocelo u zadnje vreme nervirati je cinjenica da ljudi ne znaju da se ponasaju u Bioskopu i to vec prerasta u veliki bezobrazluk. Od koriscenja telefona dok traje film, pa do glasnog pricanja i onog najgoreg moguceg mljackanja.... Pa gde je bre covece vise ta kultura...
Ovde pred sam početak filma posle reklama upale se svetla i udje devojka koja radi tu, za par minuta izrecita osnovna pravila ponašanja i ukoliko se ona prekrše ( nekome zasmeta bilo sta, prijavi to ) Dodje obezbeđenje i izbaci mamlaza/ze napolje.Svi mirni kao bubice. Nema telefona i pričanja. Jedino sto i meni smeta je mljackanje i kopanje po kesi sa čipsom ili kutiji sa kokicama.To je na žalost njima isplativo i nikad neće ukinuti.
Znaci WW je neka žalosna sredina,tj može da prodje. Sačekacu neki rip kad sam već premijeru preskočio.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno