Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekose mi ortaci da je Blood Father "nako", ali ako je Mel Gibson i ako to nako nije razvuceno na 3 sata mogu da ga pogledam.
 
Blood Father traje 1:28h zajedno sa odjavnom špicom, po meni ništa posebno ali nije ni totalno đubre. TMNT 2014 i 2016 su isključivo za zabavu i opuštanje i možda podsećanje na detinjstvo, svako ko je očekivao drugačije verovatno nikada ranije nije ni gledao TMNT... Kornjače iz kanalizacije koje čuvaju grad, mislim da je nemoguće od toga napraviti neki epohalni kinematografski uspeh.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Blood Father traje 1:28h zajedno sa odjavnom špicom, po meni ništa posebno ali nije ni totalno đubre. TMNT 2014 i 2016 su isključivo za zabavu i opuštanje i možda podsećanje na detinjstvo, svako ko je očekivao drugačije verovatno nikada ranije nije ni gledao TMNT... Kornjače iz kanalizacije koje čuvaju grad, mislim da je nemoguće od toga napraviti neki epohalni kinematografski uspeh.

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
Svaka cast.Razumeo si me 1000%. [emoji4]
 
Odgledah Blood Father-a nije nesto ali da ne igra Mel ne bi bio ni pola ovoga. Kolko mi je zao sto su ga $jebali pa mora da igra po levim filmovima, koliko bi legao u Mad Max fury road bas greota sto nije bio u tom filmu.

Onaj sicario je iz Apocalypta glavni negativac, provalio sam tek pri poslednjim scenama a ceo film mi deluje poznato nikako da izvalim.

Sve u svemu drago mi je sto sam gledao, sad slede nove TMNT 1 i 2.
 
^
Stavljeno na listu... spremio za sutra da gledam Sea of tree's sa Mekonakijem.
Jel gledao neko, valja li šta?

Sent from my D6603
 
[video]Perfect Strangers
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt4901306/[/video]
Maestralan kako Italijani samo znaju!
 
x-men apocalipse
Nit smrdi nit mirise. Bas me nista nije impresioniralo u filmu. 6/10
 
Sea of trees, drama sa Mekonakijem je promašaj. Zaobići.

Sent from my D6603
 
Kolko mi je zao sto su ga $jebali pa mora da igra po levim filmovima, koliko bi legao u Mad Max fury road bas greota sto nije bio u tom filmu.

Šta je tu je, makar su izabrali dobru zamenu (Mad Max)
Publika oće mladje...
A i Gibson se par godina davio u alkoholu, tokom kojih je u javnosti izrekao par stvari o homoseksualcima i jevrejima, pa mu se i to obilo o glavu, dva vrlo jaka lobija u Holivudu...
_______________

Money Monster (2016)
Nije mi nešto legao, čak nije ni osrednji po meni.
Sa druge strane ipak sam ga pogledao do kraja, nije me iritirao pa da ga isključim.
Ocena 4/10
 
Xmen Apokalipsa

6/10 Druga polovina filma je krs. Prva je solidna, za blokbaster kategoriju filmova odlicna.

Warcraft

Zalosno. Vidjao sam kvalitetnije animirane likove u filmovima b produkcije. Prica krsh, smisla bez. Glumci neubedljivi. Rezija raspad.

4/10 I to samo sto sam kao klinac peglao Frozen Throne svaki dan u igraonici :p
 
The shallows - 6/10
Može da prodje ali ništa specijalno.

Sent from my D6603
 
Sing Street

Odlican, bas dobar.
 
Odgledao man who was not there. Zanimljiva drama, preporuka.
 
X-Men Apocalypse http://www.imdb.com/title/tt3385516/

2/10 Koje sr*nje covjece! Pa ovo je blago receno uvreda cak i za *****e. Cudo od 2,5h prepuno ociju punih suza, tupavih facijalnih ekspresija, tupave konverzacije i nevjerovatno loseg glavnog negativca. Jedina dobra scena je sa Quicksilverom i pjesmom Sweet dreams od Eurythmics.

P.S. poslije ovog, imdb-u nista vise ne vjerujem
 
Now You See Me 1 i 2.
Prvi je ok za razonodu, a 2. je sra*e.
 
Ono kad ti galeb ukrade ulogu u tvom filmu :D A kraj bi realniji bio da iskoci deadpool (to mu je zena) i krene da se kolje s ajkulom.
Inace ovaj film bi bio totalno ok da je umesto ajkule proganjaju recimo vukovi ili mecka a ona na nekoj stencugi, jauce kao Kroft Lara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno