Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Now you see me 2
Jos je gori od prvog dela. Ne znam sta mi uopste bi da probam. Jedan veliki cringe compilation.
 
Covek napravio sebi logo NWR, cim sam video skontao sam da ce biti proseravanja. Sto i kazes kao spot mada sva ta wanna be papazjanija u koju je on upao i taj modni svet idu ruku pod ruku. Ipak ima dosta toga sto mi se svidelo...
 
Meni se Now You See Me dosta svideo. Dvojka je solidno losija od keca doduse.

The Physician - jedan od boljih filmova koje sam gledao u poslednje vreme, 8.5/10
 
[video]Pre buđenja
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt3174376/[/video]
Ovu glupost zaobići u širokom luku...
 
Poslednja izmena:
X-Men Apocalypse ... 6/10 i to sam veoma velikodusan. :)
Smece od filma, pravljeno za decu jer inace drugacije ne moze da se objasne one fuserajske :D scene. Komican je ceo film, nisam ga ni planirao gledati ali je kum uvece hteo da odgledamo... :wc:
 
Scena iz 2007 god:

maxresdefault.jpg
 
Da, fotografski i zvucno je film odradjen vrhunski, ali film nije film.. nema radnje, razrade likova, pocetka a i kraja.. ovo je tipicno wannabe Van Trier prese....
Nikada pre gledanja ne gledam sinopsis niti ista na imdb, ali kada sam posle fima video ko je reziser i njegove fotke, sve mi jasno.. nisam omanuo ni milimietar u prethodnom postu. Nema ovde sta da se kapira, kada nema.. pa nista! Ovo je trebao da bude do jaja spot..

Sad moram da pogledam :) Meni je Drive super a njegov je film...
 
Captain America Civil War
Au Koliko lošiji deo od zadnjeg, ovo je neozbiljno na nivou Avengersa. Jedino kraj filma i neke akcione scene valjaju.
Kakav god da je Batmana v Superman je remek delo za ovo sranjce
 
Captain America Civil War
Au Koliko lošiji deo od zadnjeg, ovo je neozbiljno na nivou Avengersa. Jedino kraj filma i neke akcione scene valjaju.
Kakav god da je Batmana v Superman je remek delo za ovo sranjce
Zesci Fail, jos i nema veze sa stripom koji je institucija za ovaj raspad. Jos kad i od Thanosa u predstojecem Infinity War naprave slepca kao sto su uradili sa svakim negativcem...
Ovde je neki Zemo bivsi vojnik neke raspale drzave raskrnkao i unistio hidru i avengere i za 3 dana
 
@Duke

Je li to I am legend?

Yeap,kao i sto Baba kaze... sinoc gledali sa zenicom kod madjara film i vidim scenu...

Inace me zena iznenadila sa infom,posto ona "jede" knjige,da je "I'm legend" novela iz 1950 i neke (1954) i da je 3 (4 po Wiki) filma napravljeno na plot-u i da su u originalu vampiri a ne zombiJi...
Moracu je procitati...
 
Yeap,kao i sto Baba kaze... sinoc gledali sa zenicom kod madjara film i vidim scenu...

Inace me zena iznenadila sa infom,posto ona "jede" knjige,da je "I'm legend" novela iz 1950 i neke (1954) i da je 3 (4 po Wiki) filma napravljeno na plot-u i da su u originalu vampiri a ne zombiJi...
Moracu je procitati...
Jako dobra knjiga, preslušah je kao audiobook pre mnogo godina :)

Pogledah 2. po redu adaptaciju
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Omega_Man
i smatram da je dosta lošija od I am Legend (2007)
 
Poslednja izmena:
Samo je baziran film na knjizi, ne prati je lepo, ja sam više uživao uz knjigu.
 
I am legend. Lepo odaberete verziju koju ćete da gledate, u zavisnosti da li preferirate hepi ili nehepi end, a možda je i bolje, skinete na slepo pa iznenađenje na kraju.
 
Central Intelligence

4/10, komedija u pokusaju. Jedino gde sam se iskreno nasmejao su blupersi na kraju i to samo zbog jedne fore. :)
 
Taj film je možda za decu uzrasta 12 godina.Toliko naivno,providno da Bog sačuva.
 
Probao da odgledam Mud i ostavio na pola. Ne podnosim Mekonahija, stalno pokušava da glumi na isti način, smorio me je odavno, ne znam ko mu više daje uloge i ko može da ga gleda dok se prenemaže.
 
Odgledao dva filma u zadnjih par dana.

Trash
OK priča, Brazil, favele, sirotinja, surovi ACAB-i... Kraj malo romantizovan, ali nek' ide život, 7/10.

The final girls
Socko, parodija na američke horor-kamperske filmove iz 80-ih, malo isuviše američki za moj ukus. Od mene 5/10.

Usput, jel' iko odgledao nastavak starog dobrog I.D.-a iz '95-e? Fokken love you, Gumbo...
ID2: Shadwell Army
gumbo.jpg
 
Poslednja izmena:
^^
Ja ga nešto i ne primećujem nisam gledao mnogo njegovih filmova, pamtim ga po Interstelaru gde je bio ništa posebno, ok valjda. Nekako spontano izbegavam njegove filmove, nije da ga ne podnosim, ali me i ne interesuje baš nešto previše.
 
Kakav je ovaj novi TMNT i koliko ima veze sa starom verzijom crtanog filma?
 
Crimson Peak
Najgori Del Torov film do sada
Mnogo sarenila,prica bleda i pomalo naivna,gluma isto tako

Beyond Genius Lies Insanity
 
Odgledao novi Independence day, osim efekata ništa posebno. Jel ima preporuka za dobre SF filmove, osim cam rip-ova, to ne zelim da gledam, nego nešto pristojnog kvaliteta? Kad kažem dobre, mislim na SF uopšte :D Čak i tipa TMNT dolazi u obzir...

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Odgledao novi Independence day, osim efekata ništa posebno. Jel ima preporuka za dobre SF filmove, osim cam rip-ova, to ne zelim da gledam, nego nešto pristojnog kvaliteta? Kad kažem dobre, mislim na SF uopšte :D Čak i tipa TMNT dolazi u obzir...

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk

Inception npr? Edge of tomorrow?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno