Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam gledao, ali da li je moguće da ovakvo smeće snime https://www.imdb.com/title/tt10394738/

Klinka je iritantna do bola...

Očekujem shitstorm...ne znam ko bi pri čistoj svesti i zdravoj pameti dao dinar za ovo...
 
Slažem se sa tobom, retko iritantna pojava

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
^Klinka ima autizam ako se dobro secam i nju nista ne krivim, nisu normalni oni koji je guraju/iskoristavaju...
 
Ne može ovako. Film, ocena, utisak...
 
Greenland, očekivao sam neku CGI akciju. Ispade drama... i to sasvim ok drama.
 
Na preporuku odgledao American gangster, odlican iako dugo traje.

Greenland gledljiv, predvidljiv.. nista specijalno, preporuka ukoliko hocete da iskljucite mozak.
 
Konacno odgledao American Gangster, stoji na hardu dugo, al nikako... Odlican film zaista...

Greenlend, nikakvo sad remek delo, ali sasvim OK film za pogledati...

Ne znam zasto, ali dok pisem ovo setih se Rogue sa Megan Fox, iako ga pogledah kad je "izasao".... Majko mila, sta je ono koji djavo.... "katastrofa" je veoma blaga rec za onako nesto, a cover za film izgleda kao da je glavna uloga Caitlyn Jenner...
 
Takodje preporuka za American Gangster (8/10 moja ocena). Kome se svidja taj film, preporucujem jos (po meni) malo bolji film slicnog tipa: The Gentleman (2019).
 
Motherless Brooklyn

Razvučen malo više nego što treba ali vredi pogledati zbog Edvarda Nortona.

Odlična gluma kao iz najboljih dana
 
Greenland, za mene veliko razočaranje, jedan od lošijih filmova koje sam gledao.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Teško je upoređivati film sniman po istinitim događajima (AG), i Ričijevu izmišljotinu.
 
Odgledao malo pre sa devojkom Malasaña 32(Soba 32), spanski horor.
Smorio se...svi moguci horor klisei ubaceni u jedan film.
2/10
 
Kad promenu spanski horror, jel gledao neko Dagon?

Bas odavno sam ga nabavio, bacio pogled na par mesta i video neku scenu koja mi je zgadila zivot, stavio ga sa strane i na kraju nisam ni odgledao... Sad razmisljam da bi u moru zombi i "porodica se uselila u ukletu kucu" horora mozda takav film bio osvezenje za pogledati, koliko god "disturbing" bio...
 
Meni je Dagon bio skroz dobar, mada sam ga davno gledao (kao ljubitelj filmova tog rezisera i Briana Yuzne). Mada nije bas za svaciji ukus, istina :)
 
Danas sam pogledao Tenet, nista spektakularno, ali mi se dopao.
Mnogo akcije sa blagim zacinom sf-a.
 
Avengement (2019)
8/10
Nije los film, dobra prica, preporucujem.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
^ Jos jedan reziser(bivsi kaskader), pre neki dan sam se presao i pustio Greenland, mnogo lose i glupo ...
 
The Nice Guys 2016 jako dosadan film i nimalo smesan.Ne znam da li se nekom ovde svideo,ali od mene nikakva preporuka .3/10
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno