Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slobodna volja je diskutabilna, ne zivimo u pecinama pa da nema spoljnih uticaja koji uticu na rasudjivanje sta je nasa volja a sta nametnuta. Umovi su nam pretrpani smecem... mada ima i onih koji povremeno digitalno poste pa lepo rezonuju... i na kraju krajeva da li je to i toliko bitno... ko sam ja ko si ti ko su oni.... kad je sve njihovo a polako i slobodna volja vecine... deluje na kraju krajeva kao su mozda i ti magovi manipulacije isti oni koju su nam i darovali tu slobodnu volju pa se sada sa njom igraju...samo je pitanje koji je cilj

@lepi kokan Daj neko štivo kojim si formirao takve stavove da proširim vidike.


f7591dc05cdc69403b8b37ea6fc44945.jpg

Odličan tajming za ovaj post, taman sad kad sam upravo konačno odgledao Inception. :D
 
istina sama dolazi po čoveka, kad dođe vreme. fear not :)

Nekada čak vrlo brzo, pustio juče da ga odgledam Matrix prvi put posle 15ak godina i primetih ovaj kadar, a pola sata pre toga sam i naleteo na Žana googlajući neke tovje rečenice. Šteta što danas nije živ da malo piše o Koroni...

swZyTGX.jpg
 
Konačno sam odgledao Inception. Vizuelno je fantastičan, ali priča je kliše, likovi nisu razrađeni, a rasplet je haotičan, tako da od mene ima 7/10.
 
Odgledah Matrix posle poslednjeg gledanja od pre 15ak god ponovo odlican kao i svaki put.

Ako su vec radili remaster sto na kraju nisu izmanili ono by wachowski brothers u wachowski sisters?

Mislim da polako mi bledi iz secanja i poslednje gledanje Predatora...mogla bi repriza
 
sto na kraju nisu izmanili ono by wachowski brothers u wachowski sisters?

Mozda im nije toliki prajd. :D

ontopic: Prvi put pogledah Good Will Hunting. Lep film, perfektni glumci. Robin W. u jednoj od top 3 uloga u ovom filmu.

edit: Ali i Met Dejmon je odglumio dobro, ne znam da li sam gledao njega igde da je bolje odglumio od ovoga.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ja bio tuzan kad sam cuo da je Robin Vilijams umro...to mi se nije desilo ni za jednu poznatu licnost...bio je poseban glumac...svakako uloga u Good Will Hunting jedna od najboljih...tu su i Drustvo mrtvih pesnika, gospodja Dautfajer, Aladin, itd...mislim da nije imao los film. :)
 
90te, De Niro i Robin Williams. Mislim da dalje preporuke nisu potrebne. Današnji filmovi nisu ni do članaka staroj školi. Čast izuzecima.
 
Da da pomenuo ga je neko gore, ja nisam siguran da sam ga odgledao ali sam ga cini mi se gledao [emoji38]. Dal samga uhvatio na tv ili ga nisam odgledao do kraja na kompu ne mogu da se setim. Znam da kraj filma ne znam.
 
Good Will Hunting je sjajan film, a scena u baru mi je jedna od omiljenih ikada. Dobar je Dejmon, i u Rounders je odličan.
 
Ja Inaomniju moram ponovo da gledam ostao mi je u secanju kao krš film. A svako sa kime sam pricao kaze da sam istripovao. Tako da ne secam se stanja u kome sam gledao ali cu morati da repriziram pa da vidim dal ce da padne demant.
 
Mnogo je bolja original Insomnija, a ne taj Nolanov remake.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
@emaremare šta te briga, prvo gledanje je dovoljno a filmova ima na pretek. Meni je Nolan odličan zanatlija, Interstellar ne cenim nešto a Dunkirk mi je bio dosadan ali zanat mu uvek priznajem pa i tu.
------------

Mel Gibson ništa zanimljivo, šteta u Profesoru je bio odličan.
https://www.imdb.com/title/tt10308928/
 
Pored Profesora sa Gibsonom je dobar Dragged Across Concrete od novijih. Au kakva scena sa Dexterovom sestrom u tom filmu [emoji33]
 
Nema na nasem neflixu? verovatno je cinestar kupio prava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno