Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti si napisai American Made True Story, ja rekao neki dokumentarac na originalnu temu. Što ne napisa samo American Made kako se i zove?
 
Hereditary, ipak cu sacekati komentare (citaj: da skupim herca prvo)
 
Upgrade - nije mi bas roliko wow koliko je ovde hvaljen ali jeste dobar film. Kao sto rekoste, scene borbe su me prijatno iznenadile, cak sam i premotao par puta nazad prvu fajt scenu :)
 
The Dark Tower

VpP8j1N.gif


Ne znam zašto je King dozvolio ovakvo skrnavljenje njegovog kapitalnog (i životnog) dela.

Znao je da se svađa sa Kjubrikom što mu je ovaj upropastio The Shining ali ovo je veće skrnavljenje nego The Shining
 
Upgrade - nije mi bas roliko wow koliko je ovde hvaljen ali jeste dobar film. Kao sto rekoste, scene borbe su me prijatno iznenadile, cak sam i premotao par puta nazad prvu fajt scenu :)

Meni je kum to nazubljivanje slao sutradan na whatsap, prvo nisam skontoa dal je normalan dok nisam izvalio da je scena iz filma koji sam mu preporučio...
 
Tri vrha

Spor film, sinoć ga pogledah i na kraju sam se zapitao šta mi je ovo uopšte trebalo noćas da gledam. :D

Vredi ga pogledati. Na kraju su uvek deca ta koja trpe zbog gluposti svojih roditelja. U neku ruku mi je žao i Arona, čovek ništa nije skrivio sem što se glupo zatreskao u pogrešnu ženu. :S:
 
Steve Jobs

Ume to Danny Boyle dosta dosta bolje, rezija je razbacana na sve strane, gledljiv al ga ne bih ponovo pogledao..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Prva polovina sasvim dobra :) Gledao sam jutros od 6h, pa dok nisam morao da krenem ... :D

Toni Collette u ulozi karijere. Mene je i inače od nje malo strah :), u filmu je odlična.
Vrlo solidno, vredi gledati, tempo je malo sporiji. Ocena 7/10. Moglo bi i više ali neki elementi filma mi nisu baš legli a i nije previše strašan.
 
Meg me stvarno iznenadio, ocekivao sam dosta dosta slabiji film.
Da se razumemo ovo je klasican blockbuster ali je pravo osvezenje gledati podvodne scene pored svih jurnjava kolima, zgrada koje se ruse, heroja koji lete...
3D je bio odlican, zaboravio sam da imam naocare. Jaka 7 ali neophodna je bioskopska atmosfera i 3D. Verujem da ce ovo kuci biti za par ocena nize, mada ko zna mozda se varam posto je film zaista dobro uradjen. Ima nekoliko wow scena bas zbog 3D-a. Statam naravno neunistiv... Nema onog jednog lika koji ide na zivce, mada ima dvojica koja po malkice nerviraju ali ok. Casting skroz solidan.

Znaci mozak ostaviti kuci, neocekivati previse i dobro cete se zabaviti ali i par puta iseckati.

Sta cu stara sam lozana drzi me film i dalje pod utiskom :)
 
Poslednja izmena:
Equalizer 2,slab i mogu reći razočarao.Sve je moglo stati u 1:15min umesto 2h,nepotrebno razvlačenje. Da nema Denzela ovo bi bila 4ka u najboljem slučaju. Dok mi je prvi deo bio jedan od najboljih sa Denzelom. Bolje da sam pare bacio na Tomicu Kruzića i njegove vratolomije [emoji5]

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
^
Meni ni EQ1 nije bio nesto posebno, nisam razumeo taj hajp oko filma. :) Mislim da je vise prosao zbog trenda akcionih filmova "matorih drtina koje jos nisu za staro gvozdje" koje je pokrenuo Stalone. Generalno su takvi za odgledati i shift+delete...

Ali realno Denzel vise za takve uloge.

@mare

Ja bas video trejler. Delovalo je kao interesantan letnji flik i podseti me bas na Deep Blue Sea... :)

Sada kada se setim, moracu da odgledam i Sphere i The Abyss - dobri filmovi i bas odavno ih nisam gledao...
 
Poslednja izmena:
Taxi 5,i prethodnici nisu bili nesto ali sa ovim nastavkom su na vrhu...najgorih filmova.
 
Jos ja gledam nema prevod vise od nedelju dana. Znaci los...
 
Ne treba ni da pocinjes, ja pokušao da gledam sa eng titlom ali brate ne ide ugasio na 25 min
 
Ima i sa eng zvukom verzija, mada još nisam počeo.
 
Taxi 5 - takodje izdrzao 15 minuta, kao teletabise da sam gledao... uzas...
 
Znaci dobar a? Bas mi devojka reče da hoće da skine da gledamo. Jel ima prevod? Da mi ne skače po glavi, a i da ne tražim za džabe :d
 
Ovsj upgrade nije los film. Preporuka od mene, u moru losih filmova u zadnje vreme, ovo je osvezenje.

Dobra prica i jednostavan primer kako se moze napraviti gledljiv film bez mnogo para.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
 
Nema skakanja po glavi, miran porodični film :)
 
Ocean's Eight, počeo da gledam i odustao posle 15min. Onoliku količinu plastificiranih glumica nisam skoro video!!
 
Znaci dobar a? Bas mi devojka reče da hoće da skine da gledamo. Jel ima prevod? Da mi ne skače po glavi, a i da ne tražim za džabe :d

Dobar kao i svi novi horori. Scenario 0, napetost 0, radnja 0, ali udri po reklami da se izvuku pare.
I mozes videti da to deluje sasvim ok

Budget:$10,000,000 (estimated)
Cumulative Worldwide Gross: $79,275,328, 16 August 2018
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno