Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odgledah i ja hitman's bodyguard. Iskreno hteo sam da ugasim na pola filma, ali nisam jer ga nisam sam gledao. Druga polovina je definitivno bolja ali sveukupno nekako mi je usiljen. Ukratko, ništa posebno, 6/10.
 
Goon stvarno odlicna komedija, laganica, ali bas zabavan film. Mislim da ce uskoro i drugi deo da izadje u bioskope.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

Goon: Last of the Enforcers imaš već kao WEB DL narodnjak. Kažu da je na nivou, ako ne i bolji od keca. Skinuo ga i nisam jos pogledao.
 
Midnight Run (1988) - Lep film, malo poduzi ali lepa avantura. 7/10. Preporuka.
 
The Last Supper (1995) - Lud, neobican, preporuka. 8/10
 
The Hitmans Bodyguard (2017)

6.5/10

Scena pucnjave u sumi kod mercedesa: nalaze se kod zadnjeg dela automobila i kada eksplodira oni su odjednom kod prednjeg dela. [emoji3] [emoji3] [emoji3]
 
Preporuka za dobar španski film, kome god da sam preporučio svideo se.

Contratiempo

Dobar! El Cuerpo mi nije seo kako treba, ali daleko da je loš, imao je čini mi se previše očiglednih rupa za razliku od ovog koji nije bez mana ali jako dobar, odličan da kažem, bez obzira što sam 1/3 pred kraj pretpostavio šta se tu pokušava i na šta se ide. Klasična španska škola gde još uvek znaju kako treba napraviti zanimljiv i dinamičan film. 8/10
Po meni su glavni akteri maestralno odradili svoje uloge.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Da, i meni, pogotovu lik koji je po ponašanju rođen za ovakvu ulogu.
 
Dobar! El Cuerpo mi nije seo kako treba, ali daleko da je loš, imao je čini mi se previše očiglednih rupa za razliku od ovog koji nije bez mana ali jako dobar, odličan da kažem, bez obzira što sam 1/3 pred kraj pretpostavio šta se tu pokušava i na šta se ide. Klasična španska škola gde još uvek znaju kako treba napraviti zanimljiv i dinamičan film. 8/10

Pogledaj La cara oculta
Po kvalitetu je malo ispod ova dva filma ali je ipak različit. Možda ti se svidi, ako ništa drugo onda zbog glumica.
 
Life mi se vuče po stickovima i hdd-ovima već neko vreme, krenem da gledam i prvih sat vremena prilično dobri, i onda naprave takvu glupost u jednoj sceni ...
 
The Best Offer

Savrsena gluma + odlicna prica

10/10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Odgledao "Doni Brasko" (dobio HBO GO pa malo gledam). Ništa posebno s obzirom na očekivanja kada sam pročitao ko glumi pojurih da odgledam. Možda je te 1997. bio nešto više od "običnog" filma?
 
The Hitman's Bodyguard 6/10 mada je možda i to mnogo.
Nije toliko dobar koliko mi ga nahvališe.

Sent from mTalk
 
Odgledao "Triple 9". Kako je film počeo mislio sam da će biti odličan, ali kako je odmicao tako sam razmišljao da ga ugasim. Na kraju sam naterao sebe da odgledam do kraja. Još jedan u nizu filmova koje prave danas, ništa ne odskače od drugih iako imaju poznate uloge i vidi se da su se pojedinci potrudili da odglume kako treba...
 
The Hitman's Bodyguard - 4.5/10 - Kontam ja da je parodija/komedija sta god, ali gluma nije uvek na mestu, scenario je u globalu uzasan, efekti takodje. Muzika ga malo povadi. Tako da ne mogu bas da ga preporucim.

Sta je sledece - Majkl Kejn i Son Koneri kao cirkuzanti? Mogli bi malo u Holivodu da vode racuna o godinama glumaca i koje su im uloge prikladne :d
 
The Best Offer 8.5/10
Kakav film, najbolji koji sam gledao ove godine!

Sent from mTalk
 
The best offer
kopka me poenta patuljka u kaficu. Kapiram automat ima kutiju za patuljka koji sve zna al opet ona nije ucestvovala u prevari osim sto je iznajmila vilu.
Inace film dobar.
 
Odgledao Hitman's Bodyguard. Jedva iz tri dela, ne pomaze ni sto gotivim Reynoldsa i Jacksona. 5/10
Cini mi se da je neko pre neki dan spomenuo ovo kao medju boljim filmovima ovog tipa. Evo odmah da nabrojim dve meni daleko bolje sprdnje koja mi prve padaju na pamet:

The Brothers Grimsby (2016)
Return of Xander Cage (2017)
 
Dosta forumasa je predlozilo, i ja se sada prikljucujem - Obavezno pogledati film `Shot Caller`.
 
Gledam sam shut kolera. Previse macho brutalan 6.7/10
ide mi na nerve sto su ti krimosi dal u zatvoru dal na slobodi intelektualno na nivou klinaca od 16 godina. Nigde nema trunke zdravog razuma. Samo aj droga cirka sex i daj da ubijamo sve okolo. A u corki lozenje bez ikakvog povoda aj danas mexikance jel ce oni nas a sutra crnje i kao deca ...
 
The best offer
kopka me poenta patuljka u kaficu. Kapiram automat ima kutiju za patuljka koji sve zna al opet ona nije ucestvovala u prevari osim sto je iznajmila vilu.
Inace film dobar.

Žena patuljak je kao što si primetio vlasnica vile, a živi iznad kafića. Roberta je upoznala tako što joj je popravljao lift. Pošto je lice sa specijalnim potrebama sve vreme provodi, preko dana kod izloga kafića a noću pored svog prozora koji gleda takođe na vilu (to si mogao da vidiš u sceni kada Virgil dobija batine pri kraju filma. Kao lice sa specijalnim potrebama ima dar da pamti brojeve (koliko puta je ko ušao i izašao iz vile). I to je cela njena poenta.
 
Petre sve to kapiram al
na kraju je patuljak simbolika i nista vise.
E pitanje dal postoji u pragu onaj kafic sa kraja filma?
 
http://m.imdb.com/title/tt4901306/?ref_=wl_li_tt

Perfect strangers odlican :) Nisam navikao na italijanske filmove pa mi je u pocetku gluma izgledala lose ali kako je odmicao film sve vise mi se svidelo :) Inace zeni se nije gledao film jer je italijanski ali dobro, ne bih morao da krijem telefon :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Petre sve to kapiram al
na kraju je patuljak simbolika i nista vise.
E pitanje dal postoji u pragu onaj kafic sa kraja filma?

To je dobro pitanje i ostavljeno je gledaocima da sami procene. Meni se čini da postoji, da se oporavio, otišao u Prag i nada se jer "There's something authentic in every forgery". Naravno i ostali mogu reći kako su shvatili.
 
The Hitman's Bodyguard - 4.5/10 - Kontam ja da je parodija/komedija sta god, ali gluma nije uvek na mestu, scenario je u globalu uzasan, efekti takodje. Muzika ga malo povadi. Tako da ne mogu bas da ga preporucim.

Sta je sledece - Majkl Kejn i Son Koneri kao cirkuzanti? Mogli bi malo u Holivodu da vode racuna o godinama glumaca i koje su im uloge prikladne :d

Vec je bilo tako nesto, podseti me na odlican film, koji je meni stvarno bio maksimalno dobar, "Last Vegas". Smekerski :)
 
Odgledao the danish girl
Tema nije za one koji vole rokacine
transrodne osobe u braku i kako se nositi sa time
Teska drama al je dobra 7.3/10 od mene
 
The Hitman's Bodyguard - Sem nekoliko smešnih scena, ništa posebno. Vidim da se gura, forsira humor u vidu psovki. Očigledno postoji brojna populacija kojoj je to smešno.... Ovako, prekopirani Džon Vik i slični fazoni.

What happened to Monday aka Seven sisters - dobar film, drži pažnju, mada je već viđena priča.
 
Going in style
Koji ocaj majko mila. Ne volim da gasim film ma koliko ocajan bio al ovaj sam zamalo ugasio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno