Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
^
Filmčina ali glavni akteri promašaj ili ti neuverljivi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Po meni su glavni akteri maestralno odradili svoje uloge.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Atomska plavuša 6.5/10

Film koji se trudi da bude intenzivan, pomalo šokantan (par lezbo scena), sa dobrim soundtrackom, ali kom ipak fali ono nešto da bi se izdvojio iz proseka... McAvoy na visini zadatka.
 
Odgledah par solidnih korejskih hitova, spominjani su ovde -
Chaser: korektan triler, malo frustrirajuci zapleti, ali rezija vrlo dobra - 7/10
The Man from Nowhere: nije losa akcija, jeste zaplet pomalo supalj, ali sve u svemu solidna zabava - 7/10
 
Icarus odličan dokumentac o doping sistemu. Neverovatno šta se sve radi i koliko daleko se ide zarad prestiža.
Preporuka

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
F&F 8: sta sam ja to gledao... sf, parodija, teletabis trailer long version? Ogledao do kraja ( i to jako tesko ) cisto da vidim gde su granice nebuloza... nema ih...

Free Fire: posle gore navedenog film za Oskara... super filmcic za opustanje i par dobrih osmeha...
 
Dunkirk, totalno razočaran viđenim. Koliko god istinito bilo, radnja je glupost neviđena. 5/10
 
Meni je kod tog filma najveci problem bio sto sam tesko razlikovao one vojnike...sve mračno,oni svi slicni plus niko nema neku dublju postavu totalno mi je bilo svejedno da ih porokaju sve...bas nekako prazan film,akcija nije losa,super je tehnički odradjen,zvuk za desetku imao sam osecaj u bioskopu da mi iznad glave rokaju bombe i lete avioni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mei je kod tog filma najveci problem bio sto sam tesko razlikovao one vojnike...sve mračno,oni svi slicni

A sto, mislis da u oravom ratu, pre borbe, jedni obuku plave a drugi crvene uniforme da bi se razlikovali?
 
Meni je kod tog filma najveci problem bio sto sam tesko razlikovao one vojnike...sve mračno,oni svi slicni plus niko nema neku dublju postavu totalno mi je bilo svejedno da ih porokaju sve...bas nekako prazan film,akcija nije losa,super je tehnički odradjen,zvuk za desetku imao sam osecaj u bioskopu da mi iznad glave rokaju bombe i lete avioni.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ma i ono plavetnilo što od mora, što od neba. Plastična gluma, jedno vreme sam bio i zaspao. Verovatno bih mu dao neku (šesticu najviše) ocenu više da sam ga gledao u bioskopu, a ne torent snimak iz bioskopa. Naš Igmanski marš ovo jede u komadu!
 
Poslednja izmena:
Takav film gledati sa bioskopskog torrenta...šta je uopšte poenta?
 
dunkirk stvarno vredi gledati u bioskopu... 7/10. daleko je od savrsenog, ali i od krsa
 
Takav film gledati sa bioskopskog torrenta...šta je uopšte poenta?

Pa poenta je u tome što u bioskop ne idem godinama, a koliko god zvučni efekti bili dobri, a film je kakav jeste, ništa mi ni to ne znači. A da sam čekao kršten rip, ono mogao sam, ali dosta drugih filmova mi tu kljuca po mozgu koje treba da odgledam i eto, aj, daj šta daš. Da je bio u rangu nekih ratnih filmova (inače sam ljubitelj istih) gledao bih ga ponovo ali naoposleno.
 
Ja lepo kažem da treba uvesti neki šablon za ovu temu u kome bi stajalo i gde je i kako film gledan... Čisto kad čitamo komentare da znamo čime baratamo.


Što se tiče:

najveci problem bio sto sam tesko razlikovao one vojnike...sve mračno,oni svi slicni plus niko nema neku dublju postavu

To je režiser i hteo da postigne. Ne spominju se mnogo imena, ne ulazi se u neke ko zna kakave priče pre rata or what ever. Fora je da je to mogao biti bilo ko, pa možda i sa bilo koje strane priče. Ratovi i njihove žrtve su pre svega NN lica... i po koj imenovani heroj ili komandant.
 
Jeste, da uvodimo posebne kriterijume i pravila za odgledane filmove u Bench Clubbing temi... nemojmo preterivati...

Ako je film iole dobar svakako ces ga pogledati u punom pravom izdanju i jos vise uzivati iako vec znas o cemu se radi i nece ti biti zao potrosenog novca... na zalost, malo sta vredi danas bioskopske karte...

Ne znam za vas ali meni ne trebaju efekti bioskopskog ozvucenja,3 D i ostale gluposti koje danas "prodaju" filmove jer smo nekada bisere kinematografije gledali na izlizanim VHS kasetama pa nam nije smetalo da uzivamo u pravim filmovima...
 
Kako sam ja jedan od onih koji i dalje smatra da bioskopu nema premca i kom nije žao potrošenog novca :), da prenesem utiske...

Beri Sil 7.5/10

Slab sam na filmove bazirane na istinitim događajima i likovima, a ovaj je pri tom zabavan, lepo upakovan i samim tim vrlo gledljiv. Kruz, nakon nekoliko slabijih ostvarenja, ovde ponovo u punom glumačkom sjaju... Preporuka!

PS. Ovo je, u kratkom vremenskom intervalu, već treći film koji gledam, a da ima sjajni soundtrack > prvo Vozač, pa zatim Atomska plavuša i sada Beri Sil...
 
Nisam očekivao da je Hitmans Bodyguard onoliko dobar. Mislim da još od Hangovera nije bilo bolje komedije.

Instant klasik

Ocigledno sam ja nesto ili propustio, ili je do mene, ali ovaj film je samo ok i nista vise. Vec vidjeno 10k puta, Ameri su vise smorili boga sa ovim njihovim fazonima, ali film kao film je ok, sto se toga tice, zabavan je, ali stvarno sve vidjeno nekoliko hiljada puta.
 
Ja gledao sa ženom, why not?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Hitmans Bodygard - odličan. U moru nazovi komedija, ova se ističe. Jeste na isti kalup kako reče kolega gore, ali je hemija između SLJ i Ryana Reynoldsa odlicna. SLJ i njegove face neprevaziđene. Plus je cela ekipa dobra, SelmILFa odlična :)

Ali Elode Yung, ihaj :) i ovde kao i u Deadpool-u, Reynolds ima slatku partnerku (Deadpool: Morena Baccarin).

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni film definitivno ide na specijalan HDD sa top filmovima, koje gledam s vremena na vreme. A nisam već par godina ubacivao nista novo na njega.

Mislim da je zadnji pre ovog bio Goon. Ko nije Goon gledao, obavezno. Lagana a vrlo dobra komedija, za koju na domaćim subtitle sajtovima mozete pronaći i specijalne prilagođene titlove sa kojima je film bar 3x smešniji.
 
Poslednja izmena:
Goon stvarno odlicna komedija, laganica, ali bas zabavan film. Mislim da ce uskoro i drugi deo da izadje u bioskope.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk
 
Ogdgledao contratiempe il kako se zove na spanskom. Lakse se nalazi kao the invisible witness il man. Jako interesantan film. Drzi budnim. 8/10
 
Pa Goon bas nije cista komedija, film ima poprilicno depresivnih scena, ali zbog toga mi je i bio odlican.
 
Ogdgledao contratiempe il kako se zove na spanskom. Lakse se nalazi kao the invisible witness il man. Jako interesantan film. Drzi budnim. 8/10

Odgledaj onda i ovaj iznad što su preporučili isto španski: El Cuerpo aka The Body. Isti režiser, meni čak dosta zanimljiviji. Mada se oseti da je od istog režisera, pa ima sličnosti sa The Invisible Man, mada bez obzira na to film je odličan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno