Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja baš sinoć pogledao Liona. Nisam pustio suzu, doduše bilo je napetih scena, ali je zato devojka plakala ko kiša[emoji3] Odličan film, baš! Domaći zadatak kako od solidne priče napraviti vrhunski film. Obavezno pogledati!
 
Kako mislis solidne price?
Teska i jako mucna, po mom skromnom misljenju
 
Po mom mišljenju film pomalo i smara. Više emocija mi je probudio Titanik nego taj film :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Odgledao Primer juce i koliko god da sam ga kao shvatio, posle sam pogledao explanation video na YouTubeu i jbt shvatih da ni pola nisam shvatio sta se zaista desavalo kroz film. Totalni mindfuck.

Sad uzmi Coherence i Timecrimes da se totalno zabaguješ :D
 
Coherence je odličan. Još moram taj Timecrimes da pogledam. Primer sam gledao za vikend, ali sam već bio umoran pa pola stvari nisam skontao. Moraću da ponovim.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
http://bosonoga.com/2017/04/05/10-modernih-juznokorejskih-filmova-koje-svako-treba-da-pogleda/
Odličan tekst kao predlog za gledanje južnokorejskih filmova.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Osim Piete i Spring,Summer...sve ostale sam odgledao stim sto mi je Host mozda i najlosiji sa ove liste.

Mada nedostaje tu dosta filmova...Ayeossi,I Saw the Devil,Ichi The Killer,Tale Of Two Sisters i sl...


Kada vec pominjete mindfuck filmove pogledajte The Escapist...dosta podcenjen film...mozda nije ubpravim smislu mindfuck ali ima taj neki mindfuck osecaj

The dead have highways
 
Poslednja izmena:
I Saw The Devil je pod rednim brojem 4 na toj listi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sad uzmi Coherence i Timecrimes da se totalno zabaguješ :D
Gledao Coherence, odlican. Mislim da je Primer ipak veci mindfuck, mada sam Coherence gledao pre tipa dve godine, pa se ne secam svega najbolje.

Pogledacu Timecrimes, ali prvo nekoliko bozica izmedju da mi mozak ne zatrokira [emoji16]
 
Bas sinoc odgledaj assasins creed, nisam igrao igricu, pa nisam imao nikakvu podlogu za razliku od vecine. Po meni prosecan film za ubijanje vremena, znaci prica dosta povrsna, previse scena borbi za moj ukus. Bas sablonski film, odgledao sam ga zato sto videh da je izasao remux snimak, pa rekoh ajde da pogledam posto je dosta puta vidjenja rasprava oko ovog filma. Jedva neka 6-tica od mene, mada neki preteruju i sa blacenjem, prosecan komercijalni film kakvih je more, verovatno je zaradio solidan novac obzirom na dobru reklamu zbog igrice...
 
По мени је опљуван неосновано. Солидан филм, далеко од неког врх филма али да је толико лош колико га пљују овдје је далеко од истине.
Људи опустите се о гледајте филмове забаве ради, поготово Америчке.
Знам да ће сад да крене дрвље и камење али реално тражите длаку у јајету сваком филму. Превише се оптерећујете.
Мада свако од нас има право да каже шта мисли...
Да сам слушао коментаре овдје вјероватно бих погледао два филма годишње, ако и толико.
Филмови су забава, а не рјешавање вишеструког интеграла. Бар ја тако гледам и у већини филмова које сте опљували овдје сам ја нашао себи нешто занимљиво.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
П
Филмови су забава, а не рјешавање вишеструког интеграла.

Filmovi su umetnost (ponekad i zabava) a nikada matematika, kao sto se to kod nas predstavlja (ono "ali kraj mi se nije svideo", "znao sam sta ce da se desi"). No, meni ovi moderni holivudski blokbasteri nisu ni zabavni ni umetnicki ni smesni ni tuzni, samo dosadni.

Tu pogotovo prednjace ove DC/Marvel gluposti, oni su mi najgori, kao da gledam jedan isti film, skup akcionih scena. Ovi po video-igrama su malo bolji, steta sto ne prave filmove vec mini-serije, tako je slucaj i sa ovim Assassins Creedom. Bio bi bolji da nisu odmah vec isplanirali nastavak, kao da ne znamo da ce ga biti. Ali da, nije los, bolji od dosadnog WarCrafta (ako nesto nekome znaci).
 
Pa kad se force awakens ovde stavlja u trash kategoriju, onda Assassin's cred ne zaslužuje da bude pomenut. Iron Menovi, Transformersi i ostali su ta zabava koju spominješ, tako ih i shvatam i odlični su, ali AC je očaj, bezmalo negledljiv....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Assassins creed bi bio super film da nisu probali da prate 2 razlicite price u isto vreme i onda samo prebacuju sa jedne na drugu. Najveca zamerka igraca u igricama je bila to sto na kraju svake memorije prekinu igru da bi radio nesto smorno u sadasnjosti sto su popravili sa unity i sindikatom. Daj mi film po igri sa radnjom iz proslosti i bice super akcija dok je ovo sto su snimili sada nevidjeno djubre.
 
On the milky way, odgledao juce i pored svih negativnih kritika...
dakle Kusturica je puko ko Cernobil, jako los film, dosadan, glupa ratna tematika, lete zene, zmije, svinje, guske, puno simbolike samo njemu znane, muzika bespotrebno pokriva 90% filma ( valjda sto je narkoman Stribor komponovao ), bleda Monika Beluci, Kusta glumi ko pocetnik, jedino Micalovicka odlicna...par naturscika jako dobri, predeli prelepi, okolin Trebinja, Zelengora...uzasno uradjena scena sa zmijom, zmija lici na kinesku igracku, ma film za izbegavanje...jos kad bude serija na RTS ponosno prikazana, nadrljali smo
...od mene jedva 2/10
 
Poslednja izmena od urednika:
Ma njegovi poslednji filmovi su odavno za izbegavanje!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lion

Odlican.. mogao je lagano jos 20, 30 min da traje, da se jos malo razrade neke stvari i prica, kad dosta djubradi sebi dopusti da traje 2h 40m, moglo je i ovde malo duze..
 
Nobody Walks in L.A.

Katastrofa, jedan od najgorih filmova koje sam gledao.. kao neki maturski rad studenata burzuja koji su platili diplomu na Megatrendu..
 
Logan - prijatno iznenadjenje,nisam ocekivao ovakav film,definitivno vredi

Ghost in the shell - hvala kolegi da preporuci,iznenadjujuce "drzanje" do originala.Ko voli anime,samo napred...
 
Lion

Jako dobar.
 
Jel gledao neko sleepless sa jamiem foxom?

Послато са L-EMENT501
 
Sleepless - ok akcija, mada predvidiv scenario.

Ocena generalno 6/10, 7/10 u žanru.
 
Sleepless moze da se gleda, nista posebno, akcija ok u filmu, sve vec vidjeno, moze da prodje kao akciona zabava.
 
Incarnate

Užas od filma...osim Carice Van Houten koja ovde ne pokazuje ništa ali je je*ozovna samo tako ništa drugo u filmu nije vredno pomena


Da li je moguće da u skorije vreme niko nije u mogućnosti ili nema znanja da napravi horor film koji valja?
 
Meni se svideo The Witch,

posebno jer nema jump scares. Tj ima par komada koji nisu nista ozbiljno.

Inace, na ovom sajtu mozete videti koliko film ima jump scares i koliko su strasni. Takodje mozete skinuti engleski prevod u kojem ce iskakanje biti najavljeno 5 sekundi ranije.

Eto, mozda nekome bude korisno pri odluci da li da gleda neki film.
 
The Witch je prilično dobar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno