Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Paaaa ova slika sa projektora... Sto to nisi razvuk'o u full screen? :d
 
63ea1c57cbe45e40447ba6fa81e42574.jpg

Evo ti full :)
 
E krastavac sad [emoji14]
Ponesite kokice i pivo i dodjite na projekciju :)
 
Titanic 3D odličan, odgledao i pravljenje filma 3+h. Cameron bogotac ☺️

Sent from my D6603
 
E krastavac sad [emoji14]
Ponesite kokice i pivo i dodjite na projekciju :)

Dosao bih ja, sljakam tu kod tebe al sta vredi kad nemam u Z. Polju ni 3G ni 4G, ne mogu ko covek da se tagujem na fejsu da gledam i sta gledam :D

Kapiram da je uber zadovoljstvo gledati na projektoru bilo sta.
 
Ja kupio pre tri godine br komplet izdanje 2br 3D diska, 1 br 2D disk i 1dvd,posle tri godine uzmem ponovo da odgledam 3D varijantu i naravno budem opet oduševljen kakva je slika i film.Jos da su dodali 7.1 zvuk bio bi jos bolji. Jedva čekam Avatar 2 sledeće godine.

Sent from my D6603
 
The Siege of Jadotville

Za razliku od 9th Company fllma (navodim kao primer jer i jedan drugi film imaju sličnu priču) koji jeste dobar film ali činjenično netačan Jadotville je sve to ali suportno.

Odlična i verno i skoro do u deltalj tačno ekranizovana jedna (od mnogih) situacija koje su se dešavale na tlu Afrike tokom Hladnog rata i još jedan primer kako politika od heroja napravi budale i "magarce" (ako budete gledali film shvatićete zašto su baš magarci pomenuti) ali na svu sreću
sa srećnim krajem po vojnike a političari kao i uvek izvuku svoju guzicu na uštrub tih istih vojnika

Jedna od boljih ratnih filmova koje sam gledao u skorije vreme.
Hacksaw Ridge još nisam gledao tako da njega ne računam :D
 
Sony VPL-HW65ES. Iskreno za filmove i dalje koristim projektor. Kvalitet slike i boja je nestvaran. Mogu misliti kakvi su 4k projektori. Tv mi je manje vise za gaming
 
Pih, izgleda da Zone nema taj UMO efekat, slabo se nešto priča ovde... a bioskopi krcati.

Anyway, film je lep i opušten.

A sad malo hejta :). Što negde pročitah ovo je spoj LeLe i brate brate filma. Toliko neoštrih kadrova, blede glume i šmuljave režije u nekom našam hitu nisam video... ok, video sam :p.

Srećom očekivanja su bila mizerna, pa mi ni LeLe Brankica ni brate brate Milan nisu smetali, naprotiv. Bahata i nadrndana Brankica mi je ok, jedino što ja Zone ne zamišljam tako žgoljavu a kako sam južnjak, njen govor mi para uši na momente, a na momente je ok. Milan je za dve klase bolji Mane od Vojina i korektno je odradio, mada se vidi da ni on ni režiser nisu 100% bili načisto oko koncepta samog lika.

Red je da se dotaknem i teme bioskop vs gledanje kod kuće. Ok, sad malo bolje razumem zagovornike teorije o kučnom bioskopu. Klinčurija koja tapše, urla, navija, slika sa blicom... iako često idem u bioskop ovako nešto skoro ne doživeh, valjda zato što idem na manje posećene projekcije.

No da se vratim na film. Iako je prepun i nebuloza i mlitavosti i čega sve ne, jako mi je prijao i ostavio jedan sveukupni pozitivni utisak. Preporuka za opušteno gledanje, malo smeha i jedno mirno veče.

Dobrodošli su mi filmovi bez oca alkoholičara, majke kurve, ratova, narkomana i čega sve ne. Čak i po cenu da se jedan Sremac u grobu prevrće što u kafani pevaju silikonske pevačice :).
 
Poslednja izmena:
Da da, Ljupka Stević vs Biljana Krstić, lele majke, kude mi živimo. Pisao sam ja malo o filmu pre par strana. Isto tako, ništa nisam očekivao, ali i onda mi je mizerno sve u odnosu na prvi deo. Kalinićev lik je Đuričko odradio ekstra, za razliku od Milana... Itd itd.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Шарлиз, једино што вреди у њему :)

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
The Siege of Jadotville

Za razliku od 9th Company fllma (navodim kao primer jer i jedan drugi film imaju sličnu priču) koji jeste dobar film ali činjenično netačan Jadotville je sve to ali suportno.

Odlična i verno i skoro do u deltalj tačno ekranizovana jedna (od mnogih) situacija koje su se dešavale na tlu Afrike tokom Hladnog rata i još jedan primer kako politika od heroja napravi budale i "magarce" (ako budete gledali film shvatićete zašto su baš magarci pomenuti) ali na svu sreću
sa srećnim krajem po vojnike a političari kao i uvek izvuku svoju guzicu na uštrub tih istih vojnika

Jedna od boljih ratnih filmova koje sam gledao u skorije vreme.
Hacksaw Ridge još nisam gledao tako da njega ne računam :D

Pristavio da se skida.
 
Relatos salvajes- izgleda da nas sve muče iste muke. Ovakav film je mogao da se snimi i našem podneblju bez problema :) Dobar, tačno ono na šta sam navikao od španaca.

Sent from mTalk
 
^ Špargentina

:d
 
Dobro, greška, nešto sam se prebacio, ne razapinjite me odmah :)
Dok sam gledao ovaj film (relatos), prolazio mi jedan španski, slične tematike i nikako mu se ne mogu setiti naziva.

Sent from mTalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno