Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neko gledao VLAZNOST ???

moze li jadnije ??? kako losa prica, gluma, a kao najavljivan vauuuu film...Najbolje od svega tako losa gluma one babe ko fol direktorke firme gde radi glavni junak price, pa ono je mizerija...ko dade kameru nekim likovima, strasnooo...zao mi 2 sata protracena...puno hteli, puno zapoceli, a nista

Gde si uspeo da skines film?
 
Jel mozete ubuduce stavljati ime filma u post, nece svako da klikce na linkove preko telefona.

Hvala.

Послато са GT-I8190

Moja polovina me oterala u 3 lepe što i skidam takve filmove (osetljiva je na te teme) i u nekom trenutku otišla da spava a ja ostao da gledam do kraja i isplakao se ko dete :) Tako da šta znam, možda bolje neka romantična komedija :)

post se odnosi na Light between the oceans
 
maxresdefault.jpg
:)
 
Rogue One: A Star Wars Story - 5.5.
Malo toga dobrog u ovom filmu ima, posebno za fanove. Karakteri, gluma i izbor glumaca je jednostavno ocajan. Losa gluma, nedoreceni karakteri, interakcija i veza izmedju karaktera, sve je to ocajno i na nivou niskobudzetnih filmova. Da nije efekata i solidnih negativaca ovaj film bi bio totalni casting promasaj. Prica i akcija je bolji deo filma. Bolje nego u epizodi 7 gde je sve to licilo na nemogucu misiju ili na jasona borna, sto je dno, ako se uzme u obzir da je u pitanju star wars saga a ne trash kao pomenuti filmovi...Ovde je akcija na momente podsecala na pravi star wars smek bez preteranih slow motion like akcionih scena vec onakvih kakve i treba da budu. Sve u svemu ocena 5.5 a najvise zbog skandalozno lose glume i definisanih karaktera.
 
Aj bacite nešto što mora da se pogleda, iz 2015, 16..

Sent from TT
 
Puskom da mi priprete mislim da ne mogu da se setim necega sto je must u zadje 2 godine, a mozda mi samo mozak ne radi.
 
The Wailing ( Goksun u originalu)

Volim i cenim azijsku kinematografiju ali ovaj film me totalna konfuzija....bespotrebno razvucen na 2 i po sata plus nista od 2 i po sata ja nisam uspeo da skapiram....ko je koga tu i sta bog te pita...

Beyond Genius Lies Insanity
 
Poslednja izmena:
The Wailing ( Goksun u originalu)

Volim i cenim azijsku kinematografiju ali ovaj film me totalna konfuzija....bespotrebno razvucen na 2 i po sata plus nista od 2 i po sata ja nisam uspeo da skapiram....ko je koga tu i sta bog te pita...

Beyond Genius Lies Insanity

Na nekom drugom mestu sam napisao... >>Po meni je ovo daleko od Čejsera (sa kojim ga porede), a opet, ima svojih dobrih momenata. Svideo mi se, nema šta, odrađen onako kako samo južnokorejci znaju. Scene egzorcizma jako osvežavajuće u odnosu na sve viđeno kod američkih filmova i što je još važnije, efektne su. Preterno traje što mi je i umanjilo doživljaj, ali nikako ne bih izbacivao tu "blesavu" južnokorejsku komediju. Meni je baš prijala, ali kraj filma mi je srozao utisak bar za jednu ocenu. Nadam se da ću uspeti još jednom da ga pogledam.<<
 
Poslednja izmena:
Sinoć odgledah Gone baby gone [video]http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt0452623/[/video] Očekivao sam neku limunadicu zbog jake sedmice na imdb, ali me je prijatno iznenadio. Topla preporuka. 7/10
 
Na nekom drugom mestu sam napisao... >>Po meni je ovo daleko od Čejsera (sa kojim ga porede), a opet, ima svojih dobrih momenata. Svideo mi se, nema šta, odrađen onako kako samo južnokorejci znaju. Scene egzorcizma jako osvežavajuće u odnosu na sve viđeno kod američkih filmova i što je još važnije, efektne su. Preterno traje što mi je i umanjilo doživljaj, ali nikako ne bih izbacivao tu "blesavu" južnokorejsku komediju. Meni je baš prijala, ali kraj filma mi je srozao utisak bar za jednu ocenu. Nadam se da ću uspeti još jednom da ga pogledam.<<

Meni je film dosta konfuzan

Ko je žena u belom na kraju? Imala je na sebi stvari koje pripadaju mrtvim ljudima a ispada kao da je "dobri duh"

Kapiram da je onaj matori demon,ali što je slikao onog sveštenika u pećini?
Ne mogu da se setim ni kada je dodirnuo onu devojčicu da bi je "zaposeo"
I zašto se onoliko uplašio onog zombija iz kamiona kojeg je on napravio?
Zatim one rupe na rukama u pećini...


Šta će onom šamanu na kraju ona kutija sa slikama mrtvih ljudi?

Ima tu još dosta stvari koje su mi konfuzne...a ovo u spoileru je što mi je ostalo u sećanju
 
War Dogs - ne znam sta mi bi da ovo gledam, jer glavnog bucka nikada nisam mnogo cenio, prvenstveno zbog zanra u kom se pretezno pojavljuje (cak ni one njegove filmove koje je dosta ljudi pozitivno ocenilo mislim da nisam imao strpljenja da gledam do kraja).

Ali, paradoksalno, ovaj film mi je ipak bio gledljiv, i uspeo sam da ga zavrsim iz prve.
Zanr je naravno i dalje trashy kombinacija komedije i akcije, koji ne volim, ali ipak uradjeno nesto ozbiljnije i smislenije, tako da ipak lici na film. Dakle, ako mu se pristupi kao cistom spaljivanju vremena, ima neku vrednost.
 
Poslednja izmena:
Meni je film dosta konfuzan

Ko je žena u belom na kraju? Imala je na sebi stvari koje pripadaju mrtvim ljudima a ispada kao da je "dobri duh"

Kapiram da je onaj matori demon,ali što je slikao onog sveštenika u pećini?
Ne mogu da se setim ni kada je dodirnuo onu devojčicu da bi je "zaposeo"
I zašto se onoliko uplašio onog zombija iz kamiona kojeg je on napravio?
Zatim one rupe na rukama u pećini...


Šta će onom šamanu na kraju ona kutija sa slikama mrtvih ljudi?

Ima tu još dosta stvari koje su mi konfuzne...a ovo u spoileru je što mi je ostalo u sećanju

Nešto vraćam film i ne mogu sebe da pohvatam šta sam u stvari gledao, ali mi stoji onaj osećaj zadovoljstva i definitivno ga moram pogledati još jednom. Ne deluje mi nešto da je žena u belom nevinašce u celoj priči, ali činjenica je da tvoja konfuznost ili, ko je ovde šta i zbog čega, itekako ima smisla. Da, i taj šaman sa kutijom... Iskreno, nisam ljubitelj filmova gde sam gledalac mora donositi zaključke, šta je pisac hteo da kaže, tipa: više putića nego u pričama sa više završetaka u Mikijevom zabavnkiku nekada. Ali film itekako ima šta da ponudi.
 
Nešto vraćam film i ne mogu sebe da pohvatam šta sam u stvari gledao, ali mi stoji onaj osećaj zadovoljstva i definitivno ga moram pogledati još jednom. Ne deluje mi nešto da je žena u belom nevinašce u celoj priči, ali činjenica je da tvoja konfuznost ili, ko je ovde šta i zbog čega, itekako ima smisla. Da, i taj šaman sa kutijom... Iskreno, nisam ljubitelj filmova gde sam gledalac mora donositi zaključke, šta je pisac hteo da kaže, tipa: više putića nego u pričama sa više završetaka u Mikijevom zabavnkiku nekada. Ali film itekako ima šta da ponudi.
Koliko sam procitao tragajuci za odgovorima koji su me zanimali originalana verzija filma je imala sve to lepo objasnjeno ali je reditelj u zelji da kod gledaoca stvori konfuziju kao kod glavnog lika u filmu sve to izmenio i napravio sta je napravio.

Slazem da film ima sta da ponudi kao i vecina azijski ostvarenja ali ovoliku dozu konfuzije nisam skoro video u nekom filmu nezavisno od podrucja sa kojeg dolazi

The dead have highways
 
@NightCrawler Gde si to našao za originalnu verziju?
 
Poslednja izmena:
Valjda je mislio na Chugyeogja.....u jbte,pa ja ovo nisam gledao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno