Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta vredi gledati od filmova o bitci u Staljingradu?
Sem Behind enemy lines.
 
Isto kao sto ima brdo filmova koji ne zasluzuju ni sedmicu, a kamoli osmicu,a imaju je, tako ima i brdo potcenjenih filmova



Sta vredi gledati od filmova o bitci u Staljingradu?
Sem Behind enemy lines.

Staljingrad iz 1993.


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^sta ima lose u tome? Ti bi gledao nesto sa 6 ili manje?
Verovao ili ne, kao prvo to mi uopšte nije glavni kriterijum pa da kažem "uopšte ne gledam ispod ocene 8", a kao drugo ispod te ocene itekako mogu da se nađu kvalitetni filmovi ili serije.

Ako je to što su neki tamo dokoni likovi ili klinci na IMDB dali nečemu 1 ili 10 jedan od kriterijuma koji treba da mi bude osnova šta treba da gledam ili ne onda je svaka dalja diskusija bespredmetna...
 
Prvi put da BN nije emitovao Noz za Bozic...[emoji50] [emoji1]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Knjiga je odlična a film ispod proseka.

Sent from my Le X820
 
Verovao ili ne, kao prvo to mi uopšte nije glavni kriterijum pa da kažem "uopšte ne gledam ispod ocene 8", a kao drugo ispod te ocene itekako mogu da se nađu kvalitetni filmovi ili serije.

Ako je to što su neki tamo dokoni likovi ili klinci na IMDB dali nečemu 1 ili 10 jedan od kriterijuma koji treba da mi bude osnova šta treba da gledam ili ne onda je svaka dalja diskusija bespredmetna...
Slažem se da ispod 8 ima vrh filmova (mada je lik konkretno pricao za serije).
Ja sam te pitao, posto ti imdb nije bitan odes slucajno i vidis da film ima <5 I ti bi potrošio dva sata na to?
 
Pitanje je definitivno u domenu If pošto prvo uopšte ne gledam ocene na IMDB kako bih odlučio šta da gledam ali eto da ti odgovorim na tu hipotetičku situaciju - pošto sam odgledao sve delove X-men ili Jurassic serijala i sada da se pojavi novi deo koji bi imao kojim slučajem ocenu ispod 5 našao bih vremena da ipak zbog nekog kontinuiteta to odgledam.

Ipak, nije isto ispod 8 i ispod 5 i kao drugo ne preporučivati nešto zato što imaš animozitet prema tome a ne zato što si odgledao i jednostavno je toliko loše da ne može da se preporuči ni pod razno. Kao kada bih ja preporučivao da se nikako ne gledaju BB, Dexter ili Hanibal zato što ne volim taj tip serija iako uopšte ne sumnjam da su dobre - jako glupo, zar ne...
 
Da li je toliko teško staviti ime filma pored linka?
 
Poslednja izmena:
Madeo

Još jedan južno-korejski film sa solidnom pričom i radnjom,pomalo neobičnim likovima i manje više očekivanim krajem.
 
Noz na BN tek sada....mora da su stigle pretnje smrcu sirom RS.[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
The Road - Nije mi se svideo. Dosadan mi je, spor, i sto je najvaznije, uopste mi nije uverljiv, a to je bila jedina sansa za ovakav tip filma - da naprave pricu koja pije vodu.
Ovi kao da nisu znali na koju ce stranu. Film je zacrnjen do koske gde mozda i nije morao da bude, a "zabeljen" tamo gde mislim da nije mogao da bude.
Prvenstveno mislim na to da ponasanje, pogotovo deteta, ne odgovara realnom ponasanju, kao i sam kraj filma koji je u slicnom maniru.

Onaj psic je najsmesniji detalj - on bi verovatno trebao da bude jasan znak da su ljudi dobri jer ga nisu pojeli, a imaju dvoje gladne dece. I iako je ona zena blebetala kako su ih pratili (zasto btw, a i kako su disciplinovali psa da ih onaj nindza od caleta ne provali), sto bi trebalo da nam pokaze da su oni ljudi (i pas) koje su cale i klinac culi dok su bili u onom sklonistu, pa da su zato i uspeli da pojedu ono sto je ostalo za njima u sklonistu...sta je bilo pre toga? Okolo se jedu ljudi, a oni sta? Hrane psa jer su dobri i jer ga vole i dok im deca gladuju. Ma nemoj bre da me zajebbavas. Dobro, bar nisu stavili rotvajlera, nego nekog malog, ali da se ne lazemo, taj bi u najboljem slucaju mogao da bude oteran u takvoj situaciji, ali gotovo uvek pojeden.
Mozda 6/10, ne vise od toga. Mada pre 5/10


Interstellar - Ovo mozda nece delovati dosledno posle komentara za prvi film, ali me u ovakvom filmu mnogo manje zanima da li je realan ili ne, jer za razliku od prvog ipak nudi nesto interesantno, a ne pokusava samo da hvata na tuznu pricu sa elementima patetike, cak i ako ima i takve elemente. Ipak nudi nesto. Inace, ima jedan komentar u ovom filmu za koji mislim da je zgodan za ovo sto sam pisao u spojleru za prethodni. Da li je lav zao zato sto raskomada gazelu!? Ni ja ne bih rekao.

Ako neko nije gledao, mislim da je ok da pogleda. Ja sam ga dugo izbegavao jer je imao dosta negativnih kritika, ali u stvari mislim da i nije los.
 
Slazem se za War Dogs, sasvim solidan film, samo ne treba ocekivati komediju kao sto je napisano na IMDB.
 
Hahhahah procitao sam pretnje smrcu sirom

LOL padoh sa stolice :D
Inače sam original post ispravno pročitao.

The Road - Nije mi se svideo. Dosadan mi je, spor, i sto je najvaznije, uopste mi nije uverljiv, a to je bila jedina sansa za ovakav tip filma - da naprave pricu koja pije vodu.
Ovi kao da nisu znali na koju ce stranu. Film je zacrnjen do koske gde mozda i nije morao da bude, a "zabeljen" tamo gde mislim da nije mogao da bude.

Slažem se za film, srednja žalost u najboljem slučaju, za razliku od knjige koja je veoma dobra (teška i mračna, ali i veoma dobra).
 
Poslednja izmena:
Nakon što sam poskidao sve Star Wars filmove, pomno proučio kojim redosledom gledati filmove, red je došao da počnem sa gledanjem istih, paralelno sa tim skidaću dosta drugih filmova, pa me zanima jel gledao neko No Country for Old Men? Kakvi su utisci tog filma? Zanima me koje još filmove bih obavezno trebao odgledati?
Tarantino je uvek dobar izbor! Krenes redom, Reservoir dogs, Pulp fiction, Four rooms, Jackie Brown.......The hateful eight
 
Svi su dobri, ali su Petparačke priče za klasu ispred. Jedan od najboljih filmova snimljenih u 20. veku.
 
Django Unchained je jedan od najboljih filmova ikad

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka
 
Slažem se za film, srednja žalost u najboljem slučaju, za razliku od knjige koja je veoma dobra (teška i mračna, ali i veoma dobra).

Da, knjiga je čista poezija, ne zezam se. Mislio sam da očaj te vrste (mislim na osećanje očaja i beznađa) ne može da se smesti u tako kratku formu (stotinak strana) posle "Jedan dan Ivana Denisoviča" ali može. Filmovati tako nešto je, mislim, preambiciozan pokušaj.

back to subject:
Pogledah "Warcraft"... majko mila... za zaobilaženje u veoma širokom luku, ne zaslužuje ni ocenu :)
Hint: Valjalo bi da neko upozna crtače i dizajnere kojima su na raspolaganju onakvi budžeti i tehnologija sa piscima ili scenaristima koji imaju tri čuke u glavi. Siguran sam da ima boljih tema za filmovanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno