Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Necete promeniti moje misljenje, necu ih gledati. Ajd da ne offujem .
 
Aman vise ostavite coveka, sta vas briga za njegovo misljenje? Mislim da je dosta sa off topic-om zar ne? Dva dana citam samo gluposti u ovoj temi...?
 
Naravno, imam 39god

Avvv , al ste zapeli za hipi, :D nisam mislio na hipi kao hipici, vec sam mislio na hype, ali ja imam neki svojstven izraz , mozda sam trebao napisati hIpi, sa velikim I kao Aj, pa bi onda bilo hAjpi :D.

Ne znam, stvarno ne mogu da gledam filmove Kum, kao ni Titanik, isto tako ne volim seriju Mucke, ne mogu da podnesem Radovana III, i tako.
Sta da radim.

Au covece pa ti si moj alter ego.:d:d:d
 
Previše hipija, premalo koristi od teme.
Novo pravilo - ako se ne bude držalo teme, ista se privremeno zaključava, dok ne bude imalo šta pametno da se kaže.
 
Nije, 2/3 teme bi moralo da se briše. Ovako mora malo da se apeluje, pa se stvari malo normalizuju. Dok opet ne nastane hipi.
 
Šta znam mislim da je bilo i mnogo gorih situacija od ovog bezazlenog offtopica. Bilo je vređanja na sve moguće načine ranije.
 
Eh, da vi vidite koliko postova je obrisano....
 
Trumbo

Solidan filmic..
 
evo jedan kratak , ali slatak
- jedan od meni najomiljenijih od aki kaurismakija. :)

[youtube]Fv3U_bB_-jE[/youtube]
 
Up in the Air - nista posebno, ovaj film je maltene reklama za avio kompaniju. 6/10
 
Up in the Air - nista posebno, ovaj film je maltene reklama za avio kompaniju. 6/10

Meni mnogo gotivan film, mozda zato sto imam crush na Gwyneth :) Ali to su oni feel good filmovi na koje je nerealno staviti bilo kakvu ocenu ili sad pisati ne znam kakvu kritiku. Takav film mi uvek vise legne od nekog prehipikovanog djubreta koje ima jaku ocenu na imdb-u.
 
Meni se prvi put kad sam gledao baš svideo, zato sam ga sinoć preporučio devojci da pogleda, međutim kad sam joj se pridružio u gledanju prosto nisam mogao da verujem da je takav neki film ostavio pozitivan utisak na mene. Naravno solidan je film, može da se ogleda ali nije nešto da kažeš vrhunski.
 
au, madredeuš ! kakav šok

pogledao sam dedpula , koga su mnogi izhvalili, i izvukao sam dve važne životne pouke-

1.rva - nikad ne veruj ocenama na imdb-u

i 2.ga - da, moguće je snimiti gori film od star wars, force awakens

filmska umetnost je dotakla dno dna.
 
au, madredeuš ! kakav šok

pogledao sam dedpula , koga su mnogi izhvalili, i izvukao sam dve važne životne pouke-

1.rva - nikad ne veruj ocenama na imdb-u

i 2.ga - da, moguće je snimiti gori film od star wars, force awakens

filmska umetnost je dotakla dno dna.


Koliki vidim, i srpski jezik. :d
 
Meni mnogo gotivan film, mozda zato sto imam crush na Gwyneth :) Ali to su oni feel good filmovi na koje je nerealno staviti bilo kakvu ocenu ili sad pisati ne znam kakvu kritiku. Takav film mi uvek vise legne od nekog prehipikovanog djubreta koje ima jaku ocenu na imdb-u.
Meni takođe odličan, ali gde nađe Gwyneth? Kendrick i Farmiga koliko sam ja upoznat. Ima malo i one lujke iz 2 i po muškarca.
 
Meni takođe odličan, ali gde nađe Gwyneth? Kendrick i Farmiga koliko sam ja upoznat. Ima malo i one lujke iz 2 i po muškarca.


Haha, pomesao sam sa View from the top :)

Ali dobar je i taj sa Kendrick :)

Sent from mTalk
 
Krampus, како су јбт у опису на ИМДБ могли да напишу комедија (поред фантазије и хорора). Нема крви ал је гадан!


Гледам на првом интервјуу са Хју Лоријем, па и он се ботоксирао!? Није баш ко Тарантино али свеједно ме разочарао.
 
Poslednja izmena:
Dajte neki link za Oskara, da ne riknem uz komentatore iz RTS-a...
 
E! Kanal, HRT...
 
Ako ga sad Di Kaprio ne osvoji, palimo americku ambasadu.


Ako osvoji, slavlje na Trgu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno