Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da lik je napisao hipi umesto hype. Isti taj lik kaze da ne treba gledsti kuma jer je hipi film [emoji23][emoji23][emoji23] Isuse Hriste [emoji120][emoji120]
Da hype oko tih filmova mi se ne svidja, i ne zelim da ih gldeam. Nisam rekao da ih vi ostali ne gledate, vec ja.
 
Čak se ni izraz hype ne može koristiti za film Kum. U pitanju je kultni film, istorija filma. Nikakav hype tu ne postoji, niti može da postoji.
 
Hype oko Kuma je nastao sasvim zasluzeno. A nastao je nakon prikazivanja filma, kada je uocena njegova vrednost, a ne pre - kao sto se radi danas radi povecanja zarade mediokritetnih filmova.
Iskreno mislim da gresis ako samo zbog toga ne zelis da pogledas Kuma.
Pozdrav
 
Ok.
 
Slavisa smem li da pitam koliko imas godina? Ako nije nepristojno
 
Sjajni kadrovi i atmosfera stoji. Ali sto se meni ne svidja bas ta detektivska struktura koja je koristena u ovom filmu to je strasno.

WARNING SPOILER:

Love love love ceo film mic po mic i na kraju uhvate nekog nbt lika po pravilu psihopatu. Jako slicno kao true detective prva sezona isto iz tog razloga mi se nije svidela serija. Licni ukus.
 
Meni je bio pravi hipi šesti deo Kuma, njega sam zaobisao u sirokom luku u inat sebi!
 
I ova nova Kum trilogija je obično uzimanje para, prežvakvanje ideja, jedini Kum za mene je prva trilogija
 
I'm vegan...
 
Ja mogu da razumem da je kum nekome los ili da neko uopste nije ni pogledao niti zeli, but WAIIIIIT
odakle je izvucen izraz HIPI ?

Nije ni slicno sa HYpe..
 
Poslednja izmena:
Pa i meni to prvo pada na pamet :)
 
Kako nije hipi, kad Korleone umesto brata odlazi u Vijetnam, a za njim pevaju- let the sunshine in.
 
Hahahahahaha
 
Slavisa smem li da pitam koliko imas godina? Ako nije nepristojno
Naravno, imam 39god

Avvv , al ste zapeli za hipi, :D nisam mislio na hipi kao hipici, vec sam mislio na hype, ali ja imam neki svojstven izraz , mozda sam trebao napisati hIpi, sa velikim I kao Aj, pa bi onda bilo hAjpi :D.

Ne znam, stvarno ne mogu da gledam filmove Kum, kao ni Titanik, isto tako ne volim seriju Mucke, ne mogu da podnesem Radovana III, i tako.
Sta da radim.
 
Poslednja izmena:
Znaci volis da gledas ono sto niko ne gleda? :)
 
Staviti Kuma, Titanik, Mućke, Radovana u istu korpu je khm....
 
Pa sta fali ako sam ih stavio u istu korpu. Ne mogu ih staviti u korpu za smece jer ih nemam ( ove filmove i serije ), no da ih imam svakao bi ih stavio. :)

Bar da si ih pogledao pa kazes da ti je tresh i da ti se ne svidja pa ok,stvar ukusa... ali ovako... malo bzvz,zar ne?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno