Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
What we do in the shadows- odgledao po preporuci nadajući se dobroj komediji i na zalost se nisam ni jednom nasmejao, mozda nesto nije u redu sa mojim smislom za humor ali ja na zalost ni jednu scenu nisam doziveo kao smesnu. Smorio me je film jos na sredini i ostatak sam odgledao na silu.
od mene 2/10.
 
Furious 7 - ocena 8/10

Ispunio je sva ocekivanja, odlicna akcija a cak sam se i nasmejao vise puta nego tokom gledanja nekih komedija u poslednje vreme.
 
What we do in the shadows- odgledao po preporuci nadajući se dobroj komediji i na zalost se nisam ni jednom nasmejao, mozda nesto nije u redu sa mojim smislom za humor ali ja na zalost ni jednu scenu nisam doziveo kao smesnu. Smorio me je film jos na sredini i ostatak sam odgledao na silu.
od mene 2/10.

I mene takodje, batalio sam posle pola sata, ni blizu da me nasmeje.
 
Ma vas dvojica se plasite vampira, al nece te da priznate. :p
 
The Interview

Seth Rogan postaje grobar komedije br 2 a James Franco vreba iz senke...

Svaki film mu je na isti kalup, pokusava iste for nob stop da proda ali mu, barem kod mene ne uspeva...

A film sam gledao samo zbog hype koji se digao oko istog a sada ne vidim ni razlog za toliki hype...
 
Poslednja izmena:
Ф&Ф 7 - што сам будала па гледам овакве филмове више ни кола нису нека. 1/10
 
Infini, nije los Scifi 7/10
 
What we do in the shadows- odgledao po preporuci nadajući se dobroj komediji i na zalost se nisam ni jednom nasmejao, mozda nesto nije u redu sa mojim smislom za humor ali ja na zalost ni jednu scenu nisam doziveo kao smesnu. Smorio me je film jos na sredini i ostatak sam odgledao na silu.
od mene 2/10.

Ma jedinica, ja nisam izdrzao ni da ga zavrsim a takodje sam ga pogledao zbog preporuka pre par strana.
 
What we do in shadows odlican. 8/10
Dredd "novi" veoma dobar, drugaciji od Staleonovog koji mi je takodje dobar na svoj nacin.
Robocop novi je zabavan, ali to je sve. Nisu trebali dirati original koji je, po meni, fenomenalan.

Ukusi su cudo. Primera radi prvi FF volim i gledacu ga sigurno jos koji put dok sedmicu i ne nameravam da pogledam.
 
Watchmen 9/10
Odlican, gledao sam Ultimate Cut od 3.5h i bas mi je drzao paznju. Sve Preporuke.

Jupiter Ascending 5/10
Dosta los, bukvalno sam cekao da se film zavrsi.

The Road 8/10
Isto dobar.
 
Hteo bih da pogledam neki film o Che Gevari.Jel moze neka preporuka?
 
^ Bioskop ?

Vidim sada da je izasao divlje. Fino
 
Poslednja izmena:
Ma na divljaka. Kaže distributer za Srbiju "Stiže u Avgustu u bioskope". Koje budale :D :D :D.
 
Upravo gledao mad max. Ovakvi filmovi se prave jednom u 25 godina. Ovoliki budžet a film je totalni pulp. Akcija bez prestanka, ali toliko maestralno odrađen da se u svakom trenutku zna ko šta radi, sve se vidi.
Ima dosta referenci na originale, ali mogao je bez problema da bude nezavisan film.
Ali tom hardi je potpuni miscast.
 
^
Jel moze da se gleda film bez obzira sto nisam gledao one iz osamdesetih (sto ne znaci da nekad necu)?
 
Može opušteno. I meni je promaklo dosta referenci, pa sam posle u razgovoru sa drugarima pohvatao.
Inače, dešava se između prvog i drugog dela.
 
Howl's Moving Castle (2004) - 9/10

Prelep crtani, + sto je drugacije/razlicito iskustvo u odnosu na knjigu. Topla preporuka!
 
Just let it go - 7/10
fin filmic, komedi drama, nikad ne bih rekao da cu videti Stiflera u iole ozbiljnijoj varijanti

The captive 5-10
Prosto eto ne mogu da poverujem... Ceo film je vrhunski, odlicna prica, film lepo uvlaci u sve to, dobra gluma, neizvesnost i nervoza, sve odlicno i... Onda dodje kraj filma i kao da mi je neko odsekao ruku, bez razloga i objasnjenja, eto tako se osecam... Film bi od mene dobio 8 samo da ima iole objasnjen kraj...
Najjace od svega je sto u opisu na imdbu stoji najstrasnija spojlercina koja ajde recimo i nije toliko strasna (shvatis to i sam posle pola sata), ali mi je eto, smesna.
Preporucio bih ovaj film but then again i ne bih....
 
^
Jel moze da se gleda film bez obzira sto nisam gledao one iz osamdesetih (sto ne znaci da nekad necu)?
Nema razloga da ih ne gledas jer su odlicni filmovi. Dok cekas HD verziju novog, nadji vremena da pogledaš stare, tj. makar prvi zbog ovog što tetsuo kaže, da je radnja izmedju prvog i drugog dela.
 
Poslednja izmena:
Po meni obavezno pogledati prvi deo. Možeš i drugi dok treći nije u ravni sa prva dva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno