Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Padington - 7.5/10 dobar, zabavan film za gledanje sa dečurlijom

St. Vincent - 7.5/10 Bil Marej u akciji kao zadrti, nadrndani lik.

Horiblle Bosses 2 - 7/10 može da se pogleda. Nit' je loš, nit' nešto dobar.

Big Hero 6 - 7.5/10 Ista priča kao i za Padingtona.

@mann,

Bitku za Sevastopolj si gledao sa našim prevodom/titlom ili bez?
 
Avengers Age of Ultron - od mene skromnih 5/10.

Priča je bezvezna, efekti na momente brutalni a onda već u narednoj sceni kriminalno loši. Samsung Galaxy S6 edge, Beats i Audi reklame na svakom koraku ... Ali sve u svemu, imam osećaj kao da je nešto falilo čitavo vreme. Po brzopletosti odvijanja radnje me podsetio na prvi Thor film. Takođe Quicksilver mnogo lošiji od onog u Xmen.

Imam pitanje za one kojima se film svideo. Da li se mora gledati Agents od SHIELD pre ovog filma? Gomilu stvari na početku nisam uopšte ukapirao, a vidi se da vuku korene iz neke druge priče.
 
Poslednja izmena:
Avengers Age of Ultron - od mene skromnih 5/10.

Priča je bezvezna, efekti na momente brutalni a onda već u narednoj sceni kriminalno loši. Ali sve u svemu, imam osećaj kao da je nešto falilo čitavo vreme. Po brzopletosti odvijanja radnje me podsetio na prvi Thor film. Takođe Quicksilver mnogo lošiji od onog u Xmen.

Imam pitanje za one kojima se film svideo. Da li se mora gledati Agents od SHIELD pre ovog filma? Gomilu stvari na početku nisam uopšte ukapirao, a vidi se da vuku korene iz neke druge priče.
Pa vuku korene iz svih prethodnih filmova koji su u tom univerzumu.
Serija se ne mora gledati ali filmovi da.
U seriji se pominju dogadjaji i neki likovi iz filmova ali ne i obrnuto.
 
Poslednja izmena:
Pa vuku korene iz svih prethodnih filmova koji su u tom univerzumu.
Serija se ne mora gledati ali filmovi da.
U seriji se pominju dogadjaji iz filmova ali ne i obrnuto.

Ma filmove sam sve gledao, po nekoliko puta. Zato i pitam. Puno bolno sporih delova koji nemaju smisla, onda akcija akcija akcija.

Baš sam razočaran, čak više nego sa prvim delom. Ovaj mi deluje kao da je na silu sniman. A prevod kriminalan. Bukvalno pola filma je pogrešno prevedeno u titlovima.
 
Sta od price ti nema smisla da probam da ti objasnim donekle ako znam i sam
 
Sta od price ti nema smisla da probam da ti objasnim donekle ako znam i sam

Nema mi smisla to što ima previše sporih delova koji su bili nepotrebni. Ali možda sam baš previše očekivao, pa sam malo više razočaran. Nek se to slegne malo ipak. Mora se to pogledati još par puta.
 
Nema mi smisla to što ima previše sporih delova koji su bili nepotrebni. Ali možda sam baš previše očekivao, pa sam malo više razočaran. Nek se to slegne malo ipak. Mora se to pogledati još par puta.
Ja idem u ponedeljak opet jer sam se iskulirao.
Kad sam isao prvi put bio sam pod hajpom cekajuci godinu dana na film, proleteo mi je u sekundi jedva da sam disao dok sam gledao [emoji16] ne volim ovakve filmove da gledam na tvu.
 
... cekajuci godinu dana na film, proleteo mi je u sekundi jedva da sam disao dok sam gledao....

Znaci momci,da nismo pisnuli nesto lose o Marvel filmovima jerbo ce nas Toza na lomacu metuti... :)
 
Poslednja izmena:
Znaci momci,da nismo pisnuli nesto lose o Marvel filmovima jerbo ce nas Toza na lomacu metuti...
Ne vidim da sam mu stao u odbranu kad mu je kolega gore dao 5/10.
Je l ne sme covek da obozava nesto?
Ukusi su razliciti i da l se tebi svidja film il ne, mene apsolutno ne pogadja. Meni se film svideo i dao sam mu 10/10 jer obozavam ovakve filmove i uvek jedva cekam da ih pogledam.
Svestan sam da ljudi nisu zadovoljni filmom, ja jesam i to je sve sto je meni bitno ;)
Ne mogu naterati negkog da mu se film svidi ako ima drugaciji ukus, njegovo misljenje.
Nisam jedan od onih koji pokusava da nametne svoje misljenje i ko se uvredi ako se nesto kaze lose o filmu [emoji16]

@on topic
Nije me nesto zaintrigirao trailer za one vampire koje hvalite na prethodnim stranama, da l je smesniji film od trailera? Ne volim ovakav humor. Dok sam se recimo za trailer za Ted 2 ismejao
 
Poslednja izmena:
Sorry,zaboravih dodati smajli na prethodnom postu,samo sam te peckao...

I treba da obozavas nesto,covek si... a o filmu nish ne mogu reci,nisam ga pogledao jos a hocu,i ja volim da pogledam Marvelove filmove,odlicna zabava...

Vampiri: odradjen kao dokumentarac,interesantno za pogledati,ne ocekuj previse...
 
Poslednja izmena:
Sorry,zaboravih dodati smajli na prethodnom postu,samo sam te peckao...

I treba da obozavas nesto,covek si... a o filmu nish ne mogu reci,nisam ga pogledao jos a hocu,i ja volim da pogledam Marvelove filmove,odlicna zabava...

Vampiri: odradjen kao dokumentarac,interesantno za pogledati,ne ocekuj previse...

Ma ti delovi sa fajtanjem su solidni, HULK vs Iron Man deo je meni najbolji (nije spojler, bilo je u svim trejlerima). Problem je

što imaš previše likova, jer film mora sve da ih obuhvati. I onda dobiješ film koji ne počinje uopšte prvih 40-ak minuta, niti se u tom periodu pravi neki build up. Onda se priča razvije do vrhunca u bukvalno 2 minuta.

Tu se već vidi totalno kopiranje koncepta prvog dela, koji je meni takođe bio prespor. Svi na okupu, idemo u fajt. Onda ih ona veštica s****, pa su sjebani sat vremena, pa onda ... Totalno isto. Zato mi film deluje kao Deja Vu. Nije mi žao što sam gledao, ali po priči i režiji A2 je daleko slabiji od npr. Winter Soldiera. Trebali su korak napred nakon toga, a ne unazad.
 
Ma ti delovi sa fajtanjem su solidni, HULK vs Iron Man deo je meni najbolji (nije spojler, bilo je u svim trejlerima). Problem je

što imaš previše likova, jer film mora sve da ih obuhvati. I onda dobiješ film koji ne počinje uopšte prvih 40-ak minuta, niti se u tom periodu pravi neki build up. Onda se priča razvije do vrhunca u bukvalno 2 minuta.

Tu se već vidi totalno kopiranje koncepta prvog dela, koji je meni takođe bio prespor. Svi na okupu, idemo u fajt. Onda ih ona veštica s****, pa su sjebani sat vremena, pa onda ... Totalno isto. Zato mi film deluje kao Deja Vu. Nije mi žao što sam gledao, ali po priči i režiji A2 je daleko slabiji od npr. Winter Soldiera. Trebali su korak napred nakon toga, a ne unazad.
Nije isti lik radio A2 i winter soldier. Braca koja su radila winter soldier ce raditi A3 i A4.
Winter soldier je vrvtn najbolji Marvelov film.
 
Nije isti lik radio A2 i winter soldier. Braca koja su radila winter soldier ce raditi A3 i A4.
Winter soldier je vrvtn najbolji Marvelov film.

Znam, i to me baš i veseli ;). Od Vidona mi se jedino Firefly dopada. Iako u zadnje vreme svi pokušavaju da izmuzu što više love sa tim dvodelnim zaključnim filmovima, ovde će tako nešto imati mnogo smisla. Avengers Universe je prevelik za jedan 2 sata i kusur film.
 
Poslednja izmena:
It Follows - ufff, imao sam prevelika očekivanja.:smash:
 
Evo baš sam ga i ja sad odgledao. Slažem se, mada muzika je dobra.
 
American Sniper- 7/10 od mene. Dobro je odradjen, prica kao prica... Svaki dan moze da isprica svoju neku pricu bas kao sto je ova... :)
 
Fast and furious najnoviji - 8/10 Ocekivao sam od filma akciju i to sam dobio.
 
Robocop 2014..uz Judge Dredda novog ubedjivo najveci krs remake koji sam imao prilike da gledam...
 
Apsolutno se ne slažem...baš suprotno, po meni dosta dobro odrađena oba filma.. Šteta što neće biti nastavka sudije na žalost..
 
Novi dred jeste bolji, ne bas tako puno a ja nisam ni 3 od 3D efekata video u filmu... navedi mi bar jednu 3D scenu u filmu koja te je odusevila?
 
Ja filmove ne gledam zbog efekata nego zbog price...a Dredd i Robocop nemaju ni jedno ni drugo...
 
Robocop 2014..uz Judge Dredda novog ubedjivo najveci krs remake koji sam imao prilike da gledam...

Za Robokapa se slazem, ali Dredd nije rimejk. I nova i verzija sa Staloneom se bazuraju na kultnom stripu. Ova nova verzija je mnogo bolje oslikala atmosferu stripa u poredejenju na Stalonea i bolja je.
 
Novi dred jeste bolji, ne bas tako puno a ja nisam ni 3 od 3D efekata video u filmu... navedi mi bar jednu 3D scenu u filmu koja te je odusevila?

Pazi, ja sam ga gledao u bioskopu.
Problem je što nema jednu dobru, već gomilu njih. Film je sniman pravom 3D kamerom. Ali sve to je samo pozitivan dodatak celokupnoj priči i utisku. Tu možeš dodati i smešan budžet ... U najavi je delovao kao promašaj, a ispao je mnogo mnogo bolji.
 
Dredd i Robocop nemaju ni jedno ni drugo...

Covece, ajde sto mi ovde na forumu smatramo da je novi Dredd fenomenalan, al ajde malo procitaj na netu, bukvalno sve moguce review-e i kritike .. mozda i najbolji SF/akcioni zadnjih 10 godina. Atmosfera, gluma, neponovljivi Urban u ulozi Dredd-a, odlicna prica i gomila subliminalnih poruka i kritike modernog drustva .. Ja ne znam sta si ti gledao, i na koji nacin shvatio pricu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno