Šta je novo?

Poslednji odgledani film(ovi) i serije - "obavezno procitati pravila iz prvog posta"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Прометеј - једва сам одгледао до краја. Можда 3, јер има и горих.

Да се вратим на Тотал Рикол:
Рекао сам на некој од предходних страна да ми ништа није јасно и није ми ни било, али сад ми се мало слегло. Моје је мишљење да је на почетку стварност, да је стварно био неки тајни агент, али да од онда кад седне на столицу почиње илузија и да траје до краја филма..
Али оно што мене мучи је то што ја мислим да је он на крају схватио да је све илузија (кад је видо да нема тетоваже), али је одлучио да у њој остане. Ок, да не зна да је илузија, па живиш у њој, али ако знаш, зар те не копка како изледа стварност?! Мислим да је то главни мотив филма, када би сте могли да бирате да ли би сте живели у лепој илузији или лошој стварности. Нешто слично ко и у Матриксу, кад онај лик (нзм како се зове) жели да се врати у Матрикс "да би могао да једе бифтек".
 
Cloud Atlas - 10/10!
 
No Comment. :(
 
Sto je najgore umesto sad kad znaju da nema više naprave neki smislen kraj oni će opet u nadi, možda se sutra nekom digne pa da kintu, da ostave nedovršeno. Razlog zašto se razmišljam da prestanem da gledam serije.
 
to da ostave nedovrseno je postala ucestala pojava,da je samo u seriji nego i filmovima,posebno sto odrade 1,2,3 i onda izdaju 4 film koji ima temu pre svih tih. :(
 
Ocekivano... ubi ih konkurencija... da su isli nekim drugim danom mozda bi i opstali... mada, iskreno, mene su ove nove epizode pocele da smaraju bas... toliko prostora za dramatizaciju a nigde drame...
 
Betmen me razocarao nacisto, nije trash film ali je smesna ocena od preko 8 na imdb, realno 6.8.
 
Dark knight, ajde neka je 7/10 zbog poslednjih 45-60min filma i jake zavrsnice, inace bi bilo manje. Dosta stvari mi nije leglo u filmu. Predhodna dva su mi bila odlicna, verovatno kec najbolji..

Ted 5/10, ako izbacimo ''mature language', los film za decu. Gotivim Wahlberga, ali na pr. The other guys mi je 10 u glavu za ovo, mada iako ni to nije neki vrh zanra, bar je fun watch..

Total recall...ono, moze da se pogleda zbog dobro uradjenog futiristickog dizajna i scena borbi, ostalo je prilicno flat, cak u nekim slucajevima iritirajuce. Ne bih ga poredio sa ''originalom'', jer on to ni pokusava da bude. Onaj trik omaz sa obezbedjenjem, skeniranjem je nekako nepotreban, kad se vec iz prethodne scene na jednom od pasosa otkriva slika azijata...
 
Poslednja izmena:
Betmen me razocarao nacisto, nije trash film ali je smesna ocena od preko 8 na imdb, realno 6.8.

+1 i 6 je previsoko za ovo smaranje sa " leap of faith " :D Batman i duhovni preporod ... cccccc. Prvo mu u zatvoru nameste kichmu udarcem u ledja a zatim skakuce po zidovima ko spiderman hahaahahahhah, kakva smejurija
 
Poslednja izmena:
Betmen je nenormalno hajpovan a film je prosek, nista vise.
 
Da, Rises je najgori u trilogiji..
 
a taman sam poceo da gledam 666 park i eto...krenulo i da ne bude jako smaranje, malo zanimljivo...ali nisam nesto preterano razocaran
najvise me razocarao dexter, ja ne vidim kuda sve ovo vodi. ranije sam jedva docekao da izadje epizoda...a sad prodje i 4-5 dana dok ne pogledam.
homeland i american horror za sad odlicne
 
Sinoć odgledah Skyfall i malo sam razočaran obzirom koliko je nahvaljen. Film mi je nekako previše mračan za jednog iz Bond serije, likovi previše uvrnuti, čak i sam Bond i njegova šefica, kao da gledam Betmena. Jedina svetla tačka je gluma H. Bardema ali on sam nije mogao da izvuče više iz jednostavno glupo osmišljenog lika.

Pitam se gde nestade ona Bondovska raskoš po čemu je ta serija čuvena, zašto Bond nije šarmantan i duhovit nego tunjav, zašto nema klasične Bond-devojke itd?
Od mene ne više 6/10 i mislim da će brzo doživeti fall u zaborav kao jedan od najlošijih Bondova.



:sceptic:
 
Dark Knight Rises - totalna sprdnja, jos jadni Bane onako malen sa glasom ko u crtanom filmu...komedija :p
 
Pa bas taj glas ga cini jezivim
 
Looper tesko razocarenje. Sto se price tice nasao sam 21837468 gresaka, zali boze dobre ideje i odlicnih glumaca... tuzno je da ovaj film ima 8, a Total Recall 6. Zasluzuje 4 ako i toliko...
 
Glas mu je jezivo smesan, kad sam ga prvi put cuo morao sam da premotam na sredinu da vidim da li stvarno tako prica ili se zajebava :)
 
Mora da se salite, ovaj poslednji Betmen je fenomenalan. Klasu iznad predhodnog. Betmen je napokon predstavljen kao osoba od krvi i mesa, grad kao ogroman organizam u prvom planu i fenomenalna gluma Toma Hardya. Meni je ovo najbolji deo od svih.
 
S obzirom da su svi betmeni pre ovog bili katastrofa, ovom uopste nije bilo tesko da bude bolji od njih :)
Ajd ako vam se bane svideo sta mislite o jockeru iz predhodnog dela ?
 
Jedini problem je sto su TDKR morali da zbrzaju, i tako nam neki delovi deluju skroz nelogicno... Pogotovo kada se radi o oporavku Batman-a. Bolje onda da su izbacili film u dva dela! :D Posto je to danas u modi. :d

EDIT: A sto se tice kvaliteta i poredjenja TDK i TDKR... Oba su odlicna mada je po meni TDK bolji za nijansu, i to pre svega zbog cinjenice da sam se vec polako navikao na Nolan-a i njegove spinove. Tako da sam gledajuci uvek ocekivao neki obrt. Verovatno je to uticalo na mene i misljenje o TDKR.

Ovih dana cu videti da ga odgledam drugi put. TDK sam do sada gledao tri puta. :)
 
Poslednja izmena:
Ja zadovoljan i sa betmenom (gledao u bioskopu jos onomad) i sa looperom.
Al zato je spiderman djubre :)

Total recall, onako, meni je gledljiv, al posto sam ja veliki obozavatelj Arnolda, ne mogu da ih uporedim..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno