Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bambula/e im je verovatno porodični nadimak.
Svaka porodica u Srbiji ima neki nadimak, posebno po selima.

Bambula = Predebela osoba, veprina, krme, pokretni frižider, kašikara, hodajuća nuklearka, trokrilni orman, najveći kliker…

E sad zašto ih zovu Bambule, ne bih znao.:)
 
Hodajuca nuklearka,ajoojjjj hahahaha,kralj si
Ne puštaj me,poljska serija,Netflix, majka izbindzovala, kaze odlicna
 
Oba su odlicna i stize nam uskoro nova sezona LDR. :)
 
Under the Banner of Heaven, odgledao prve tri epizode... imam osećaj da prava tema nije istraga zločina već upućivanje o samom Mormonizmu.
Fascinantna religija, rame uz rame sa Sajentolozima.
 

Odgledao na preporuku ovde u temi. Solidno 7/10
Oldman sjajan u ulozi. Format mini serije mi takodje lezi, prakticno za 2-3 veceri moze da se sabije.
Ceka se druga sezona.


+edit
Star Trek SNW e2 - takodje vrlo dobra, nastavlja se vajb TNG-a.
Da ih ne ureknem, ali ako nastave u ovom ritmu bice odlican Star Trek koji se cekao.
Zamerka je sto ocigledno pokusavaju da "kompresuju" backstory posade iz epizode u epizodu, tako da deluje dosta zbrzano i povrsno.
 
Poslednja izmena:

Solidna serija po romanu Johna Le Carrea.
Ipak slabija od npr Night Managera.

Ali Michael Shanon kakav je to glumac.
Obožavam ga u svim ulogama.
 
Kao roman, "Mala dobošarica" je mnogo bolja od "Noćnog portira".
 
Od njega sam do sada pročitao samo Tailor of Panama, TTSP, Night Managera i Russia House.
Ne svidja mi se kod njega što je malo sporiji, sporije teče radnja i sl za razliku od npr Vince Flynna, Ladlama, Chris Ryana i sl pisaca.
 
Špijunske igre i jesu sporije. Više nadmudrivanja, manje akcije. Zamisli "Rusku kuću" kao akcioni... Ne ide.
Ili "Dečko, dama, kralj i špijun".
 
Animirane kratke price sa SF, fantazijom, hororom, komedijom. Price nisu povezane. Ko voli dobru animaciju ovo je praznik za oci. Uskoro ce 3. sezona

Takodje preporuka za:
Toplo preporcujem obe serije,mada kada je u pitanju LDR,prva sezona je nesto najbolje sto sam gledao dok je druga dosta losija (to je neko moje misljenje) ali opet dobra

Arcane je melem za oci,pogtovo za ljubitelje LOL (igram DOTA2 da se ogradim) ali serija koja mi drzala paznju,kako zbog price tako i zbog samih animacija
 
https://www.imdb.com/title/tt2560140/
Odgledao sam prvu sezonu anima serije "Attack to Titan". Opasno sam se se navukao. Preporuka.
Inače nemam iskustva sa crtanim serijama sa ovakvom tematikom. Jedino slično što sam odgledao je Arcane, koja je takođe odlična.
 
Pa rekoh da nemam iskustva 😉 Znam da je Attack on Titan anima serija. Bitno je da su obe serije dobre.
 
B12425DE-B753-44CA-A4AF-55A604B747D0.jpeg
Postavljen prevod za prvu epizodu!
Malo sam se opteretio, radim tri serije (The Morning Show - drugu sezonu, Better Call Saul - šestu sezonu i Slow Horses - prvu sezonu) u isto vreme, ali nisam mogao da izdržim, a verovatno i vi.;)
Uživajte!
 
To će Kartrajt da uradi umesto mene, verovatno u drugoj epizodi.😉
(Ostala još jedna epizoda, tako da se opraštam od nje za par dana, a do tad će i Kartrajt da izbaci đubre iz kancelarije u Slow Horses-u):ROFLMAO:
 
Poslednja izmena:
The Morning Show je super serija zapravo.
 
Vidim dve ocene za Love, Death & Robots na poslednjoj strani.

Pošto treća sezona izlazi za 6 dana, pretpostavljam da se nije pazilo na času pre tri godine kad smo seriju mahom gledali i hvalili.

Ruku na srce S2 je dosta lošija od S1, nadam se da će se sa S3 vratitu na pravi kolosek.
 
Vidim dve ocene za Love, Death & Robots na poslednjoj strani.

Pošto treća sezona izlazi za 6 dana, pretpostavljam da se nije pazilo na času pre tri godine kad smo seriju mahom gledali i hvalili.

Ruku na srce S2 je dosta lošija od S1, nadam se da će se sa S3 vratitu na pravi kolosek.
Ja uopste nisam isao na te casove.🤓 Iako sam dugo na forumu, tek od skoro sam aktivniji u ovom delu foruma (serije i filmovi). Ranije samo ponekad citao vase preporuke.
 
Vidim dve ocene za Love, Death & Robots na poslednjoj strani.

Pošto treća sezona izlazi za 6 dana, pretpostavljam da se nije pazilo na času pre tri godine kad smo seriju mahom gledali i hvalili.

Ruku na srce S2 je dosta lošija od S1, nadam se da će se sa S3 vratitu na pravi kolosek.
S2 je krš. Klasično Netfilx otaljavanje posla na osvnovu uspeh prve sezone. Nadam se da se neko dozvao pameti za treću ali očekivanja su mi minimalna.
 
Pogledah Reacher (2022).

Nisam citao knjige, ali serijica mi je bila fina, solidnih 7/10.
U knjige su vrhunske ako imaš vremena sve preporuke ✌️😀
Pogledajte prilog 344169
Postavljen prevod za prvu epizodu!
Malo sam se opteretio, radim tri serije (The Morning Show - drugu sezonu, Better Call Saul - šestu sezonu i Slow Horses - prvu sezonu) u isto vreme, ali nisam mogao da izdržim, a verovatno i vi.;)
Uživajte!
Upravo ostavio da si skida slow horses deluje odlično hvala na preporuci 😀
 
Ukucam na gugl "drzavni sluzbenik" i saznam da Lazara u stvari glumi Svaba 😂
 

Prilozi

  • Screenshot_20220515_160301_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220515_160301_com.android.chrome.jpg
    97.1 KB · Pregleda: 86
ma idi 😁

Ozark pa i nisam toliko razocaran s krajem, sta znam ok mi je.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno