Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam to još na pola prve sezone spakovao u folder "jednog dana da nastavim, a možda ni tada"...
 
Gleda li neko To the Lake (u originalu: Эпидемия), novu seriju na Netfliksu? Ruska serija, (post)apokaliptični triler, neki virus, epidemija.
Pustio sam danas nekoliko minuta, tek da gvirnem, dok nisam bio prekinut (dva puta, jednom od žene, drugi put od deteta). Deluje dobra produkcija, kamera, efekti itd. Dobre su uvodne scene. Verovatno ću joj dati šansu večeras (kad se stvore uslovi).
 
Evo gledam trecu epizodu nije lose moze da se gleda.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Krenuo sam da gledam Haunting of the Hill house. Super je serija mada sam plasljive prirode pa mi ovo utiče na miran san haha. Plaćam Netflix ali sam ovo nabavio sa rarbg jer je serija prepuna mračnih scena a 1080p 2 mbits stream koji mi nudi Netflix app na tvu nije baš upotrebljiv jer je mnogo artefakata od kompresije. Tako da gledam 4K webrip.
 
"Des", mini serija. Biografska prica o serijskom ubici Dennis Nilsenu.
 
Lovecraft Country - 1 ep. onako, ok. Druga - kakve su ovo gluposti?
 
Gleda li neko To the Lake (u originalu: Эпидемия), novu seriju na Netfliksu? Ruska serija, (post)apokaliptični triler, neki virus, epidemija.
Pustio sam danas nekoliko minuta, tek da gvirnem, dok nisam bio prekinut (dva puta, jednom od žene, drugi put od deteta). Deluje dobra produkcija, kamera, efekti itd. Dobre su uvodne scene. Verovatno ću joj dati šansu večeras (kad se stvore uslovi).

Evo obrnuo pet ili sest epizoda i... Nije lose. Simpa serija. Nije nekakva uber-misterija vec ljudi stavljeni u, aj sad da kazemo, nezamislivu situaciju i kroz prizmu desavanja pokazuju se njihovi medjusobni odnosi ali i promene koje cine u svom ponasanju.
 
^
Serija je bas "meh"...
Taj Rick Remenderov strip moze da prodje, ali daleko mu je najslabije ostvarenje, vise mu lezi '70/'80s pulpy sci-fi...
Za razliku od Fear Agenta (po meni najbolje od njega i jedan u kultnijih stripova u tom zanru), Uncanny X-Force i Black Science, pa i Low i Tokyo Ghost, po tom redosledu kvaliteta...
 
Poslednja izmena:
Caliphate..odlicna, izbindzovao je,nas covek autor, tuga kako ti ljudi su vrbovani, sve preporuke

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Završio The Boys drugu sezonu, u rangu prve sezone,bez greške.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Da li je gledao neko Foxov "Next" što je sada krenuo? Ima dve epizode za sad.

Sent from my moto g(7) using Tapatalk
 
Ako je neko poceo da gleda Away na Netflixu moze i da prestane, otkazana serija nema druge sezone.

Sa druge strane potvrdjeno opet snima se nastavak Band of brothers u 2021, opet Tom Hanks i Spilberg
 
Ja sam odgledao The Dark 10/10 pričao sam sa dosta ljudi i bas nisu odusevljeni, a recimo ja sam prezadovoljan znaci serija mi je vrh i tu mi je u top3 a odgledao sam gomilu serija [emoji173][emoji4]

Nekako je kraj serije bio bas po mom ukusu, onako bilo mi je drago sto se tako zavrsilo.

Gledali ste seriju?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja ga završnih sinoć,
malo mi glupo da su generacijama pokušavali da raspletu nit, a od samog početka se znalo kako je sve počelo i šta je uzrok.
Drugo, ne znam kako samo 2 dodatna sveta postoje, vrv ih ima mnogo više.
 
Poslednja izmena:
Odlična je vozi se na hipiji a imam osećaj za 2 godine neću moći da se setim pola stvari.
 
Ako je neko poceo da gleda Away na Netflixu moze i da prestane, otkazana serija nema druge sezone.

Sa druge strane potvrdjeno opet snima se nastavak Band of brothers u 2021, opet Tom Hanks i Spilberg
Znali se koja priča će biti u nastavku jer je prethodna obuhvatila sam kraj rata?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Uzeo da gledam Star Trek Discovery, ajoj majko mila.. Napravise maltene sapunicu od serije, a tek sto su udarili na diverzitet za sve pare.. SJW, pe-.. gej populacija, izmiksovani sa svim "rasama" zemaljskim i vanzemaljskim. Ne preporucujem.
 
Treća sezona Star Trek Discoveryja krenula baš žestoko.
Ovaj put priča ušla daleko u...

... budućnost
 
I meni se discovery ogadio... nemaju vise maste kako treba pa napravise bljuFotine u sFemiru

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Супачи & анти-супачи сезона 2
Занимљив завршетак сезоне, а сама сезона је добра.

Али превод СУПАЧ?!?! ...Шта рећи?
(За неупућене - the boys).
Poslato sa Nova 5T pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Lovecraft Country - 1 ep. onako, ok. Druga - kakve su ovo gluposti?

Od kako je Trump postao predsednik HBO produkcija je krenula da srlja u sve veci besmisao.
Zato je bolj krenuti sa gledanjem dr. produkcija .Trenutno gledam izraelsku seriju Fauda i mogu reci da je serija odlicna.Scene,rezija su cista 10ka.A HBO (vote,black lives..) neko vreme ide u zaborav.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno