Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Haha kakva scena, cekam da se završi pa da je obrnem.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Uh, ne bih se baš složio, može se gledati četvrta ali ni blizu prve 3, barem meni, jednostavno su likovi nekako smor u odnosu na ekipu iz prve tri sezone... :)

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
Slazem se, vreme ja da privode kraju. Nije losa 4 sezona ali poceli su malo da preteruju...
 
Agents of Shield, jedna od jako podcrnjenih serija.... I posle me pitaju što ne gledam GoT, pa nisam lud da se smaram! Krenula 6. Sezona, prve dve epizode.... Ma ne trepćem dok gledam. Kida! Agents of Shield, 9.8 od mene. Lucifer takodje odlučan start nove sezone.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
GoT je vec na HBO Go, cela epizoda ko hoce da fast forwarduje :)
 
Ocenih kecinom ovaj zadnji deo ove parodije od nekada odlicne serije Game of shabans!
Gledam ocene na IMDB sve kec do keca osim par poremecenih botina koji dadose neke desetke.
 
Takođe, 1 ko vrata, najgore ostaviše za kraj, ne mogu da vjerujem šta su *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i napravili. Ovo je veći fail na kraju nego Lost, serija će biti upamćena kao sprdnja, šala bukvalno...

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Poslednja epizoda 10 od 10.
Koliko su unistili trecu episodu i celu ovu sezonu po meni su se na kraju iscupali.
Kraj kakav treba da bude.
vec par sezona se vodi ka tome da ce Deneris postati kao njen otac i da ce umreti. Od mene skroz ocekivano i drago mi je sto je to Jon uradio.
I naravno da nije mogao da dobije happy end kao sto svi ocekivali, nije ovo LoTR.

Ne znam kakav su kraj ljudi ocekivali ali ja sam se bas ovakvom nadao.
I ovo mi nije ocena za celu sezonu, da se to pitam, to bi celu sezonu snimio opet, i onda bi mogao drugaciji kraj. Ali sa ovom epizodom sam zadovoljan.
Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne mogu da se otmem utisku da je ova serija morala da traje još barem 3 sezone da bi se sve reklo.

Sve se nekako zbrzalo i poprilično irelativizovalo - ne stigneš ni da se oprostiš od jednog lika već su ubili sledećeg, pa onda dvoje u paketu.

I onda kad Daenerys prodje kao Karadjordje, nekako te ni ne pogodi. A ovamo smo dušu ispustili na Red Weddingu :)

I šta je tačno trebalo da predstavi ona scena sa zasedanjem na kraju? Tribute to Avengers?

I da...
Jel sad treba da očekujemo Arya - West of Westeros spin off? :)
 
I ja da se upišem u knjigu GOT utisaka :)

Meni je skroz OK. Glavna zamerka je, kao i kod većine vas, taj osećaj zbrzanosti, kao da su hteli da što pre završe sa serijom. Zbog toga sam izgubio donekle povezanost sa likovima i njihovim odlukama i motivima.

Neću ulaziti u sitna crevca, ukupna ocena za seriju je 7,5/10, do poslednje sezone je bila 8,5/10.
 
Zadnja epizoda 2/10
Trebalo je barem još 3 - 4 sezone da se snime.
Bolju bi meksikanci sapunicu snimili nego ovu zadnju epizodu što su snimali.
 
GoT je jedna od retkih serija koju sam počeo gledati kada je startovala i odgledao do kraja. Od tamo 4-5 sezone sa manjim interesom i uživanjem ali i dalje je imala moju pažnju.
Zagrizli su više nego što su mogli da sažvaću, ipak u kompletu gledano sve je više nego prihvatljivo. Ocena 7 što se tiče komplet serije, 9 što se tiče finalne epizode.
Nisam hteo čitati knjige dok ne budu kompletirane tako da se sigurno vraćam jednog dana u Sedam Kraljevstava :) A možda i seriju odgledam nekad reprizno, za sada nemam taj osećaj ali videćemo nakon par godina.
 
Fenomenalna poslednja, svi su na mestima koja im istinski pripadaju.

Trecu epizodu ovog poslednjeg serijala pamtim kao najbolju epizodu jedne serije svih vremena.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
I od mene dvojka za poslednju epizodu. Nadao sam se sve nekom zaista epskom kraju ovo mi zaista nije adekvatni wrap-up.
 
muppets.gif

:d
 
Odlicna je zadnja epizoda, ali mi je sezona na kraju ipak ispala fail jer smo ostali uskraceni

oko svega vezanog za Hodace. A nije da se nisu ocekivala razna objasnjenja nakon seste i sedme sezone.

Sve to mi je i bilo najzanimljivije u seriji.
 
Poslednja izmena:
GoT

Kostur price mi je ok, tj donekle i
ocekivano, ali nacin na koji je to izneto, jako lose. Bas bas bledo izdanje.
Sad cekamo matorog da zavrsi konacno tu sestu knjigu, sedmu nije ni poceo a ni ne ocekujem da ce je ikad napisati ovim tempom.

Ako nista, bar imamo pravi hepi end sa Duhom.[emoji16]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
meni je najpozitivnije to što je gotovo i što nas neće više smarati ;)

gledao sam oko 6 jutros, moglo je bez ove epizode, da su prethodnu produžili 15 min, a nama skratili muku...

kolega je nonstalatno usetoa jutros i spoilovao ovima što nisu gledali :)) mada ne znam ni šta ima da se spoiluje koliko je nja..

2/10 i od mene

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mislim da matori ima spremne knjige i da će izaći uskoro.
Znaju ameri kako se uzima keš od ljudi.
 
Jedina dobra stvar ovde je sto su za ovih mesec i po ona dva *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*a uspela da ti srozaju ocekivanja na minimum , da ti ubiju bilo kakvu zelju za raspravom o seriji i ucine da se ni ne nerviras zbog ovakvog kraja. Ja i devojka smo gledali u 3 ujutru vise da skratimo sebi muke da ne razmisljam vise o ovom fijasku od 8. sezone. Nije u jednoj epizodi bilo mesta da se bilo sta popravi, gledali smo jer smo vise jedva cekali da se zavrsi, sto mi je nekad bilo nezamislivo za GoT. Secam se gledao sam ranije epizode i kraj mi dodje prebrzo, smorim se sto je kraj, ne mogu da cekam 7 dana za sledecu epizodu.
Ali ne mogu da se otmem utisku da su i pored tako niskih ocekivanja uspeli da odrade jos goru epizodu nego sto se očekivalo, ili sam mozda ja duboko u sebi imao zelju da vidim bar nesto svetlo na kraju, ne znam.
Bukvalno nemam zelju da odgledam vise ni jednu seriju ni film posle ovoga.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
GoT

Kostur price mi je ok, tj donekle i
ocekivano, ali nacin na koji je to izneto, jako lose. Bas bas bledo izdanje.
Sad cekamo matorog da zavrsi konacno tu sestu knjigu, sedmu nije ni poceo a ni ne ocekujem da ce je ikad napisati ovim tempom.

Ako nista, bar imamo pravi hepi end sa Duhom.[emoji16]

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Matori sigurno nece dozvoliti ovakav fail , jer je on pisac za razliku od ova dva retosa.
Zadnjih 20 minuta sam imao utisak da gledam parodiju, cak su mi i glumci izgledali da se sprdaju.
 
Sad cekamo matorog da zavrsi konacno tu sestu knjigu,

U odlomcima iz The Winds of Winter se nazire pravac u kom ide priča, a možda i kraj..
The dreams were even worse the second time. He saw the longships of the Ironborn a drift and burning on a boiling blood-red sea. He saw his brother on the Iron Throne again,but Euron was no longer human. He seemed more squid than man, a monster fathered by a kraken of the deep, his face amass of writhing tentacles. Beside him stood a shadow in woman's form, long and tall and terrible, her hands alive with pale white fire. Dwarves capered for their amusement, male and female, naked and misshapen, locked in carnal embrace,biting and tearing at each other as Euron and his mate laughed and laughed and laughed...
...za ovu senku u ženskoj formi se sumnja da je Deneris
 
Poslednja izmena:
Matori sigurno nece dozvoliti ovakav fail , jer je on pisac za razliku od ova dva retosa.
Zadnjih 20 minuta sam imao utisak da gledam parodiju, cak su mi i glumci izgledali da se sprdaju.
Naravno da nece, sa knjigama cemo dobiti tek pravu pricu, ali...matori je prosle nedelje objavio da sesta knjiga jos nije gotova, da sedmu nije ni zapoceo dok ne zavrsi sestu.
A svi znamo koliko smo cekali nastavak Gozbe za vrane, pa onda kad je pocela serija, pa kad je konacno i Ples sa zmajevima 2011. izasao, onda je pocela frka da li ce uopste stici da zavrsi knjige pre kraja emitovanja serije, a onda je postalo jasno ne da nece zavrsiti obe, nego nijednu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Sve sto je dobro trazi vreme, ako pogledas sve hit (antologijske) filmove, reziseri su pisali veoma dugo , vise od 3-4 godine, koliko je Ridliju trebalo za Alien??
Koliko genijalnom James Cameron-u za Aliens, koliko sad Spilberg radi na nastavku Avatara.
Ova dva retosa DiD su imali vremena da napisu dobru pricu, ali jednostavno su isli precicom, isto kao u Lostu, stim da za Lost ima opravdanja, jer je podukcija ukinula lovu i morali su da zbrzaju.
Ovde sa da kazem prilicno velikim budzeto za jednu seriju , sta su uradili??
Da stavimo po strani pricu, retardirane twistove, ali sta je sa dijalozima??? Ovu seriju nisu odlikovali SF trikovi, vec snaga price i dijaloga, nije bilo prazne price ni praznog hoda, a onda 8-ma sezona, sa pricom o mudima i cudima!!!
Analiziraj zadnjih pola sata dijaloga pa uporedi sa prethodnim sezonama, ili sa diajlozima u knjigama!!!
 
Ja ne znam odakle vam ideja da cete da docekate te knjige, matori ima 200 kila, al aj, cuda su moguca.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno