Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odlične prve 2 ep true detective 3. Vidi se da pokušavaju da izvuku nešto kopiranjem prve sezone , za sada je odlično :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ja cu da se strpim da izadju sve epizode pa da roknem sve odjednom. [emoji16]
 
Prva sezona Pravog Detektiva je po meni primer kako treba da izgleda savrsena serija.
Druga je bas losa. Vince Vaughn i Colin Farrell nisu za takve uloge. Ja bih voleo da vidim Javier Bardem-a kao detektiva.
Nadam se da ce treca sezona biti po kvalitetu bar 70% od prve.
 
Prva sezona Pravog Detektiva je po meni primer kako treba da izgleda savrsena serija.
Druga je bas losa. Vince Vaughn i Colin Farrell nisu za takve uloge. Ja bih voleo da vidim Javier Bardem-a kao detektiva.
Nadam se da ce treca sezona biti po kvalitetu bar 70% od prve.
Premlak kraj da bi bila savršena ali da je dobra, dobra je.
 
Jel imate neku seriju da preporucite da je kao Ubice mog oca? Kapiram da je i ona snimljena po uzoru na neke strane. Da drzi paznju, da ima zapleta, spletkarenja itd :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bio je odlican u 007
 
Jel imate neku seriju da preporucite da je kao Ubice mog oca? Kapiram da je i ona snimljena po uzoru na neke strane. Da drzi paznju, da ima zapleta, spletkarenja itd :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uspjeh.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Dobro to je nova serija, ima par epizoda, treba mi nesto da se malo vise zanimam :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Colony - Jedna od najgorih serija koje sam gledao

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Koja je gora, bjekstvo iz zatvora [emoji848]

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
kod mene je od 21:00h [emoji41

ps

moja greška ja gledam na 3
 
Poslednja izmena:
The Expanse u 4k rezoluciji na 40" tv u zamracenoj sobi = Fantazija. Neverovatno izgledaju scene u svemiru, jedina mana je sto imam 1080p tv al da ne cepidlacim :)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
The Expanse u 4k rezoluciji na 40" tv u zamracenoj sobi = Fantazija. Neverovatno izgledaju scene u svemiru, jedina mana je sto imam 1080p tv al da ne cepidlacim :)

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Koliko zauzima jedna epizoda i ima li nasih odgovarajucih titlova?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Besa.
Dobra, baš dobra.
 
Koliko zauzima jedna epizoda i ima li nasih odgovarajucih titlova?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Budu oko 8-9gb po epizodi, cela 2 sezona 110gb. Titlova ima, bar preko BS Playera.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Samo da pitam - cemu 4k na 1080p tv-u?
Ni na 40" mi nema smisla 4k, ni tv ni materijal...
 
Skini onda i Star Trek Discovery da vidis sta je slika, savrsenstvo po meni.

Nikako da resim da krenem sa Star Trek serijalom, gledao sam neke od onih filmova sto cesto repriziraju.


Veća bitaža, oštrija slika, vidi se razlika.

Upravo to, pogotovu kad ima scena otvorenog svemira. Imam utisak kao da je TV otvoreni prozor kroz koji je moguce popeti se u taj njihov sci fi univerzum.



Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno