Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko zna sta se desava sa The Man in the higt castel predpostavljam da je to kraj i ako ima nastavak po knjizi ovog ludaka.

Izbacili su krajem godine trejler za 3. sezonu. Valjda će biti tamo na jesen. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tabula Rasa 8/10

Vrlo dobra belgijanska krimi serija. Ko je voleo Bron, Forbrydelsen i Trapped recimo, volece i ovo.




Sent from mTalk
 
Poslednja izmena:
Samo jedna sezona, da li je u tih 9 epizoda jedna priča sa krajem? Vidim da su je prekinuli.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Da, priča se završava sa 9-om epizodom. Ne ide da se mnogo odaje sa ovakvim serijama jer sve može da bude spoiler ali...
Imam neke zamerke kako je odrađena druga polovina sezone, da je kao prva polovina bila bi na nivou Brona 9/10 po mom neskromnom mišljenju.

Sent from mTalk
 
Zavrsena i sedma sezona Homeland, meni je serije jedna od boljih .
Ko nije gledao neka pogleda.
 
Traži se pomoć, tj. utisci i mišljenja:

Lista serija koje još nisam ni takao, a ne znam ni da li da gledam*
(da bi znali šta mi se sviđa sledeće seriju su za mene odlične: Heroes, StarGate, Eureka, Braking Bad, X files, Battlestar Galactica, Alias, 24, Firefly, House, StarTrek, The Walking Dead, House of Cards, Game of Thrones, Revolution, Dollhouse, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Vikings, NCIS, Legion, Spartacus, Blindspot, Elementary, Colony, Fringe, The Last Ship i mnoge druge, ali da ne preterujem sad, ukapiraliste moj ukus).

*
Beyond
Krypton
Homeland
APB
Black Lightning
Incorporated
Veronica Mars
Lucifer
Into the Badlands
The Office
Rosewood
Black Mirror
The Blacklist: Redemption
 
Po ovome bih rekao da si svaštojed. Nema greške šta god da dohvatiš.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Incorporated mi je bila dobra, ali je otkazana nakon prve sezone.

The Office je uljez ovde, to je neki drugi svet ... Black Mirror je specifična, mogla bi da ti se dopadne mada ima dosta reciklaže u kasnijim epizodama.

Probaj i Electric Dreams ako nisi gledao.

Pominjala se i neka serija u kojoj glavna riba biva pronađena na ulici, sa amnezijom i tetovažama, pa kreće otkrivanje njene prošlosti ... Nešto na fazon Nikite, ali ne mogu da se setim naziva.
 
Poslednja izmena:
Pominjala se i neka serija u kojoj glavna riba biva pronađena na ulici, sa amnezijom i tetovažama, pa kreće otkrivanje njene prošlosti ... Nešto na fazon Nikite, ali ne mogu da se setim naziva.

Blindspot se zove, mada je meni bezvz skroz, sablonska serija za preskociti
 
Homeland bez greske probaj da gledas.

Znam da drugi put pitam ali ne mogu da nadjem post. Koje epizode Electric Dreams valja pogledati. Mislim da sam gledao prve 2 i dosta su tanke pa ne bi da gubim vreme...
 
Uf, Bron S01 9.5 od mene. Toliko. Strah me da gledam dalje, želim da mi ostane u ovakvom sećanju.
 
Traži se pomoć, tj. utisci i mišljenja:

Lista serija koje još nisam ni takao, a ne znam ni da li da gledam*
(da bi znali šta mi se sviđa sledeće seriju su za mene odlične: Heroes, StarGate, Eureka, Braking Bad, X files, Battlestar Galactica, Alias, 24, Firefly, House, StarTrek, The Walking Dead, House of Cards, Game of Thrones, Revolution, Dollhouse, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Vikings, NCIS, Legion, Spartacus, Blindspot, Elementary, Colony, Fringe, The Last Ship i mnoge druge, ali da ne preterujem sad, ukapiraliste moj ukus).

*
Beyond
Krypton
Homeland
APB
Black Lightning
Incorporated
Veronica Mars
Lucifer
Into the Badlands
The Office
Rosewood
Black Mirror
The Blacklist: Redemption

Ispisao svasta nesto pa mi pukao tt, tako da skracena verzija
Homeland Ok
APB pocetak obecavao, ispalo slabo
Black lightning crnacko liberalna ...
Veronica Msrs, davno bilo, Ok
Rosevod glavni lik iritantan i nevidjena glipost da jr lik ptivatni patolog, ali gledljiva serija
Blacklist redempzion, nisam glddao celu ali epizide na koje sam nsletso na foxu su Ok.
Ako nisi gledao marvels agents of shield, oni su ok isto

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
^ Sta je sa tastaturom..

Sa te liste Office i Homeland su top klasa, ostalo nisam gledao, Black Mirror necu opet da hejtujem :)
 
Trazio neku SF seriju i naletim na Lost in Space

Sta znam, za seriju nije lose produkcijski odradjena.
Ima solidnu pricu (koja je kasnije malo izgubila svoj put ali se na kraju poslednje epizode vracaju na fokus), zanimljive momente mada su neki malo primitivniji ali to se da ocekivati, ipak je to film tj. serija :d

Ko voli ovaj zanr moze da pogleda. 7/10
 
Fear TWD:
Ala su me iznervirali sta ucinise sa najboljim likom u seriji. Ovaj Frenk Dilejn izgleda pomesao uloge, nisi covece gledaoc pa da udaris Alt+F4 kad ti serija dosadi. Uspeo je da svojerucno eliminise veliki broj gledaoca serije. Jedini zanimljivi lik ostaje Daniel
Lost in Space:
Pogledao sam 3 epizode. Celu porodicu na celu sa decakom poslati nazad na zemlju i dovesti bolje glumce i malo doraditi pricu. Dobar deo serije mi je vizuelni deo i zanima me sta ce biti sa Alien/Android/Cyborg terminatorom.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Znam da drugi put pitam ali ne mogu da nadjem post. Koje epizode Electric Dreams valja pogledati. Mislim da sam gledao prve 2 i dosta su tanke pa ne bi da gubim vreme...

Zašto bi preskakao? Suvi SF koji je greota na preskok gledati ako voliš žanr, mada bih se složio da su adaptacije pojedinih priča slabije a uopšte nema blinga koji bi prikrio taj nedostatak. Ipak, serija je lep otklon od zombija, distopija i nekoliko drugih ofucanih motiva koji su trenutno prevalentni u žanru.
 
@perafilozof
Veronica Mars pod obavezno, gledao sam je pre dve godine i odusevio se.
The office nikako ne propustiti.
Ostalo moze, a i ne mora.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
The 100: Mocan pocetak sezone, obe epizode su bile odlicne. Iz sezone u sezonu sve bolji po mom ukusu.
Legion: Uzivam u svakoj sekundi serije. Fenomenalno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kakva je The Strain serija?
 
The 100: Mocan pocetak sezone, obe epizode su bile odlicne. Iz sezone u sezonu sve bolji po mom ukusu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Najgora serija koju sam gledao, ali najgora. Svaka sezona je ista, samo je neko drugi sa druge strane. Ja sam prestao da gledam, bilo bi glednjivo kad bi umrli Klark, Oktavija, keva od Klark, Belami i svi ovi što su od početka na zemlji.
 
Poslednja izmena:
Zabavan tresh ,mada zadnju sezonu nisam gledao . Kraj prethodne sezone je glup čak i za njihove standarde . Mislim na Strain.
Ja posle zime nisam ništa gledao tako da čekam da se završe ove sf serije koje su u toku pa da pogledam na miru cele sezone. Terror završio,čeka se Westworld I Expanse I onda natenane.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najgora serija koju sam gledao, ali najgora. Svaka sezona je ista, samo je neko drugi sa druge strane. Ja sam prestao da gledam, bilo bi glednjivo kad bi umrli Klark, Oktavija, keva od Klark, Belami i svi ovi što su od početka na zemlji.
Ukusi su veoma razliciti. Moj brat je na moje nagovaranje pogledao prvih 7 ep. GoT-a i pola njih je prespavao jer mu je serija dosadna. Kaze: "Dosta su 7 epizoda od mene, ne mogu dalje."
Najgore serije koje trenutno gledam:
Arrow - Veoma dosadno, ni jednu svetlu tacku ne vidim u ovoj sezoni.
Lucifer - Serija je svakom sezonom postajala sve veca sapunica, ali ove sezone je to doslo do maximuma.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sa Lost in Space se borim da ne zaspim dok gledam, čak i u sred dana. Mnogo je dosadna serija, a gluma je stvarno kriminalno loša.

Barry nije loš, volim Hadera da gledam. Takođe mi je drago što se The 100 onako lepo isčupao u prošloj sezoni, a izgleda da će nastaviti uzlaznom putanjom u ovoj.
 
Zašto bi preskakao? Suvi SF koji je greota na preskok gledati ako voliš žanr, mada bih se složio da su adaptacije pojedinih priča slabije a uopšte nema blinga koji bi prikrio taj nedostatak. Ipak, serija je lep otklon od zombija, distopija i nekoliko drugih ofucanih motiva koji su trenutno prevalentni u žanru.

Vec gledam podosta serija i ne bi gubio vreme...

Bosch zavrsih 4 sezonu, poslednja epizoda zabezeknuo sam se kada se zavrsila bio sam ubedjen da je proslo 10 minuta. Bice ovo dragulj, iz sezone u sezonu serija dize kvalitet, a i ekipa je granitna.

P.S. Da li je neko gledao Goliath?

Sad sam prelistao temu, vidim dobre preporuke za Golijata. Ne znam kako mi se provukao. Samo mi smeta ovaj format od 1h ali avaj probace se, iako sam rekao da necu da dodajem nove serije :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno