Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poceo da gledam Peaky Blinders-e.Dobra,zanimljiva prva epizoda.Videcemo ostalo.
 
Ja sada tek izvalio za Altered Carbon...

Bazirano na knjigama Richard Morgan-a - Digitalni Ugljenik + Slomljeni Andjeli (ima u prevodu lagune)

Cela Lagunina kolekcija moze da se nadje na netu u digitalnom obliku za Kindle ako se malo pomucite.Igrom slucaja sam je nasao prosle godine i sada samo "cesljam" po biblioteci i trpam u reader
 
Poceo i ja Peaky Blinders, mozda mi je okolina nametnula prevelika ocekivanja, ali za sad nisam bas preterano odusevljen. Daleko od toga da mi je losa serija, ali nista specijalno.

Altered Carbon na watch listi.
 
Ja sada tek izvalio za Altered Carbon...

Bazirano na knjigama Richard Morgan-a - Digitalni Ugljenik + Slomljeni Andjeli (ima u prevodu lagune)

Cela Lagunina kolekcija moze da se nadje na netu u digitalnom obliku za Kindle ako se malo pomucite.Igrom slucaja sam je nasao prosle godine i sada samo "cesljam" po biblioteci i trpam u reader

Ja pisao pre par dana to ovde, nisu lake za čitanje definitivno, ali priča je dovoljno dobra. Plus svaka knjiga je za sebe, a to otvara dodatni potencijal za seriju u narednim sezonama.
 
Young Sheldon - bio sam skeptičan ali mislim da vredi gledanja. Pogledao par epizoda, ima dosta fazona iz The Big Bang Theory, mali se dobro uklopio u ulogu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Altered Carbon - odlična sajberpankčina!!!
Ovo sam tražio nakon BR 2049 - meso (čitaj mnogo bolju priču) i odlično ekranizovanu sajberpankčinu od sveta!


Bogme Netflix sabija u poslednjih godinu dana sa baš kvalitetnim sadržajem.
 
Poslednja izmena:
Altered Carbon ima i moj glas. Odlicna. Stvarno se nadam da ce je obnoviti za drugu sezonu. Inace, vezano za knjige:

..nisam ih citao al videh na netu da se recimo Quellcrist Falconer pojavljuje tek u trecoj knjizi, a ovde je ubacena u u prvu sezonu. Zbog ovoga se nadam da ce sezone biti povezane, iako su, kao sto neko napisa knjige odvojene celine. Nisam nesto ljubitelj formata antologija.
 
Da li je neko gledao Dark? Nemacka serija, odgledao sam prve 2 epizode i jedva cekam da nastavim, bas mi je privukla paznju. Sve preporuke. Kadrovi su takodje sjajni.

Inace, gledam na nemackom sa prevodom, mnogo je bolje nego kada se sinhronizacija prebaci na engleski

http://www.imdb.com/title/tt5753856/
 
Poslednja izmena:
Da li je neko gledao Dark? Nemacka serija, odgledao sam prve 2 epizode i jedva cekam da nastavim, bas mi je privukla paznju. Sve preporuke. Kadrovi su takodje sjajni.

Inace, gledam na nemackom sa prevodom, mnogo je bolje nego kada se sinhronizacija prebaci na engleski

http://www.imdb.com/title/tt5753856/
Dark bez greške, nemci razvalili.Ja izbindzovao celu sezonu, nisam mogao da stanem.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Altered Carbon - samo cu reci da sam odgledao 9 epizoda za 2 dana.

10/10
 
Dark bez greške, nemci razvalili.Ja izbindzovao celu sezonu, nisam mogao da stanem.

Sent from my D6603 using Tapatalk

Meni drugar rekao i sinoc gledali kod njega, ja se odusevio. Prvo nisam pohvatao sve, al sad sam ponovo odgledao prve 3 epizode i jasnija mi je cela prica.

Tek sam sad skontao da je Netflix zaduzen za Dark.
 
Ova nova sezona Strike Backa je mnogo ali mnogo loša.
Izdražao sam 6 epizoda ali ne mogu više.
Prejadno
 
Dovršio Altered Carbon - 10-ka ko kuća!!!
Na momente je serija toliko badass da me malčice čak podsetila na Banshee (kad krene neki fajt). Soundtrack je brutalan, a čini mi se da je ovo najkvalitetniji 4K HDR materijal koji sam dosad video.

Nakon ovoga nimalo ne sumnjam da će i Witchera odraditi onako kako zaslužuje.
 
Jesi li gledao direktno preko Netflixa čim si gledao u 4K pošto nigde nisam našao da ima u 4K?
 
Imas 2160p WEBRip na IPT, a verovatno i na ostalim privatnim trackerima. Sutradan najverovatnije i na javnim (na primer rarbg).
 
Altered Carbon, 9.5 / 10 od mene. Onih 0.5 sto fali do 10 / 10 je samo zbog toga sto se nadam da ce je nesto nadmasiti. Po kvalitetu i izvedbi, u rangu Breaking Bad, The Sopranos, The Wire, Only Fools and Horses. Sve je na vrhunskom nivou.

Sunce ti, kakva serija. Sajberpunk u svom najboljem izdanju...
 
^ ^
+1

Sajberpank, noir film, detektivski krimic... Mirise na Blade Runner sa finim primesama Ghost in the Shell, ali je kompletno druga zverka... Jos je samo falio Rutger Hauer i Ford pa da prskam po ekranu. (salim se, nisu uopste bili potrebni - Takeshi Kovacs ubiva)

Bez zezanja, odlican sajberpank ( kiberpank iz not ded!) i sigurno medju boljim u svom zanru. :) Osim u scenografiji, ovo sto sam do sada video je lagano obrisalo pod sa BR 2049... mada i nije bilo tesko...

Ja sam stao na polovini i necu dalje...Hocu ovo da doziram narednih 5 dana, a onda iscekujem sa nestrpljenjem Westworld S2 u Aprilu!!! :d (i feudalni Japan ftw!)


Btw. sudeci po knjigama -> jos verovatno "samo" dve sezone nas ocekuju.
 
Poslednja izmena:
Sad odgledao prve dve epizode... Odlična serija. Vilijem Gibson ekranizovan na pravi način.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^ ^



Bez zezanja, odlican sajberpank ( kiberpank iz not ded!) i sigurno medju boljim u svom zanru. :) Osim u scenografiji, ovo sto sam do sada video je lagano obrisalo pod sa BR 2049...

Upravo to, neverovatno je docaran svet ! posle onako mlakog i dosadnog BR ovaj je vizuelno oduvao sve do sada :)
 
The Last Kingdom
Mnogo dobra serija, pogledao sam obe sezone, jedva cekam sledecu sezonu. U mnogo cemu bolja serija od Vikings.

Da li je realno da nema prevoda za Narcos season 1 i 2, srpski?
 
The Last Kingdom
Mnogo dobra serija, pogledao sam obe sezone, jedva cekam sledecu sezonu. U mnogo cemu bolja serija od Vikings.

Da li je realno da nema prevoda za Narcos season 1 i 2, srpski?
 
Zar bas insistiras na srpskom?! xD

Ima hrvatski, odradjen sto bi se reklo day1.
 
Poslednja izmena:
Aj da si klinac od juce, pa da ne mozes skontati njihove reci/jezik... :d

Za drugu sezonu imas bosanski prevod gde ne bi trebalo da ima takvih reci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno