Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam odgledala Dark sinoc, meni se bas svidela, negde izmedju Stranger things i OA. Nadam se da ce biti druge sezone.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ubice mog oca sa facebooka

Da li ste spremni za nastavak vaše omiljene serije?
Gledajte prvu epizodu druge sezone serije Ubice mog oca na novom TOP kanalu od 18. decembra!
Ovaj kanal će biti dostupan u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Makedoniji, za početak na SBB-u, Telemachu, Total TV-u, D3i i IKOM-u u osnovnom paketu. Javljamo detalje.

c/p teksta sa FB strane
 
Poslednja izmena od urednika:
Šta treba gledati pre serije Westworld?

Vidim da ima hronološki 2 filma:
Westworld (1973)
Futureworld (1976)

i dve serije:
Beyond Westworld (1980)
Westworld (2016–present)
 
A možeš i sve, OK su.
 
Agents of SHIELD počeli, 9.6 i 9.5 ocene na imdb, zasluženo. Marvel šiba DC ovih par sezona za klasu.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Pre nekog vremena sam citao opis jedne serije, ali nema sanse da se setim kako je ime, a krenuo bi da je gledam..
Uglavnom, opis je glasio nesto kao da nalaze devojku u govornici ili stanici nekoj, sa istetoviranim imenom policajca (glavni lik, valjda) na ledjima... To je sve cega se secam, pa ako neko uspe da poveze bio bi zahvalan!
 
Blindspot možda? Prve dve sezone mogu da se pogledaju, treća je smeće.
 
Blindspot 100%
Ja i dalje pratim, treća sezona slabija od prethodnih ali gledljiva. U fazonu Nikite sa Maggie Q ako si gledao.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Šta treba gledati pre serije Westworld?

Vidim da ima hronološki 2 filma:
Westworld (1973)
Futureworld (1976)

i dve serije:
Beyond Westworld (1980)
Westworld (2016–present)

Procitas samo plot prvog filma, da progutas ideju serije: https://en.wikipedia.org/wiki/Westworld_(film)#Plot


Agents of SHIELD počeli, 9.6 i 9.5 ocene na imdb, zasluženo. Marvel šiba DC ovih par sezona za klasu.

Nisu normalni, genijalno je. :D Cini mi se kao da je/ce Infinity War imao/imati uticaja na ono.
 
Senke Nad Balkanom dobra epizoda.
 
Dobar mi je lik Makedonke.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ne može da se ulazi u istorijski konteksi i analizu ko je i kad postojao, bar ne na ovome forumu. 2. put brišem post, 3. put se nadam da neće biti potrebe.
 
Glitch, uhvatio sa gledam na netflix-u. Izbindzovao prvu sezonu, jaka 6-ica.Nije loš.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Gomorra, s03 e05 i e06. Pocelo je da se zakuvava, dosada je bio samo uvod. Po kvalitetu u rangu The Wire i Breaking Bad.
 
South Park S21E09 (Super Hard PCness)

Prevazisli su sami sebe, zasad najbolja epizoda u sezoni.
 
Aj pukni me na PM gde nalazis epizode

Gde i obično, samo traži bez "h" na kraju. Tu sam se i ja zaje**o, pošto su prve dve sezone išle sa tim imenom. Ja sam poskidao prvih 6 epizoda, danas krećem da degustiram.

Usput, gledam The Wire, četvrta sezona mi nešto mlaka u odnosu na prve tri, nadam se da nisu izgubili zamah u poslednje dve sezone.
 
meni je The wire smor postao vec od trece i tu sam stao napola 3.sezone,tako da hajp oko te serije ne kontam,realno..poceo Dark,hmmm,dosta dobro za sada

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Može li neka preporuka za seriju na foru sneaky Pete, billions?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kakav je sneaky Pete? Odgledao pilot i odustao mada nije bila losa nego previse ostalih na listi pa sam je precrtao.
 
Sasvim drži pažnju. Malo nerealna ali prilično interesantna.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno