Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Po kojoj logici zaključi da je Mr. Robot teen serija da mi je samo znati...
 
The Flesh, nije losa epizoda za kraj polusezone. DeVoe koliko toliko stvara zelju za daljim gledanjem.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jel Mr Robot nesto nalik Dexteru?

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока

Fight club sa hakerima. u drugoj sezoni su ukrali i foru iz Bekstva iz Šošenka
P.S. sad kad razmislim, uzeli su i taj monolog Dekstera, u suštini kao da je ovaj što je pravio, gledao popularne serije i filmove i ubacivao od svega po malo.
 
Poslednja izmena:
Vala baš. :D

Nego počeo sam sa Dark, ovom njemačkom Netflix serijom što ste preporučili. Lijepo je za promjenu gledati seriju na njemačkom. Na prvu se čini malo ozbiljnija od Stranger Things, mada manje komercijalna (ne pršti na sve strane).
 
Nista nije objasnjeno a izgleda ni nece. Isto sve kao TWD; nadju kucicu sruse im kucicu, nadju kucicu sruse im kucicu, u pocetku zombi problem posle ljudi i tako u nedogled, nema kraja...
 
Cek cek jel ja dobro razumem posto ne pratim, tu se ne zna kako su zombiji nastali?
 
U s01 TWD je objašnjeno kako nastaju, ako se dobro sećam ne i zašto. Virus krastavac, to je uvek rešenje...:)
 
U svim tim postapokalipticnim stvarima mi zelimo da saznamo kako je to sve nastalo od cega je krenulo sta se desilo. Kada se to namerno izostavlja sve bude glupo i jadno, i nervira.
Neko je prosuo teoriju da virus ubija sve sa iq>80 pa su ostali samo ovi dripci koje gledamo u seriji otud i razlozi za njihove sumanute akcije i ponasanje :D
 
Neko je prosuo teoriju da virus ubija sve sa iq>80 pa su ostali samo ovi dripci koje gledamo u seriji otud i razlozi za njihove sumanute akcije i ponasanje :D

Najsmisleniji plot do sada. ( :
 
^ Pa serija tek sada dobija smisao [emoji2]
 
Izgleda da je pocela nova sezona shameless
 
Ali izgleda, kao mozda jeste mozda nije :D 6 epizoda :) Dominiraju naravno i dalje..
 
The walkingdead
Izgleda da ce naci lek u drugom nastavku tekuce sezone, tipa Gebrijela izlece pa onda Korala :D
 
Obrisani postovi sa skracenicama, dobro je da ste ukazali na njih.
 
Dosadan si.

Poslije svake epizode pisati istu stvar, a pri tome da ništa ne obrazložiš.
 
jadno da ne moze jadnije..bedna gluma,jos bednija prica..glupa do bola..ajmo realno reci kome se i zbog cega ova beda od serije dopada???ovo je bednije od najgorih Turaka

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odgledao prvu epizodu Knightfall, ono je krsh, za zaobici.

Ima neke kao borbe, istorija skripi, ima nesto malko krvi lol... Prica naivna i zbrkana, mada se to cesto desava sa ovakvim serijama kada autori sklepaju prvu epizodu tek da pokazu o cemu je serija zapravo...mozda se popravi ali tesko.
 
Poslednja izmena:
Odgledao prvu epizodu Knightfall, ono je krsh, za zaobici.

Ima neke kao borbe, istorija skripi, ima nesto malko krvi lol... Prica naivna i zbrkana, mada se to cesto desava sa ovakvim serijama kada autori sklepaju prvu epizodu tek da pokazu o cemu je serija zapravo...mozda se popravi ali tesko.

Steta, bas me zanima ta tematika
 
Stvarno serija Meso mi nije jasna. Par puta sam zapoceo gledanje par epizoda ali jednostavno nije islo. Ne mogu sebe da silim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno