Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pravilo: skraćenice su zabranjene i vode do brisanja posta.
Jakšo, CW je televizija (produkcija-mreža) kao što je Netflix npr. i zove se CW (Si Dablju), nije nikakva serija u pitanju, ne znam čemu brisanje posta?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Post je vraćen, izvinjavam se zbog neznanja i brzopletosti.
 
Vikings! Ali sad nemam vremena da odgledam epizodu :( Nemoj da se neko zezne da ne stavi spoiler!
 
The Flash
Ja odustao od serije posle trece epizode ove sezone, previše gluposti je bilo cak i za niske standarde koje sam postavio za ovu seriju.
Ko gleda i dalje jel ima malo nekog boljitka ili da dignem skroz ruke od nje?

The Punisher
Zavrsio komplet prvu sezonu i odlicna mi je bila, mozda mi se za mrvicu i vise dopala u odnosu na Daredevila koji mi je bio jako dobar.

Послато са GT-I8190
 
Nema nikakvog boljitka. Jedino ova predzadnja epizoda (ona pre Earth X) valja. I naredna ce biti dobra. Znaci 2/9 epizoda iole valjaju zbog glavnog negativca sezone.
 
Poslednja izmena:
Tek sam sada pogledao svih 6 epizoda Senki.
Po meni odlična serija.
Iako imam dosta zamerki. Nervira me forsiranje glupavog humora u scenama u kojima im nije mesto, isto i za psovke.
Neki glumci su dosta kritični, ali uglavnom je ok gluma.
Jezdić ne može da izađe iz uloge Bode Tajsona :) ...
 
Star Trek: Discovery

Dođoh do 9. epizode jedva. Na momente dosadna, na momente jeftina, ne znam zašto se ne zove Star Trek: Crnkinja a ni ovo "Vahovski" žvalavljenje na kraju polu-sezone mi ne popravlja utisak... Na mojoj vagi egal ako se meri sa Dark Matter, nažalost.
 
Ja sam na 8 epizodi i skroz mi je ok. Nisam do sada gledao Star Trek barem ne pomno, ponekad sam naletao na epizode. Kako je krenula serija shvatio sam da ocekivanja treba da smanjim za 2 stepena i sad mi je super.
 
The Big Bang Theory - konačno jedna epizoda u stilu prvih par sezona, i još vezana za Bitcoin, šta ćeš bolje :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Mr. Robot S03 - Ovo sad postaje zaista ozbiljno (i donekle se naslucuje ko je cika Semu pravi Enemy No. 1). Odlicna serija!
 
Ne znam sta se desava sa Robotom, ali svih osam epizoda ove sezone su remek djela. Gledao sam 15 serija ove godine, ali ovo je definitivno najbolje.
 
Idite bre, nisam 2 sezonu mogao da svarim a sad 3 remek delo. Eto jos 2 sezone robota u zimnicu.
 
Ja nisam ni počeo drugu sezonu jer je toliko bila ispljuvana kao težak smor i sada se tek ničeg ne sećam iz prve [emoji848]

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
The Long Road Home 4/10
Previse vec viđenih i izlizanih fora i klisea iz sličnih filmova...truli dijalozi i patetika,gluma jedva prosek,jedva sam pregurao 2 epizode. Mislim da je vreme da repriziram Band of Brothers.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E pa sad, te dve su neuporedive.
Inace dosao do e05. Tu tek pocinje patetika.
 
Da li je stvarno 3. sezona Mr.Robota toliko dobra ili ložite? :)
Drugu sezonu nisam mogao da završim, obrisao brzo ...
 
I kod mene isti rad, Mr. Robot prva sezona remek delo, drugu prekinuo pred kraj, nisam mogao vise da mučim sebe.. sličan trip kao i sa flash u ovoj sezoni koju sam isto penzionisao.
Što Mare kaže, baciću se direktno na treću sezonu ako je tako dobra kao prva.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pogledajte ocjene epizoda treće sezone na IMDB. Sve govore.

9.0, 9.4, 9.0, 8.6, 9.8, 9.8, 9.3, 9.4.
 
Poslednja izmena:
Opasan hipi bacas i rizikujes lomacu ako ne ispostuje robot [emoji23]
 
Samo obavezno ko nece da gleda drugu sezonu, neki dobar recap, da bi se lakse skontala prica :D meni se svidja sto su jedni od retkih koji se trude da realno prikazu hakovanje i da je sve u stvari moguce..
 
The Long Road Home 4/10
Previse vec viđenih i izlizanih fora i klisea iz sličnih filmova...truli dijalozi i patetika,gluma jedva prosek,jedva sam pregurao 2 epizode. Mislim da je vreme da repriziram Band of Brothers.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa nije ovo klasicna serija lol :) National Geographic produkcija, ja na ovakav tip 'serije' gledam kao na Air Crash Investigation ili slicne, nije to 'ta' serija, i kad tako gledas skroz je dobro odradjena, pucanje je bas uverljivo..
 
Opasan hipi bacas i rizikujes lomacu ako ne ispostuje robot [emoji23]

Au, savjetujem da prije Robota pogledaš par epizoda Walking Deada, taman kontrast da napraviš. To ja radim svaki ponedjeljak. :D

(Profilna slika mi govori suprotno, ali šta ću kad navijam da ih gospodin N sve potamani)
 
Ja pogledao jednu epizodu sinoc.
Nemacka produkcija, glumci solidni, probacu danas da nastavim, nisam siguran kakav utisak da ostavim jer prva epizoda ne otkriva puno.
 
Od tih nemackih, doduse uslovno, posto je ovo zapravo Amazonova - prva koju su radili tamo - za sad sam gledao "You are wanted" - http://www.imdb.com/title/tt5462886/ - iako ne donosi nista do sad nevidjeno, deluje gledljivo i po meni zasluzuje vise od trenutnih 6.1. Drama/triler o osobi koja je kompromitovana sajber napadom i ciji su podaci izmenjeni, a sto je doticnog, ocekivano, uvelo u niz neprilika. Sest epizoda, taman dovoljno.

Napravio bih kraci osvrt na dve serije. Obe su nazovi ratne drame iz BBC-eve kuhinje. Our Girl (http://www.imdb.com/title/tt3815412/) ima zbirnu ocenu 7.9, a The Last Post 6.8 (http://www.imdb.com/title/tt5133742/). Sezone su kratke, pet do sest epizoda, pa je lako prekinuti gledanje, kome se ne svidi. Prva prati moderna zbivanja iz perspektive zena/devojaka koje su na terenu s vojnicima i zbrinjavaju ranjene na licu mesta, pre nego sto ih evakuisu do bolnice. Nije nezanimljiva, ima pojedinih kriticnih momenata i periodicno preterano zapada u bozu, ali barem kao kompenzaciju ukljucuje i mladje, lepe ljude, pogotovo za ostrvske standarde. Ambijent mi se dopao, kako dok su na terenu, tako i kad su kod kuce, jer je relativno verno prikazan, "sapunica" momenti manje, a svoju ocenu bih sveo na oko 7.

Drugu sam slistio skoro u dahu. Brzo shvatite da je pre 52 godine sve bilo veoma slicno. Istorija se ponavlja. Lokalni Bin Laden, okupirani Aden u danasnjem Jemenu, naftni interesi - British Petroleum, spijuni, agenti, novinari, dvostruke uloge, pustara... Jedina uocljiva razlika je slabiji tehnoloski nivo na obe strane u poredjenju s borbom u danasnje vreme. Britanski vojnici nose neodoljive duge carape, dokolenice/natkolenice i tabanaju. Rekao bih da je glumacka podela san snova. Prava stvar iz njihove kuhinje. Kome su naoko privlacni pomenuti ambijent i radnja, nece pogresiti ako pogleda. Ocenu bih podigao na barem 7.5 u slucaju ove serije. I ona ima par "bljuc" momenata, ali nisu sveprisutni. Solidno su odabrani i glumci u "Our Girl" (postoji i film kao preteca serije), medjutim, ovde deluje da je bas svima udobno u svojoj ulozi. U prvoj sezoni "Our Girl" epizode su cudno ispremetane, tu sam ako nekom treba pomoc pre upustanja u gledanje. Veca preporuka za "The Last Post".
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno