Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eno lepog poređenja TWD epizoda od prošle nedelje i ove danas. Ona je bila spora ali je to imalo smisla i odlično je urađena. Ova danas je spora ali i potpuno besmislena i nepotrebna. Najobičniji filler.
 
Eno lepog poređenja TWD epizoda od prošle nedelje i ove danas. Ona je bila spora ali je to imalo smisla i odlično je urađena. Ova danas je spora ali i potpuno besmislena i nepotrebna. Najobičniji filler.

sumirana epizoda :D

VcUKyFJ.png
 
Binge daredevil :D
Gotova sezona. Kraj nije nista posebno. Malo ocekivano, malo razvodnjeno, ali nije razocarao.
Ne svidja mi se sto nismo videli punishera u punom sjaju u preteranim scenama. Osim tuce u zatvoru, prilicno je ljudski lik. U 2/3 sezone vise drami nego sto je akcioni "heroj".
Sam dd je oslabio u odnosu na prvu sezonu. Znam da ne moze da bude OP u odnosu na protivnike, ali bas da ne moze nista protiv onih ninji... Kao da njihova odeca ne pravi nikakav zvuk. Moze da cuje obican otkucaj srca, a rastezanje odece ne. Ili tek da ne moze da namirise gde su. Nekoliko scena kasnije, lik vidi ogrebotinu na zidu. KAKO BRE?
Ниси ок са spoiler-om.[emoji14]
 
Momci lakse sa spojlerima, sta vam je, napisite sve to sto zelite ali u spojler, bukvalno su dva klika razlike...
 
ne gledam serije cesto uopste...ali zapala mi je za oko 11.22.63 posle prve epizode izgleda obecavajuce. Drugo, moze li savet za Daredevil? Da li da gledam ako obozavam tipa: nolanovog betmena, snajderovog watchmaena, v for vendetta...A mrzim: ironman, avangers, capetan america, man of steel...
 
ne gledam serije cesto uopste...ali zapala mi je za oko 11.22.63 posle prve epizode izgleda obecavajuce. Drugo, moze li savet za Daredevil? Da li da gledam ako obozavam tipa: nolanovog betmena, snajderovog watchmaena, v for vendetta...A mrzim: ironman, avangers, capetan america, man of steel...
Да, нема ништа са iron man, Captain America итд..много је озбиљнија и "реалнија" од тога..
 
Jaka preporuka za DD ko nije gledao, druga sezona za nijasnu bolja od prve. Ja polako gubim interesovanje za filmovima pored toliko vrhunskih serija.
 
Stiže prequel za Sons Of Anarchy...verovatno priča o First 9 a čak se pominje i Brad Pitt u ulozi Johna Tellera
http://www.inquisitr.com/2878252/ku...uel-will-charlie-hunnam-return-as-jax-teller/

Prequel ako se snimi, biće odlično. Mada sumnjam da će Brad Pitt tu glumiti. Verujem da će biti odlična serija. Mislim da su počeci organizovanih klubova Harley 'entuzijasta' jako interesantni za obradu.
Spinoff sa Mayancima me toliko i ne interesuje.
 
Dobar je Alvarez, ali nadam se da neću zvučati neprimereno. Serija sa latino protagonistima koja obrađuje temu koja generalno interesuje belu populaciju. Ne znam koliko bi to bilo uspešno. U svakom slučaju, ako se snimi, videćemo, verovatno ću joj dati šansu.
 
Jaka preporuka za DD ko nije gledao, druga sezona za nijasnu bolja od prve. Ja polako gubim interesovanje za filmovima pored toliko vrhunskih serija.
Ja nikako da krenem sa drugom sezonom, bojim se da ću da bindžujem :D. Moram neku laganicu da organizujem.

Btw ovo za filmove, batalio bioskop, tu i tamo pogledam neke stare dobre, koje već imam na disku. Eno ni onaj sa Leom i Međedom nisam gledao još.
 
Kakva je How to Get Away With Murder ? Silne pohvale i nagrade pokupila, završila se upravo S2 :trust:
 
DareDevil S02 odlična.
Panisher fenomenalan,konačno predstavljen ko u stipu,ne ko ona sprdnja u filmovima(Panisher War)
Elektra isto odlična,samo je Panisher ostavio jači utisak.
Ako je prva sezona bila zlatni standard za strip serije 10/10, druga je u stopu prati sa malim zaostatkom 9/10!!!!!!
 
Odgledao True Blood.Pozitivno sam iznenadjen.Bas ni jedna dosadna epizoda.
 
Gotham - Neverovatno kako su svi likovi razradjeni i kako su svi legli u ulogu. Cela serija daje tu DC ludu atmosferu Gotama. Serija nema loseg glumca.
 
Ja pricam za gotham da je super serija, ali ljudi videli nesto malo prve sezone i kazu da je krs...prva sezona je bila malo losija, ali druga sezona je mnogo bolja i poprilicno je zanimljiva... :D
 
Ovaj Brendan Dassey iz Making A Murderer isti Butt-head....samo priča "Uhhh yeah", "Uh I don't know" i sl
 
Ovaj Brendan Dassey iz Making A Murderer isti Butt-head....samo priča "Uhhh yeah", "Uh I don't know" i sl
Koliko sam se nervirao kad god je on bio u kadru, neverovatno iritantan lik, da sam zbog njega i prestao da navijam da ovaj nije kriv, dodje ti da ga strpas u zatvor samo zato sto je retard.
 
Koliko sam se nervirao kad god je on bio u kadru, neverovatno iritantan lik, da sam zbog njega i prestao da navijam da ovaj nije kriv, dodje ti da ga strpas u zatvor samo zato sto je retard.



Mene je odmah na Butt-Head asocirao i pojavom i ponašanjem stim što verujem da je Butt-head ipak pametniji....
 
Agents of Shield - dobra epizoda, spy's goodbye kao uvod u novu seriju Marvels Most Wanted.
 
Poslednja izmena:
twd iskidao.

Bosch ako ne i bolji nego u prvoj sezoni,malo vise deskripcije nego atmosfere tj. mislim da su nasli idealan odnos,bar po mom ukusu.

krenuh i drugi krug Justified-a - ovo je za moj ukus vrhunac nepretencioznosti a ipak postovanja inteligencije gledaoca.sjajna serija.
 
Ja ne znam koliko je pametno sto je Marvel razvodnio jednu seriju na racun druge.

SHIELD je sve ove likove uveo nekako "na bum", Mac je bukvalno bio statista da bi presao u prvog Coulson-ovog coveka, na slican nacin su uvedeni i Bobby i Hunter koje ja licno najvise i volim od likova u SHIELD-u. Plot za "Most Wanted" better be good ..
 
Skinuo sam Daredevila,ali ono što mi se ne sviđa je slika pa ne znam da li je serija inače sama takva tamna ili je za to kriv neko ko uploduje seriju na torrentu? Ne znam koju verziju da skinem,ako može pomoć?
 
Pa jeste tamna, narocito scene koje su snimane po mraku, ja zbog toga u plejeru drzim osvetljenje malo vise od normalnog.
 
Ko želi videti golu Oliviju Vajld ima priliku u novoj epizodi serije Vinyl :), a lik koji je glumio Bovija odlično je to odradio.
 
Bio je juče članak u Blicu o tome, pa se gledalo. Kažu da je nosila periku tamo dole :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno