Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brate ne mogu vise da slusam ovakve gluposti, kako su to razvukli, savrsen razlog ima zasto je 'razvuceno', mnogo ste bre ljudi postali gladni neke instant zabave, eksplozija, vatre, tornado, pada kip slobode, cunami poplavio LA.. Gledate bre Arrow a imate obraza da nesto kazete za seriju gde zapravo i dobro glume, dijalozi ne vredjaju, ne verujem.. ista ona ekipa koja premotava i BB do 'zanimljivih' scena.

ako si im rekao! :)
 
OK.Izvinjavam se zbog izražavanja sopstvenog misljenja.
A BB sam odgledao u dahu,bez premotavanja.Da me ne shvatite pogresno,ja ne mislim da je TWD losa serija,čak naprotiv spada za mene u top 5 koje sam gledao.Za dalje,videcemo.
 
Sta imas da se izvinjavas, imas svoje misljenje.. To sto kolega boris voli da namece svoje misljenje i misli da je njegovo jedino ispravno vise govori o njemu nego o tebi.

Inace ,posle 2,3god uhvatim da odgledam poslednju sezonu bb koju sam ostavio tada "za kasnije" i posle 8ep opet prestanem sa gledanjem.. Koliko mi je ta serija nerealna to je haos. Mada me cudi da nisam uspeo da je izvucem do kraja,jer sam neke mnogo vece krseve izvlacio :/
 
Lucifer - bataljujem.. Svi supernatural elementi su se sveli na mlaku i dosadnu verziju mentalista... Vise ne vredi gledati, nema nade da se oporavi..
 
Sta imas da se izvinjavas, imas svoje misljenje.. To sto kolega boris voli da namece svoje misljenje i misli da je njegovo jedino ispravno vise govori o njemu nego o tebi.

Ne namecem nego cim ima 30 sekundi dijaloga u nekoj seriji, to je 'razvlacenje' i smaranje, daj da puca, prsti krv, pucaju lobanje 45 minuta.

U ovoj epizodi je recimo vrhunski razvuceno da bi se upoznali sa ovim likovima koji su izgleda najnormalniji, nista losiji od Rickove grupe, i kako su ih pobili ko zeceve i kako je Rick roknuo onog bez treptaja... ne bi to delovalo tako mocno i upecatljvo da nije bilo 'zagrevanja' i razvlacenja sa tim novim likovima

Mislim prazan hod u TWD je opet bolji od 90% djubreta koje ljudi gledaju ovde.
 
Videces koliko su normalni kad im vidis harizmaticnog vodju :)
A za prazan hod si u pravu. Sad zavrsavam Hannibala trecu sezonu i ovo je trebalo da se ukida posle epskog finala iz S2, klasicno silovanje serije.
 
Brate ne mogu vise da slusam ovakve gluposti, kako su to razvukli, savrsen razlog ima zasto je 'razvuceno', mnogo ste bre ljudi postali gladni neke instant zabave, eksplozija, vatre, tornado, pada kip slobode, cunami poplavio LA.. Gledate bre Arrow a imate obraza da nesto kazete za seriju gde zapravo i dobro glume, dijalozi ne vredjaju, ne verujem.. ista ona ekipa koja premotava i BB do 'zanimljivih' scena.

100.png
tačno, bre!


Videces koliko su normalni kad im vidis harizmaticnog vodju :)
A za prazan hod si u pravu. Sad zavrsavam Hannibala trecu sezonu i ovo je trebalo da se ukida posle epskog finala iz S2, klasicno silovanje serije.

Poslednja 3 minuta su vredna, meni je kraj fanstastičan. Očekivan ali fantastičan.
 
Poslednja izmena:
Hteo bih da krenem sa gledanjem Arrow četvrtu sezonu i Flash drugu.
Kojim redom da gledam? Znam da opeti ma onih preklapanja, pa zbog toga pitam.
 
Ja sam prestao da gledam arrow posle prve dve epizode 4. sezone.
Takvo s*anje su napravili da je to neverovatno..
 
Ja pratim Arrow i sa pravom su ljudi prsli. Sva krivica se svaljuje na Gugenhaim-a koji je preuzeo pisanje show-a od Berlantija i ekipe i fakticki radi sam na seriji.

pretraga "felicity ruined arrow" izbacuje povecu listu veoma jakih kritickih sajtova u USA koji se bave serijama (forbes, gamefaqs, IGN, itd) sa potpuno istim naslovom.

Reddit ima poseban reddit koji se zove "fuck felicity" >> https://www.reddit.com/r/fuckfelicity

i otprilike NIKO osim prokletog Gugenheim-a vise ne nalazi ni trunku zanimljivog u Arrow-u zbog uzasne sapunice koju je napravio sa ovim likom od devojke i sve manje ljudi gleda.

Sto se mene tice, ako planira da nastavi, Flash ostaje top DC serija a LOT zanimljiva serijica za ubijanje vremena.
 
Ja ne volim kad TWD uspori samo kad ti spori delovi nemaju apsolutno nikakvog smisla niti doprinose nečemu.

Ova zadnja epizoda jeste bila sporija, ali uopšte nije bila loše spora. Vrlo dobar build up. Na momente mi je delovalo da će Carol otići na full comic varijantu. Ali ipak mi se više dopada ova TV Carol, od one iz stripa.
 
Hteo bih da krenem sa gledanjem Arrow četvrtu sezonu i Flash drugu.
Kojim redom da gledam? Znam da opeti ma onih preklapanja, pa zbog toga pitam.

Gledaj flash jednu epizodu, pa onda jednu arrow. Tako se i emituju.

I ja sam jedan od onih koji je digo ruke od Arrow. Ipak je bilo previse lose i za niske standarde koje imam od te serije :D Zadnja dobra epizoda Arrow je bila s03e09, posle toga sve losije od losijeg.
 
Gledaj flash jednu epizodu, pa onda jednu arrow. Tako se i emituju.

I ja sam jedan od onih koji je digo ruke od Arrow. Ipak je bilo previse lose i za niske standarde koje imam od te serije :D Zadnja dobra epizoda Arrow je bila s03e09, posle toga sve losije od losijeg.
A DCs Legends of Tomorrow?

Kakva je ona i kako nju da uglavim sa ove dve?
 
A DCs Legends of Tomorrow?

Kakva je ona i kako nju da uglavim sa ove dve?

Pa ona ti je cista akcija, sa solidnim specijalnim efektima (za standarde serije) i prosecnim glumcima, pricom itd. Za sada mi pruza odredjeni vid zabave. Dokle ce me to drzati, pitanje je :)

Ona ti pocinje otprilike posle desetak epizoda flash i arrow (s02 i s04). Tu imas ove likove iz pomenutih serija.
 
Јел прати неко 11.22.63? шта би са петом епизодом, што није емитована?
 
Koje dobre sajtove znate za gledanje serija?Ja gledam preko Kodija,pitam zbog druga.
 
Zna li neko gde mogu da nadjem domacu seriju ' Na terapiji ' da li streaming ili torrent? Odgledao par epizoda kada je bila aktuelna i Miki je briljirao u njoj.
Moze i na pp.
Zahvaljujem
 
Pogledao prvu epizodu Childhoods End serije....
Onako....deluje mi ok...igra Mike Vogel iz Under The Dome serije (Barbie) pa sam se stalno tokom gledanja tripovao da gledam neku epizodu Under The Dome serije :d
 
Gleda li neko ovu seriju? Of Kings and Prophets Čini mi se da je niskobudžetna?
 
Ne gleda.
Ceka se DD sada za vikend :)
 
Oooo jedva cekam :banana::banana:

Mislim da Netflix izbaci celu sezonu odjednom. Tako je makar bilo do sada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno