Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow je imao zatisije pred buru, solidna epizoda. Manu Bennet je genijalan za ulogu Slade-a, i nadam se da krajem ove sezone necemo ostati bez Deathstroke-a

+1
Već pišu i komentarišu da je Deathstroke u izviđenju Manu Benneta jedan od najboljih zlikovaca u serijama,pa mozda i na velikom ekranu.....
 
Dajte epizodu ili par gde Deathstroke dolazi do izražaja. Da vidim to toliko cool...
 
Ma ja volim arrow ali pojedini ljidi na forumu me stvarno iznenade sa izjavama.
 
Jedan od najboljih zlikovaca. Da, lik se pojavio kao zlikovac u svega 3 epizode, sa po 5 minuta glume i kao sad jos i u filmovima, prekinite s lupetanjem :D
 
Najbolji negativac ikada igde. I'm totally buying that.
Ali hoću da vidim da ne bude da serem.
 
Jedan od najboljih zlikovaca. Da, lik se pojavio kao zlikovac u svega 3 epizode, sa po 5 minuta glume i kao sad jos i u filmovima, prekinite s lupetanjem :D

Ali izjava najbolji zlikovac na malim ekranima ako ne i na velikim. A covek je meso puno misica bez kapaciteta za ijednu drugu ulogu sem tabadzije
 
Ali izjava najbolji zlikovac na malim ekranima ako ne i na velikim. A covek je meso puno misica bez kapaciteta za ijednu drugu ulogu sem tabadzije

umeju ovakvi likovi da iznenade :D ne kazem da je i ovo slucaj, ni meni ne deluje kao neki kapacitet, ali ume da se desi.

btw, arrow postaje bolji. vise mi nije toliko glup da vredja inteligenciju. mozda sam samo ja prihvatio da se radi o stripu. bice uzbudljivo finale. malo me nervira sto cas ima nade, a cas nema. vec koliko puta su bili u fazonu "e sada cemo ga mi njemu", a onda kukaju kako je sve izgubljeno.
voleo bih da vidim kako Malkolm malo mile majcice svima redom da spasi svoje preostalo cedo. takodje cekamo da se onaj streber vrati iz kome, mada to verovatno cuvaju za trecu sezonu i bilo bi prelako da se on vrati sa nekim strujama i resi sve. i jos uvek postoji opcija i da sam oliver uzme mirakuru. to donekle ocekujem jer bi dodatno olaksalo uvodjenje jos vecih zlikovaca u narednim sezonama ukoliko je oliver superhuman.
 
umeju ovakvi likovi da iznenade :D ne kazem da je i ovo slucaj, ni meni ne deluje kao neki kapacitet, ali ume da se desi.

btw, arrow postaje bolji. vise mi nije toliko glup da vredja inteligenciju. mozda sam samo ja prihvatio da se radi o stripu. bice uzbudljivo finale. malo me nervira sto cas ima nade, a cas nema. vec koliko puta su bili u fazonu "e sada cemo ga mi njemu", a onda kukaju kako je sve izgubljeno.
voleo bih da vidim kako Malkolm malo mile majcice svima redom da spasi svoje preostalo cedo. takodje cekamo da se onaj streber vrati iz kome, mada to verovatno cuvaju za trecu sezonu i bilo bi prelako da se on vrati sa nekim strujama i resi sve. i jos uvek postoji opcija i da sam oliver uzme mirakuru. to donekle ocekujem jer bi dodatno olaksalo uvodjenje jos vecih zlikovaca u narednim sezonama ukoliko je oliver superhuman.

Taj streber dobija zasebnu seriju, tako da se nece ni pojaviti vise ovde vrvtn, eventualno neki crossover, jedna epizoda u 2 3 sezone
 
offtopic je, al najbolji zlikovac ikada je Hans Gruber. I nikada nece biti bolji. :)
 
Neki ljudi daju sebi mnogo za pravo,izgleda da nesmes da izneses svoje misljenje ako nije isto kao njihovo....
@stevanix i ti mene iznenadis sa svojim glupostima pa ja to ne komentarisem,zadrzim to za sebe,tako i ti sledeci put...
@Dark Magacin gledaj Arrow pa onda komentarisi,ili cemo da pocnemo ko sa 997....

http://theactionelite.com/2014/04/deathstroke-the-best-villain-on-television/

Sad svi na taj sajt pljuvaci pa pljujte coveka sto je to napisao.....

http://www.pastemagazine.com/articles/2014/04/arrow-review-deathstroke.html

- If I had to pick a moment where I went from being casually optimistic about Arrow’s prospects to downright falling in love with its sexed-up, yet earnest appropriation of the DCU, it’s when I realized what the writers were doing with Manu Bennett’s Slade Wilson, AKA Deathstroke. Out of the literally thousands of villains that dot the DC comics landscape, Deathstroke stands among my very favorites, alongside the Joker, Brainiac and, of course, Granny Goodness (because, my God, someone actually thought of that).-

Brzo i na taj sajt da popljujete coveka kako je samo to smeo da napise......
 
Hiperbolisanje.

Drugo taj citat više kaže da mu je to omiljen lik iz stripa, a ne odglumljen.
Da gledam seriju nemam nameru, jer je dosadno meni. Pitam lepo za par epizoda da vidim koliko dobro glumi tip. A ti umesto da kažeš kao vatreni fan. Objašnjavaš kako ne sme da se kaže, sme da se kaže. I takođe sme da se kritikuje.
 
Hiperbolisanje.

Drugo taj citat više kaže da mu je to omiljen lik iz stripa, a ne odglumljen.
Da gledam seriju nemam nameru, jer je dosadno meni. Pitam lepo za par epizoda da vidim koliko dobro glumi tip. A ti umesto da kažeš kao vatreni fan. Objašnjavaš kako ne sme da se kaže, sme da se kaže. I takođe sme da se kritikuje.

Ooooo svemoguci sad si postao i ekspert za serije,nisi vise za telefone....Odgledaj seriju pa tek je onda komentarisi,to je osnovni red,ali navikli smo da ti za to neznaš....
 
Ooooo svemoguci sad si postao i ekspert za serije,nisi vise za telefone....Odgledaj seriju pa tek je onda komentarisi,to je osnovni red,ali navikli smo da ti za to neznaš....

Niste vi ništa navikli. A za serije jesam, kao i za filmove. To što svakom smeta me uredno zabole. Seriju sam pogledao toliko da ustanovim šta je.

A ti lepo kaži epizodu u kojoj se vidi veličina glumljenja najvećeg negativca ikada.
Toliko si nesiguran u sopstvenu tvrdnju da nećeš ni da mi kažeš konkretno.
 
Niste vi ništa navikli. A za serije jesam, kao i za filmove. To što svakom smeta me uredno zabole. Seriju sam pogledao toliko da ustanovim šta je.

A ti lepo kaži epizodu u kojoj se vidi veličina glumljenja najvećeg negativca ikada.
Toliko si nesiguran u sopstvenu tvrdnju da nećeš ni da mi kažeš konkretno.

Oooooo veliki expertu sve si sam rekao,nećemo mi vise nista tu dodavati,ocenjujes serije a nisi ih pogledao bravo za tebe......
 
Oooooo veliki expertu sve si sam rekao,nećemo mi vise nista tu dodavati,ocenjujes serije a nisi ih pogledao bravo za tebe......

Odgledao sam dovoljno. Ne moram da pratim celu da bih znao da je krš.
Ja sam to davno prerastao, tako da ne znam šta hoćeš.
Lepo sam pitao za epizodu gde može da se vidi gluma tog lika.
Ti umesto da je daš, prozivaš mene da ne znam.
 
@Jaza - Pusti DM, skontao sam da je glavni kritičar u svim temama, i najpametniji. Svoje vređanje drugih članova sakriva kroz kritike.
 
Ok gledam Arrow ali taj DS ništa spektakularno nije. Ima facu za negativca i to je to...ako hoćete negativca imali ste Iskendera Velikog ili Ersoja Ulubeja... ako znate o čemu govorim ;-)
 
Gredom dok sam tu... gleda li iko Grimm?
 
^Ja sam skinuo sa neta sad planiram da pocnem da gledam
 
Listam kanale i evo demoni Leonarda.
Gluma je stvarno sapunica. Nije nešto što se da gledati ni za odmaranje mozga. Osećam se kao da me zaglupljuje svakom sekudnom.

A sada kao u svakoj odjavnoj špici. Odricanje odgovornosti.
To sam rekao za seriju, nisam ništa rekao o onima koji je gledaju.
 
Kada vec pricate o negativcima u serijama, odlican negativac u seriji Prison Break mi je T-Bag . Odlicno ga glumi Robert Knepper, inace stigao sam do trece sezone, ove prve dve su mi bile jako dobre, treca mi je za sada slabija.
 
I Mahone je odlican. Uzivaj dok ne krenes cetvrtu sezonu. :)
 
Zavrsio 2 sezonu House of Cards.....Fantasticno....
Znam sta me ceka u 3oj sezoni donekle sa Svemircem, ali odusevljen sam serijom :D
 
Listam kanale i evo demoni Leonarda.
Gluma je stvarno sapunica. Nije nešto što se da gledati ni za odmaranje mozga. Osećam se kao da me zaglupljuje svakom sekudnom.

Rezista, scenarista, glumac, je li koliko imas oskara iza sebe? Jel bi mogao da dobijem da vidim te papire od NYFA-e sto si zavrsio?

Prosto je cast imati ovako ucenog i poznatog coveka na forumu :d
 
Koliko i DiCaprio :p

Stvar je u tome kad se navikneš na nešto bolje, nikada ne želiš nazad.

Ti se ne bi odrekao svog telefona za običan zar ne?
 
Poslednja izmena:
Da ne ulazim šta mislim o seriji. Ali zašto ovi sa RTS-a ne umeju da puste Montevideo u HD?

Daniel Day Lewis u There Will Be Blood je jedan od najboljih negativaca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno