Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od jednom su svi postali veliki strucnjaci. Ajde sto isticu svoje misljenje, ali omalovazavati tuđe je po meni jednako nacizmu i trebalo bi sankcionisati takve stvari u buduce. Razumem da neko kaze sta mu se sviđa, a sta ne, ali gore navedeno nikad necu ni pokusati da razumem. O ukusima ne treba raspravljati.
Da ne idem skroz off, preporuka od mene za Fargo.
 
Fargo jeste dobar, zbog Thorton-a.

Nacizam? Nemoj da lupamo tu etiketu na sve.
Zna se šta je to. I ovo nije.
Što se tiče prizivanja nečijeg mišljenja. Mislim da to treba raditi. Status quo je glupost.
 
Cela ta prica u Fargo je zanimljiva, jos ako na to dodamo natpis sa pocetka, da je radjena po istinitom dogadjaju...

Mozda sam upotrebio jaku rec, kao sto je nacizam, ali moze ovde da se upotrebi ako se ima u vidu da su i nacisti smatrali da je njihovo razmisljanje jedino bitno i ispravno. Inace sam pogresno shvacen, nisam ja za status kvo. Ali sam za komentarisanje bez vredjanja bilo koga.
 
True story je deo zajebancije braće Coen.
To je laž koja je deo sprdačine sa gledaocem.
Isto to piše na početku filma...

Nije da je samo jedno mišljenje bitno, ali nije ni svačije mišljenje bitno.
I to je tako iz više razloga.
Po mom iskustvu je najveći problem uobražavanje da imaš pravo na glupo mišljenje jednako kao svi ostali.
Jer to povlači sa sobom neretko ozbiljne posledice. Što naravno nije slučaj u ovom konkretnom kontekstu.
Ali na većoj skali itekako.
 
Arrow je sami špic kvaliteta, nema mu ravne serije

Q1iOqzo.jpg

221VWdW.jpg
 
Ala kida arrow, odose i kablovi :d

Dobar je Fargo, svaka epizoda drugi reziser ... nastavicemo sa gledanjem
 
- I'm confused.
- That's okay, I'm not.

:)
 
Supernatural, 20a epizoda.
Gledam epizodu i 3 minuta pred kraj(pred zadnju scenu) razmisljam, kako je epizoda bila jedna od najboljih i najinteresantnijih u sezoni barem meni(na pocetku sam se zapitao, da li su normalni, da 2 epizode pred kraj, ubacuju random pricu a ne glavni plot), i vidim nesto mi ne stima, da epizoda kao da joj nesto fali
fali joj happy end, sa menjikolikim i vucicom :D
i odgledam posledju scenu i shvatim da jej ovo u stvari spin off za novu seriju :D
I plasio sam se kako ce taj spin off da izgleda, posto sam citao svakakve stvari, ali meni ovo deluje skroz ok, da kazem pljunuti The Originals(cak je jedan od prvobitnih i glavni glumac) :D
Mada vise bi voleo da se taj spin off vrti oko(stavicu u spoiler ovo, ako neko nije gledao epizodu, ali nije ni bitno toliko)
5 porodica spomenutih u seriji, i prica prati ovog lika iz TVD-a i vucicu, nekako mi je ovaj crnja koji ce postati lovac predpostavljam, visak, i nekako je vise za sporednu ulogu.
 
Poslednja izmena:
Jer planiraju nekad da zavrse Supernatural, vidim da ce i 10 sezona biti. Inace probao sam da ga gledam pre neke 2 godine, i nisam izdrzao vise od 10 epizoda prve sezone. Ocigledno mi ne lezi ta serija, a vidim da ima bas visoku ocenu na imdb 8.8.
 
Ne uzimaj IMDB ocene kao ozbiljne. Za neke stvari su tačne. Za neke su gluposti.
 
^I te ocene daju neki ljudi ;)
 
I to je neki njihov prosek koji nije baš najasnije objašnjen. Da ne bi kao bilo nameštanja ocena...
 
^Najbolje da gledate sta dark i ja ocenjujemo i to da gledate :p
 
Jer planiraju nekad da zavrse Supernatural, vidim da ce i 10 sezona biti. Inace probao sam da ga gledam pre neke 2 godine, i nisam izdrzao vise od 10 epizoda prve sezone. Ocigledno mi ne lezi ta serija, a vidim da ima bas visoku ocenu na imdb 8.8.
"Supernatural" je, u naaaajboljem slučaju, trebalo da traje 5 sezona/godina. Likovi su toliko puta umrli ili se preobratili u nešto drugo, i nazad, da nema više šta da drži pažnju. Počeli su da muzu i bajke, doktora Dulitla itd. Sad prave i patrljak čiji su uvod ubacili kao regularnu epizodu. :fejlblam:
 
"Supernatural" je, u naaaajboljem slučaju, trebalo da traje 5 sezona/godina. Likovi su toliko puta umrli ili se preobratili u nešto drugo, i nazad, da nema više šta da drži pažnju. Počeli su da muzu i bajke, doktora Dulitla itd. Sad prave i patrljak čiji su uvod ubacili kao regularnu epizodu. :fejlblam:

Uvek spin off ide kao regularna epizoda
 
Nije u tome problem, nego što, umesto da završavaju ovu jednu, prave dve serije sa istom tematikom.
 
Nije u tome problem, nego što, umesto da završavaju ovu jednu, prave dve serije sa istom tematikom.

Pa tako je sa svim spin offovima, ne mogu da ubace u seriju nesto potpuno drugo.
Evo ja sam ti od spin off epozoda gledao:
Jag-Ncis
Ncis-Ncis LA
Ncis-Ncis NO
The Vampire Diaries-The Originals
Csi Miami-Csi NY
Arrow-Flash
I sad ovo.
The Originals je ispao bolji od TVD-a tako da se nikad ne zna.
 
Ne kapiraš. Supernaturals treba da se završi. U svim oblicima. Ocena od 8.8 na IMDB je na konto stare slave koja je jako izbledela, ali ekipa ne samo da ne završava, nego sprema sledeću sezonu + još jednu seriju.

Usputbudirečeno, sem Arrow, nisam pogledao ništa od toga što si naveo... :)
 
Pa da se vratis na prvu stranu video bi da sam napisao za supernatural da su trebali da zavrse pre par sezona :)
 
Ja sam to napisao u staroj, zajedničkoj sa filmovima, a sada zaključanoj temi.
 
Dobar ovaj True Detective, podsetio me na Twin Peaks.
Dajte jos neki predlog?
 
Aha. Izvinjavam se, nisam video, iako gledam da pratim ovu temu (relativno) redovno. :)
 
Arrow je imao zatisije pred buru, solidna epizoda. Manu Bennet je genijalan za ulogu Slade-a, i nadam se da krajem ove sezone necemo ostati bez Deathstroke-a
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno