Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Novi Dexter odličan ! Tako je lepo podsetiti se kako su serije nekad bile dobre..(samo ne znam zašto zadnja epizoda ima ovako nisku ocenu,pošto nisam još stigao do kraja)
Undercover pogledao 1 sezonu koja je bila baš dobra,druga mi se vec ne sviđa,jer nije više to to.
The Innocent za sada nakon 1 ep.nije loš ali vidim to neko špansko preterivanje u svemu,pogledaću još jednu epizodu da vidim dal to meni leži.
Ozark S04 prvi deo solidan,sa nestrpljenjem čekam drugi deo sezone .
F is for family odlična animacija i vibe 70s,baš opuštajuće za popodne.
 
Znači i u Pikardu samo plaču i patetišu. 😄
Izvini, to sam se ja loše izrazio, istovremeno pisao o one serije. Discovery - patetika, Picard - cela serija se oslanja na likove razvijene pre 25 godina, i kao da smo pričaju neke anegdote o starim likovima umesto da upoznajemo malo i nove. Takav jer meni ostao utisak o te dve serije, a Picard nema takvu patetiku kao Discovery. 🙂

A za rezoluciju i efekte, da, slažem se, ako bi mogli ovo staro nekako da unaprede, bilo bi super.
 
Još jedna vrhunska epizoda Mando tj Boba Fett 😂
Kako ubacuju likove iz Clone Wars, jbt ovo su vlažni snovi Star wars geekova 🤯🤘
Ovo ima neverovatan potencijal za dalji rast, ova dvojica su genijalni za Star Wars, ne mogu da zamislim koliko bi bila bolja nova trilogija da su oni radili.
Skoro pogledao sva 3 filma, sem Harrisona i Palpatina užas od filmova ali užas.
 
Novi Dexter odličan ! Tako je lepo podsetiti se kako su serije nekad bile dobre..(samo ne znam zašto zadnja epizoda ima ovako nisku ocenu,pošto nisam još stigao do kraja)
Undercover pogledao 1 sezonu koja je bila baš dobra,druga mi se vec ne sviđa,jer nije više to to.
The Innocent za sada nakon 1 ep.nije loš ali vidim to neko špansko preterivanje u svemu,pogledaću još jednu epizodu da vidim dal to meni leži.
Ozark S04 prvi deo solidan,sa nestrpljenjem čekam drugi deo sezone .
F is for family odlična animacija i vibe 70s,baš opuštajuće za popodne.
Pogledaj ipak sve 3 sezone undercover...vrediii
 
Izvini, to sam se ja loše izrazio, istovremeno pisao o one serije. Discovery - patetika, Picard - cela serija se oslanja na likove razvijene pre 25 godina, i kao da smo pričaju neke anegdote o starim likovima umesto da upoznajemo malo i nove. Takav jer meni ostao utisak o te dve serije, a Picard nema takvu patetiku kao Discovery.
E dobro je, to patetisanje stvarno ne mogu da podnesem. Gledaće se onda i Pikard, samo ne tako skoro jer sam takoreći na početku (odgledala sam samo TNG), pa će doći na red tek posle ST: The Original Series, tu sam preskočila i ostavila za kraj jer sam se rukovodila nekim redosledom na Reddit-u.

A za rezoluciju i efekte, da, slažem se, ako bi mogli ovo staro nekako da unaprede, bilo bi super.
Pa kad su mogli da urade remaster za Original, TNG i filmove, mogu valjda i za ove dve serije, ne znam šta im je tu problem, možda novac. Onda bi im bilo pametnije da otkažu Discovery i taj budžet preusmere na ovo. 😄
 
Kad vec pricate o Star Trek. Odgledao sam samo TNG i legao mi je kao budali samar. Koja serija iz Star Trek univerzuma je slicna ovoj.
 
Euforija, nova sezona, iskreno nit smrdi, nit miriše. Nisam nešto oduševljen za sada, rekao bih da je serija otišla u smer "komercijalizacije" i da će sad da je razvlače do besvesti. Koliko me je prva sezona oduvala, što vizuelno, što sadržajno, toliko me je ova ohladila, sve više podseća na klasične "tinejdž dramice".
 
Prva sezona euforije je imala ono nešto, a druga se pretvara u teen preseravanje. White lotus na hbo, pozitivno iznenađenje, iako nije za svakoga radi sporije radnje.
 
Succession, bolja mi je bila u početku, kasnije...nekako nabacano i nepovezano, dosta vremena ne razumijem o čemu se radi i šta pričaju, plus neke za mene nerealne stvari.
 
MV5BMTcwNzQwODI5NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzQxMjI5MQ@@._V1_.jpg
Upravo zavrsio, jos uvek sam pod utiscima. U sustini nesto najbolje sto sam gledao zadnjih par god..

11/10...
 
Jedna od omiljenih
Gledao 10tak puta...upravo ide na axn-u ponedeljkom za kezual gledanje.
Preporucujem coyote gde je u glavnoj ulozi
 
Jedna od omiljenih
Gledao 10tak puta...upravo ide na axn-u ponedeljkom za kezual gledanje.
Preporucujem coyote gde je u glavnoj ulozi
Deluje ok. Taman da odgledam 5u Gomore, Dextera i Ozark, tj da mu zaboravim lik 🙂
 
Ljudi, manite se komentarisanja pedera, lezbejki, Amerikanaca, Rusa... nikog ne interesuje da li vam pederluk smeta, ne smeta, da li ga upražnjavate ili ne upražnjavate, da li volite ili ne volite Amere, Ruse...
Ovo je fino upozorenje, za sad.
 
Поштујем твоју одлуку. Нећу више, него ме гануло да члан препоручио серију на гледање, у овој теми, а оне бљувотиње које сам видео серији ниси нормалне, пре да упозорим чланове. Зато и служи овај форум, да се посаветујемо, зар не?
 
Još jedna vrhunska epizoda Mando tj Boba Fett 😂
Kako ubacuju likove iz Clone Wars, jbt ovo su vlažni snovi Star wars geekova 🤯🤘
Ovo ima neverovatan potencijal za dalji rast, ova dvojica su genijalni za Star Wars, ne mogu da zamislim koliko bi bila bolja nova trilogija da su oni radili.
Skoro pogledao sva 3 filma, sem Harrisona i Palpatina užas od filmova ali užas.
Muppet show u "dubokom Kosmosu br.9" :)

A Pikard je u prvodm delu premijerne sezone bio osvezenje u SF zanru no kasnije je nekako degradiran kvalitet i produkcije i price...
Mada je sve to i dalje dobrano iznad proseka SF serija koje se prave ovih dana...
Jel još nekome "The Gilded Age" ekstremno dosadna? :D
Svaki pocetak je tezak... daj im malo vremena pa iako je trenutno uspavanka mozda na kraju i ispadne nesto od nje...
 
Poslednja izmena:
Zavrsio Dug moru obe sezone i na kraju zbog same price i zapleta povecacu ocenu na 7.5/10 i dati PREPORUKU. Posle sam pogledao Cudne ljubavi navodjen vasim odusevljenjem ovde,medjutim meni se nije nesto posebno dopalo... mislim to je kao neka komedija u kojoj se uopste nisam smejao. Onako.Lepa glumacka ekipa,lepo zamisljeno,al za moj ukus nesto fali. Uloga babe mi samo srozala ukupnu ocenu... tako da recimo 6/10
 
Поштујем твоју одлуку. Нећу више, него ме гануло да члан препоручио серију на гледање, у овој теми, а оне бљувотиње које сам видео серији ниси нормалне, пре да упозорим чланове. Зато и служи овај форум, да се посаветујемо, зар не.
Serija nije uopšte o nekim takvim stvarima, ali danas nema serije ili filma gdje se to ne gura u prvi plan, Iako to nije ova, ali postujem tvoje mišljenje, ja sam i napisao da nije za svakoga.
 
Hvala svima koji su ovde preporučili seriju The Knick (koja mi je potpuno prošla ispod radara), čija je jedina mana što ima samo 20 epizoda i samo 2 sezone.

Za sve producente, režisere, scenariste, scenografe, rekvizitere, kamermane, montažere, tvorce specijalnih efekata, pa i glumce koji su učestvovali u kreiranju 99,99% serija izašlih u prethodnih nekoliko godina, imam samo poruku: "Ovako se to radi drugarice i drugovi.".
 
Odgledah i ja drugu sezonu The Knick i stvarno ostaje zal sto nije snimana jos jedna sezona.
 
The book of Boba Fet postaje Mandolorec. Da li će i Mandolorec imati nastavak ili ne?
 
Naravno da hoce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno