Šta je novo?

Popusti tokom 2022.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je l’ zna neko gde su najbolji popusti za dušeke?
Na rate da može 🙃
Osim Jyska, i u Vitapuru su na sniženju 40% + dodatnih 20% koji se obračunaju kad se stavi u korpu (može na 12 rata bez kamate Intesinim karticama) i Dormeo dušeci su na sniženju od 20% do 50% (može na 12 rata, preko administrativne zabrane ili Intesinim karticama).
 
I bolje niko ne koristi, ljudi se tripuju da je problem u sredstvu za trening, ali je zapravo problem u glavi. Ja sam porpilično aktivan, i par puta sam cepao ovaj eliptikal po 45 min kad je zagađenje napolju, ali to je takav smor. Lepše mi i po snegu da izađem da trčim, nego ovo.

Stvorio sam naviku da svake subote i nedelje rano ujutru šetam Labratdora po 2 sata uz reku. To je negde oko 7 kilometra. Mnogo manje me boli kičma. Moja supruga gleda seriju i vozi sobni bicikl, ili koristi suvo veslo, oko 45 minuta.
 
I bolje niko ne koristi, ljudi se tripuju da je problem u sredstvu za trening, ali je zapravo problem u glavi. Ja sam porpilično aktivan, i par puta sam cepao ovaj eliptikal po 45 min kad je zagađenje napolju, ali to je takav smor. Lepše mi i po snegu da izađem da trčim, nego ovo.
Stvar izbora, po snegu je najlepše. Samo ne mogu da odlučim da li je bolje dok pada ili kada ga u svanuće prvi gaziš 😊

Baš zbog zagađenja pratim cene traka za trčanje i ovih sobnih bicikala, ali me uvek resetuje baš to što kažeš, verujem da je težak smor u kući.
 
Spark na Ananasu trenutno ima najniže cene za Xiaomi usisivače. Mop 2 Pro je nekoliko hiljada jeftiniji nego u Mi store na akciji.
 
@pwl Hvala, napravio sam nalog (samo što mi nije prošla disposable email adresa).
Ima svega par država free (US, UK, Ruminija, Hong Kong, Turksa i još par). Poslužiće.
 
I bolje niko ne koristi, ljudi se tripuju da je problem u sredstvu za trening, ali je zapravo problem u glavi. Ja sam porpilično aktivan, i par puta sam cepao ovaj eliptikal po 45 min kad je zagađenje napolju, ali to je takav smor. Lepše mi i po snegu da izađem da trčim, nego ovo.
Baš u zagađenju i zimi je problem. Ali videćemo.
 
Uzeh u mediamarktu u AT za 15e danas. Lite zato sto mi treba neki backup, čisto da stoji u fioci. Ne pratim toliko ove tv stikove ali mislim da je ok deal kome treba i ima mogućnost. Fire stick 4k max je 35e sa 70e.
 

Prilozi

  • 20221126_192846.jpg
    20221126_192846.jpg
    199.3 KB · Pregleda: 120
Ako neko ide na Games.con, na štandu Marva imate veleprodajne cene plus dve gomile sa rasprodajom svega i svačega Prva je sve po 400 din i imate 3 vrste BT zvučnika (koji u i kod kineza duplo skuplji minimum), svetleći miševi (ne gejmerski), podloge sa printom i sl. Na drugoj gomili sve po 1000 din. Marvo 8321H i 8311H slušalice, velike podloge sa printom, gejmerski miševi (budget) i sl. Cene dosta povoljnije nego u lancima "poznatih" tehno radnji.
 
1669496964289.png
na kraju me je NordVPN izaslao 80$ do 25og aprila 2025god tj 2.75$ mesecno
 
Osim Jyska, i u Vitapuru su na sniženju 40% + dodatnih 20% koji se obračunaju kad se stavi u korpu (može na 12 rata bez kamate Intesinim karticama) i Dormeo dušeci su na sniženju od 20% do 50% (može na 12 rata, preko administrativne zabrane ili Intesinim karticama).
jysk. Sjajni duseci od mem pene trenutno na popustu. Garancija 25 god za ovaj koji ja imam (F120 Gold)

Bonneli ima 30% na dušeke, ali ne znam da li može na rate

Hvala puno 😊 bio sam do Jyska, dali su top ponudu na 6 meseci doduše, videću ove ostale, mora da se pazari…
 
I bolje niko ne koristi, ljudi se tripuju da je problem u sredstvu za trening, ali je zapravo problem u glavi. Ja sam porpilično aktivan, i par puta sam cepao ovaj eliptikal po 45 min kad je zagađenje napolju, ali to je takav smor. Lepše mi i po snegu da izađem da trčim, nego ovo.
Onaj koji mora koristiće sobni.
Imam povredu kolena pa sam zimi sam primoran da koristim sobni bicikl. Zbog povrede nema šetnje po snegu i ledu.
Ne bih dalje u off u ovoj temi.
 
U CT ŠOK cena 34k 🤣🤣🤣🤣
Gde mi živimo....ovo nije rupa, ovo je bunar.
 
Dajte sta imate i za Cyber monday 😅
 
Za slučaj da neko ne zna, dobar sajt preko koga možete da pratite promenu cena onog što vas zanima, sa notifikacijom. https://visualping.io/
Tako sam u mesec dana regularne prodaje video kako cena patika ide od 4.000 do 7.000 , gore dole po par puta, pa ko se na kom iznosu upeca.
Kad smo kod patika, jel pratio neko možda cene zimskih jakni i cipela? Sad im je sezona, pa čisto da proverim ima li neko popust, a da nije ono pilićarsko povećanje cene?

Deluje mi nešto slab izbor dužih jakni takozvanih parki.
 
Kad smo kod patika, jel pratio neko možda cene zimskih jakni i cipela? Sad im je sezona, pa čisto da proverim ima li neko popust, a da nije ono pilićarsko povećanje cene?

Deluje mi nešto slab izbor dužih jakni takozvanih parki.
Immo Outlet: invento -20% (pravo sniženje, nisu nabijali cene), beosport od 20-50% +20% na sve što je na popustu do 50% (ok je popust, može da se nađe nešto po dobroj ceni).
 
Vi kukate da nema popusta a u BG oko TC Ušće i TC Galerija opsadno stanje bilo u petak. 300m se čekao red da se uopšte uđe u Galeriju, a onda ko zna koliko vijaju da nađu parking. Pored TC Ušće sam morao da prolazim na moju žalost, to je bio kolaps, svih mogućih tablica iz Srbije ima + BiH. Dokle god im ovo prolazi i ljudi se pecaju, nema potrebe da daju nikakve prave popuste.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno