Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Evo ga Mortal Kombat 1 Premium na PS5 sajtu za $43.99! A onaj na KP mi je hteo da proda pre 10 dana za 9000 dinara, derikoza.
 
Znam samo da necu kupovati igre PS5 na KP, nego cu cekati akcije.
Mortal Kombat 1 Premium je 50% bio na akciji i u aprilu, 55$.
 
Preporuka za Banishers. U pocetku mi se nije svidela. Posle se malo popravila, narocito grafika i prica, dosta originalno, pogotovu Haubting cases. Borba je generalno katastrofa, ali igra ima odlicnu ocenu
 
Igra ce biti xx puta bolja nego smece koje se predstavilo u prethodnih par dana, tako da sta nam se sve plasira, ovo je veoma dobra kupovina.
 
Navukli ljude i sad ce uzeti lepu kintu, moj vec pitao za igru i odmah grli i ljubi kad sam mu rekao da ce je dobiti...


...mama ce platiti.
Kakva je to rečenica "navukli ljude"? Sada ispada loše što smo dobili onaj tech demo uz konzolu za dž 🤣 Ne može se ljudima ugoditi izgleda... Zar stvarno misliš da će deliti šakom i kapom, a naše je samo da kupimo konzolu? :) Bukvalno glavna zarada im se svodi na prodaju softvera tj igara.
 
Već vidim da će uz novog Astroa kontroler hteti da eksplodira u rukama :D
Prvi deo je realno imao takve mogućnosti sa kontrolerom kakve ni do dan danas nisam video u nekoj igri.
 
A sta da radimo mi koji smo pogasili vibracije i ostale stvari :D
 
Колико је за ову Игрицу потребно знање енглеског језика. У смислу дијалога, читање и решавање задатака.
Игрице које могу да играм без енглеског су углавном пуцачине из првог лица, Фар крај тренутно играм. Сталкер без превода не бих могао да играм.
 
Jel ovo zvanicno Sony radi na remake/remasteru Uncharteda koji planira da plasira uz novi Uncharted film ili su opet glasine koje kruze po netu?
Navodno remaster/remake starijeg Uncharted naslova (U1 ili U2) uz novi "reboot" kasnije...
 
Jel ovo zvanicno Sony radi na remake/remasteru Uncharteda koji planira da plasira uz novi Uncharted film ili su opet glasine koje kruze po netu?
Navodno remaster/remake starijeg Uncharted naslova (U1 ili U2) uz novi "reboot" kasnije...
Taman prva 3 nisam igrao
 
Uncharted 2 i 3 postoje kao remasteri i zaista su odlicne igre, sjajno izgledaju i u 2024. godini. Maksimum maksimuma Play Stationa 3.

Uncharted 1 je iz prvih godina PS3 i kao takav vise lici na PS2 igru, za njega bi trebao remake.

Uncharted 4 sa Stand Alone expanzijom je vec dosao kao PS5 upgrade.

Iako se sam kraj U4 cini da je to kraj sage, red bi bio od Sonija da nas pocasti sa U6, al nista od toga bojim se
 
Naughty Dog je već objavio da je završio sa novim Uncharted igrama, što se obično i obistini kao tačnim jer nakon jedne franšize stvore drugu, pa tako je i ova došla do svog kraja (koja je pritom i lepo zaokružena). Naravno, Sony drži IP i tako mogu da daju drugom studiju da radi na nekoj eventualnoj prequel priči ili nastavak sa Semom, ali to je neka potencijalno baš daleka budućnost.

Ono što im je gotovo isplativo je da će u nekom momentu sigurno uraditi remake prva 3 dela, jer bi generalno bili hitovi sa novim mehanikama i vizuelnim efektima, pogotovo kod nove generacije igrača.
 
Njihova sledeća igra bi trebalo da bude novi IP rađen po stripu koji Ellie iz TLoU serijala skuplja (Savage Starlight). TLoU Part 3 afterwards...
 
Kad smo vec kod noviteta moram da se ubacim, jer pre neki dan videh na Playstation radnji cenu za pre-order Star Wars Outlaws, 130 dolara ultimativna edicija, looool.
Mislim i osnovna verzija je poskupa, 70 dolarica, razumem koliko rada i svega ulazi u sve to, ali misliiim.... Ni Jedi Survivor nije bio toliko, a nije bio jeftin, mada ja sam tu igricu pozajmila.
 
^
Stalno je neki sale na US storeu, jedan se završava a drugi počinje samo je pitanje da li će na akciji biti igre koje te zanimaju.
Vidim u temi o Elden Ringu da te konkretno ta igra zanima, ne znam kad će biti na saleu ali najniža cena do sad joj je bila 35.99$.
 
Ne kupuje mi se PS5 iz tazloga jer ne znam šta da igram na njemu. Pogledao sam dosta trailer-a tih najpopularnijih naslova, meni je to sve bezveze. Jedina igrica, pored WCIII i TFT(na PCu), je serial Anno od Ubisoft. Anno 1800 postoji za konzolu, dok WCIII ili the ftozen throne ne postoje. Nemam baš toliko vremena da bih sedeo i isprobavao na desetine popularnih naslova u nadi da ču otkriti nešto što će mi se svideti. Pucačine, vožnje , trke i sl. su ispiranje mozga. A da kupujem konzolu zbog Anno, nije logočno.
 
^

travolta-waiting.gif



Vise sam se igrao i vise naslova odigrao na konzoli nego li na desku...
Lakse mi je da se zavalim na kauc i odigram neku "kracu" sesiju nego da sednem ispred deska.
Za strategije, cRPG i menadzerske simulacije konzola definitivno nije... Za FPS kezual prelaz kampanje moze da se zazmuri i pomuci...
 
Nazad
Vrh Dno