Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

GTA je toliko puta do sada bio besplatan na svim mogucim platformama tako da stvarno ne vidim razlog skidati ga. Mada je bio i mesecna igra u nekom trenutku, verovatno ga ogroman procenat svakako ima.
 
Pozdrav raja,probao sam napraviti pretplatu preko TR racuna,kartica Ininal,izbaciva mi gresku something went wrong,do cega bi moglo biti?
Igre mogu platiti s ovom karticom ali pretplata ne ide
 
Jel možeš ubaciti wallet balance sa tom karticom i sa walletom kupiti PS+?
 
Pa nije rekao covek zbog cega mu treba pretplata, niti koji Tier ga zanima, mislim da retko ko uzima PS+ zbog kataloga.
 
Pa mesecne igru su jos gore od kataloga. Ako su MP u pitanju onda je to druga stvar.
 
Verovatno mu treba samo za MP, ali ne vredi spekulisati kad vec on nece da se izjasni.
Ako neko igra brdo igara isplati se verovatno, gledao sam nedavno upgrade sa osnovne pretplate na extra koliko traze, bilo nekih $48 ako se ne varam, ali nije puna godina vec nekih 2 meseca manje.
 
To ti je pametno, zanimljivo je na pocetku, posle i ne toliko, mislim na Extra i Premium, a ako ne igras MP onda ti i ne treba uopste PS+ :D
 
Evo ih igre za Jun.

  • SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake
  • AEW Fight Forever
  • Streets of Rage 4

50a4cf1269056cd0576176958b58b1c8bde7d9ea.jpg
 
Istekao gore edit.

A ove igre ubacuju u Extra katalog:
  • Dredge | PS4, PS5 (available May 29)
  • Lego Marvel Super Heroes 2 | PS4 (available May 31)
  • Cricket 24 | PS4, PS5 (available June 5)
  • Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition | PS4, PS5 (available June 7)

ac803c2f92f1279db809885fd8ecd313c7a20ce2.jpg
 
Mi koji aktivno pratimo ps scenu još od PS1 izgustirali samo sve živo i ovi premium paketi nam ama baš ništa ne znače .Skoro uzeo Vitu i počeo da obrćem stare Vita naslove koje nisam nikad imao prilike da igram . U decembru mi ističe premijum i ako klinci i dalje budu želeli da imaju online uzeću najjeftiniji paket ,ako ne dovoljno su me imali još od 2010 i zillion igara u backloggu za sve generacije .
Obrnucu GTA SA kada ga već nude u paketu jer sam skoro počeo da igram taj naslov na PS2 i bole oči od pixela na velikom tvu 😭
 
Xbox im kako stvari stoje više neće ni biti konkurent, vremenom će portovati sve bitnije naslove na PS.
 
Dodaju neke PS VR2 igre u Premium, zanimljivo zasto tu a ne u Extra, verovatno hoce malo da poguraju Premium 🤷‍♂️
btw igre uopste nisu lose, posebno Walking Dead i Mini Golf


PS VR2 games​

(Available on June 6 for Premium members)
  • Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord
  • Walkabout Mini Golf
  • Synth Riders
  • Before Your Eyes
  • The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapters 1 & 2
0c015d2d140d0368dea30261b2558696902d20ed.jpg
 
Xbox im kako stvari stoje više neće ni biti konkurent, vremenom će portovati sve bitnije naslove na PS.
Vidim da su portovali neke tradicionalne Xbox naslove. Ali ne verujem da ce tako brzo da prebace naslove studija koje su skoro kupili a sto mene najvise interesuje.
 
Šta može da bude loše u Streets of Rage 4, ludilo :D
 
Ovo je ponižavajuće.
I to dok Xbox daje Starfield i slično.
Da li su toliko samouvereni da XBox me moze da ih stigne?

Dva potpuno različita tipa pretplate. Igre koje dolaze uz Live Gold pretplatu su takve da se ljudi više i ne opterećuju šta će dobiti.
 
Ako neko igra brdo igara isplati se verovatno, gledao sam nedavno upgrade sa osnovne pretplate na extra koliko traze, bilo nekih $48 ako se ne varam, ali nije puna godina vec nekih 2 meseca manje.
Sad ima neki popust na upgrade, do 30% za Extra i Premium, $35 za extra i nesto malo ispod $50 za Premium, za 312 dana koliko mi traje osnovna pretplata.
 
Nazad
Vrh Dno