Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Zato sto je proslo par dana... Skalira upgrade u zavisnosti koliko ti je dana (od aktivacije) preostalo.

Sam proceni da li ti je vredna doplata.
PS+Extra mu dodje kao "sweet spot", ne znam koliko se isplati premium, odnosno katalog sa klasicima i eventualno jos par dodatnih naslova, kao i dodatni katalog za "testiranje" igara/gameplaya prvih par sati.
 
Nije da me neko pita, ali hajde da dam svoja 2 dinara.
Meni premium nije interesantan, jer zaista ne koristim taj classic katalog, a isprobavanje igara me ne zanima toliko.
Extra jeste neki najbolji izbor, bar meni, mislim i da (again, lično mišljenje) nije toliko skup i nudi solidan izbor igara.
I ta doplata nije skupa pa je sasvim ok, ako ništa drugo probati taj neki vremenski period.
 
Extra je extra dok ne ispucaš igre koje te interesuju, posle i nije toliko primamljivo, Doduse uleti tu i tamo neka dobra mesečna igra, pa zbog toga ume da bude ok.
 
Sa open world naslovima u PS+Extra katalogu, od Sonija i Ubisofta, mislim da ima dovoljno materijala da se igra barem 2 godine...
A gde su tu jos ovi "kraci" naslovi od ~40h iz PS4 kataloga?
Svaka cast ako to moze neko da ispuca u toku jedne pretplate. :D

Btw da li je taj PS4 exclusives katalog (onih 20ak best of naslova) jos tu ili je izbacen?
Ja bas bacio pogled, meni ti naslovi jos uvek stoje u biblioteci (trebalo je samo manuelno da se dodaju), doduse markirani sa onom PS+ ikonicom u uglu.

Premium tier bi mozda bio interesantniji da su ubacili ove jace nove ekskluzive, doduse ne mora day one, vec posle nekog perioda od 6m recimo....
Ali tada ne bi imali (masnu) zaradu, sto je i cela poenta ekskluzivnosti platforme.
 
Ta koleekcija od 20 igara za nove vlasnike PS5 izbacena proslog maja.

Ma ima beskonacno mnogo sati igre u Extra, ali nisu bas sve igre vredne utrosenog vremena. Ja san lagano odigrao sve sto mi se igra za godinu dana, sad pauziram dok ne odigram ovo sto sam kupio.
 
Bas to sto rece Holland, ima pregršt sadržaja, ali daleko bilo da bih sve odigrao (realno niko to ne misli). Ja cenim da cu sigurno još naredne 2 godine uplaćivati redovno, a za dalje ćemo videti. Za to vreme cenim da cu sve ove bitnije naslove preći, a neke za koje sam da će mi utrošiti ogroman broj sati cu ili kupiti ili sam vec kupio.
 
Uzeo sam ps4,na kojoj državi je nabolje napraviti nalog ?
Pre sam imao isto ps4 i bio mi nalog na USA (Aljaska )
Vidim sad se sponnije nešto Turska kao opcija .
 
Od 20. Februara u katalogu.

a4c0e53dc6b3527d318d9308a49041b5966806ce.jpg
 
Ako uzmem jedan mesec pretplatu, dal i mogu da pokupim igre iz dva meseca?
Recimo ako uzmem sada i pokupim trenutne igre, pretplata istice nakon 20. marta, da li ce mi dati da uzmem i taj drugi set igara?
 
Da, dobijaš i igre za mart. Čim prekineš pretplatu gubiš mogućnost da igraš igre koje koje si dobio free. Kad ponovo uplatiš, opet ih možeš igrati.
 
Ako uzmem jedan mesec pretplatu, dal i mogu da pokupim igre iz dva meseca?
Recimo ako uzmem sada i pokupim trenutne igre, pretplata istice nakon 20. marta, da li ce mi dati da uzmem i taj drugi set igara?

Bile su po redditu neke kombinacije da pokupis i za 3 meseca, samo ne znam da li bas za svaki mesec moze da se uklopi
 
Kupio sam ea play nalog za jedan mesec
Kako da skinem na ps 4 da bi se ulogovao ea play
 
Opa, SIFU je dosad bio oko 50 USD .....
 
Ovo je dobar bundle.
 

PS Plus Extra and Premium Games Leaving in March 2024​

GamePlatform(s)How Long to Beat
Civilization 6PS410–30 hours for a single campaign
Code VeinPS426–61 hours
Ghostwire: TokyoPS511–42 hours
HavenPS4, PS510–18 hours
NEO: The World Ends With YouPS440–100 hours
Outer WildsPS4, PS517–27 hours
TchiaPS4, PS512–15 hours
 
Hello Neighbour 2 sam baš hteo da uzmem klincima a F1 nisam igrao još od F1 2018 ili tako nesto .Ovo je već solidno iz mog ugla .
 
Sifu ce vas naterati da kupite novi kontroler 😂
 

PS Plus Extra and Premium Games Leaving in March 2024​

GamePlatform(s)How Long to Beat
Civilization 6PS410–30 hours for a single campaign
Code VeinPS426–61 hours
Ghostwire: TokyoPS511–42 hours
HavenPS4, PS510–18 hours
NEO: The World Ends With YouPS440–100 hours
Outer WildsPS4, PS517–27 hours
TchiaPS4, PS512–15 hours

Ghostwire Tokyo mi je bas bio gotivan, steta ga ne odigrati pre nego sto ode sa liste
 

PS Plus Extra and Premium Games Leaving in March 2024​

GamePlatform(s)How Long to Beat
Civilization 6PS410–30 hours for a single campaign
Code VeinPS426–61 hours
Ghostwire: TokyoPS511–42 hours
HavenPS4, PS510–18 hours
NEO: The World Ends With YouPS440–100 hours
Outer WildsPS4, PS517–27 hours
TchiaPS4, PS512–15 hours
Fali info da igre ističu 19.03.
Ghostwire Tokyo mi je bas bio gotivan, steta ga ne odigrati pre nego sto ode sa liste
Pretrazivao sam pre objave sta bi moglo biti u spisku za odstrel u martu i bas je Ghostwire stavljen kao opcija, pa odlucio da probam. Sam početak igre uopšte nije obećavao, ali se posle lepo zahuktalo.
 
Nazad
Vrh Dno