Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Hvala za tip za Spajdija, uzeh ga i ja, realno neće biti po ovoj ceni na US store još sigurno 3 godine
 
Како купити ову игрицу та 6,5 еура?
Ја једино имам амерички налог.
 
napravis japanski nalog i aktiviras tamo igru a igras sa glavnog
 
За то ми треба нова емаил адреса, тј за сваки нови налог?
 
uzeo i ja, hvala. Idealno za poklon decurliji ;)
 
Cek, cek, cek... Ovo radi? Napravis nalog na Japan i aktiviras igru direktno na konzoli? Nema Vpn i gimnastika?
 
Hvala narode. Sta da kazem drugo. Evo skida se pa cemo s glavnog naloga da pikamo.
 
Uh, sad ste me zaintrigirali sa ovim Spajdijem od 6,5 € :D Odo da napravim japanski nalog...

Uzet ovaj od 6,5 €, hvala puno kolege!

Jel ovo uobičajeno da igre budu ovako jeftine za japanski PSN ili je ovo neki izuzetak?
 
Poslednja izmena:
Screenshot_2024-03-15-21-38-11-576_com.android.chrome.jpg
Покушавам да направим налог али ми избацује грешку.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 433654
Покушавам да направим налог али ми избацује грешку.
Nalog moraš skroz da napraviš preko konzole, onda uzmeš vaučer sa Enebe, pa se prijaviš na napravljeni PSN nalog na računaru i ridimuješ vaučer, ali će sve na nalogu biti na japanskom, pa moraš translate da koristiš u pregledaču.

Onda odeš opet na nalog na konzoli i pokreneš preuzimanje i onda igraš sa glavnog naloga…
 
Ja sam sve završio preko konzole i redeem-ovao code na istoj. Koristio Google objektiv na mobilnom za prevod.
 
Користим камеру телефона за превођење.
Које сте општине изабрали? Поштански број...
 
Успео сам, требао ми је тај поштански број.
Да ли може да се промени језик?
 
Хвала и од мене.
И ја сам мало пре инсталирао.
 
I ja sam sad pazario za 6.5$, napravio nalog preko konzole direktno. Koristio google Translate na mobilnom, evo se skida :)
 
Da li je neko nasao jos nesto slicni? Meni ce cini da sam Avatara video po slicnoj ceni ali me nije zanimao.
 
Avatar će se svakako uskoro prodavati po smešnoj ceni, ko i sve Ubisoft igre :)
 
I ja sam sad pazario za 6.5$, napravio nalog preko konzole direktno. Koristio google Translate na mobilnom, evo se skida :)
Мене је изашло 7.31 еуро, има нека такса/порез који се плаћа.
 
Nazad
Vrh Dno