Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Bas i ja to razmisljam :)
 
Kad bas spominjete The Last of us, da li postoji sansa da se save od prvog dela iskoristi za ovaj remaster za PS5?
Verujem da nije moguce ali ajde da pitam 🙂
 
Kad bas spominjete The Last of us, da li postoji sansa da se save od prvog dela iskoristi za ovaj remaster za PS5?
Verujem da nije moguce ali ajde da pitam 🙂
Ne može. Nije moglo ni u Remaster verziji.
 
Ja sam se tako zeznuo za TLOU2 da to sebi necu oprostiti.Kupujem svakojake gluposti,a sada kada je bila na popustu za 10$ nisam uzeo.Danas,sutra i na kraju prosao voz.Jeste da nisam odigrao ni prvi deo,ali opet...
 
Poslednja izmena:
Dajte neku preporuku za decije (10g) igre (platformske) u dvoje ali po mogucstvu da nije split screen vec da onaj fazon zajedno se bore, rade, skacu sta god :)
 
Sackboy, Unravel 1 i 2
 
Sackboy sam vec nameracio medjutim cekam da bude na popustu :)
Unravel sjajno bas mi to i treba :)

P.S. Minecraft Dungeons vec igraju. :p
 
It takes two je sjajna. Iako ima split screen baci ipak pogled.
 
Sackboy sam vec nameracio medjutim cekam da bude na popustu :)
Unravel sjajno bas mi to i treba :)

P.S. Minecraft Dungeons vec igraju. :p
Unravel 1 nije co op ja mislim, proveri pre nego sto kupis
 
Prodaje se 1 i 2 kao bundle na PS storu a cenovno je nikakva razlika.
 
Ne znam za uzrast, ali neke od igara za dvoje su (van iznad navedenih, gde je It takes two na prvom mestu za svaku preporuku):
  • Destroy all Humans (Clone Carnage - trenutno 0,02$ i dvojka koja je skup(lj)a),
  • Sunđer Bob (za dvoje mi se nije dopala, (polu)ptičja perspektiva)
  • Nickelodeon All-Star Brawl (Mortal Kombat za decu),
  • Team Sonic Racing,
  • Rayman Legends,
  • Rocket League,
  • Lego - Harry Potter Collection,
  • Hot Wheels Unleashed,
  • Plants vs Zombies,
  • Dirt 5,
  • Lego DC Super-Villains,
  • Cuphead,
  • Overcooked 1 i 2,
  • Metal Slug 3 i XX (obe kao retro varijante),
  • Teenage Mutant Ninja Turtles (Shredder's Revenge i The Cowabunga Collection).

Ima ih još dosta na PS Extra pretplati.

P.S. "A way out" nije za njih (ima na početku i golotinje!). Pogledaj EA Play pretplatu. Oni imaju dosta igara za više osoba u lokalu. Ja sam je zato i uzeo. Ima i odsta sportskih igara tamo.
 
Poslednja izmena:
Eh da kad vec spomenu EA Play, kako si uzeo pretplatu, iako imam pare u wallet-u trazi mi da dodam karticu a naravno da ne mogu da je dodam jer koristim US nalog :)
 
Uz kod, sa nekih od sajtova koji prodaju kodove - za nas jedino tako, nažalost.
 
Cek cek... sad sam pretrazio i nigde nisam nasao da neko prodaje za PS Network EA play pretplatu, ima za XBOX i PC... gde uzimate (moze na PM)?

Tamo gde "svi verovatno uzimamo" ima regularno PS+ pretplate i dopune za wallet ali nema za EA Play USA PS.
 
Ljudi gde kupujete kodove za EA Play za ps? Isteklo mi ono godinu dana i nisam isao na renew, sad kad hocu da kupim ne mogu izlazi mi neka greška. Izgleda treba da bude platna kartica vezana za nalog, a ja naravno koristim ko i većina US nalog :D
 
Ja sam EA Play mesečnu pretplatu plaćao iz walleta, ali na UK nalogu.
 
Ja sam uzimao na allkey (pisao sam u ovoj temi tada) i preko njega naša na eneba I tamo uzeo. Sada i ja pogledah i nema ih. Čudno mi je da ih nema ni na američkom Amazonu.
 
Nope, samo sam dopunio wallet gift cardom i kroz konzolu uzeo mesec dana EA Play.
 
Nope, samo sam dopunio wallet gift cardom i kroz konzolu uzeo mesec dana EA Play.
Evo neće isto kao i na US nalogu. Stalno mi izbacuje ovu grešku:
1678572673085.png
Da nemaš možda neku UK (Visa/Mastercard) platnu karticu vezanu za nalog?
 
Za decu Trine sva 4 dela u dvoje ili troje i ja mator sa njima sam peglao,brutalno dobra igra za glupiranje i smeh .Sada izašao na psn+ Minecraft Dungeons ..isto vidim peglaju oboje i svidja im se .
 
Evo neće isto kao i na US nalogu. Stalno mi izbacuje ovu grešku:
Pogledajte prilog 380438
Da nemaš možda neku UK (Visa/Mastercard) platnu karticu vezanu za nalog?
Jel si to probao preko sajta, aplikacije ili konzole (kako reče forumaš iznad da mu je uspelo). Probaj sve tri varijante, možda neka prođe.

Ako je preko sajta idi preko čistog browsera (safe mod ili private tab) kako bi isključio mogućnost interferencije nekog od pluginova. Možeš probati i preko internet browsera koji obično ne koristiš.
 
I ja nisam nikako bio uspeo da uplatim EA preko walleta prosle godine, mozda postoji neka forica, ali nisam mogao da je nadjem, uvek je trazio karticu.
 
Nazad
Vrh Dno