Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Onome koji ne shvata zasto je GTA tako popularan, isto kao i ja...

Ukusi su razliciti pa o tome ne vredi raspravljati.
 
Krvav mesec napolju svedoči dolazak Ragnaroka.... za osam sati B-)
Ko je spreman, bois?
 
Srecan Ragnarok svima koji slave 🏹🪓
 
Ragnarok na PS4 samo prede. U postavkama grafike ne vidim neku veliku razliku između Performance i Quality.
 
Igrao sinoc malo, nije mi se ostajalo do kasno posto je radni dan danas. Pocetak jeste malo sporiji, ali dobro, kao blagi tutorijal.
Dosao sam do dela
borbe sa Thorom
i tu sam stao. Veceras nastavljam :D
 
Da bas tako malo sporiji start ali onda krece dinamicno. Ima i update odmah ali ne odnosi se na VRR kako je ocekivano nego je ako sam dobro skontao retrospektiva na 1 deo (pojavi se u glavnom meniju ali mislim da nije bilo pre update-a)
 
Igre koje će biti dodate u PS+ Extra 15.11.
PS+ Extra Games:
  • The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition | PS4, PS5
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege | PS4, PS5
  • Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX | PS4
  • Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue | PS4
  • Kingdom Hearts III | PS4
  • Kingdom Hearts: Melody of Memory | PS4
  • Oddworld: Soulstorm – Enhanced Edition | PS4, PS5
  • Tom Clancy’s The Division 2 | PS4
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint | PS4
  • Chorus | PS4, PS5
  • What Remains of Edith Finch | PS4
  • The Gardens Between | PS4, PS5
  • Earth Defense Force: World Brothers | PS4
  • Earth Defense Force: Iron Rain | PS4
  • Onee Chanbara Origin | PS4
 
Ladno su kopriali Sekiro i to skoro 1:1 i ubacili u MMO da mogu da naplaćuju. Klasčini Kinezi :)
 
Ako moze i meni, takodje me zanima da li mogu da prodajem taj nalog kasnije, posto valjda kartica ne sme da se skida sa naloga? Da li kartica mora da ostane vezana za nalog
 


Od Nolana "s'ljubavlju" Uncharted (TLL) nije Uncharted ako nema Salija, Drejka i Elenu... Shots fired to Sony i ne deluje mi da se salio sudeci po reakciji Emily Rose... :)

Btw ja zavrsio sinoc Uncharted TLL "tek" 2. put od kada se pojavila (prvi put obrnuo na launch-u) i skapirao sam da je u stvari donekle kopija Uncharted 2 i da je to jedan od razloga zasto je ostavila pozitivan utisak.
Setting, zaplet, negativac i neke lokacije su poprilicno "pozajmljene" od Uncharted 2, u novom ruhu i nesto "grandioznije"...
 
Jel se promenilo nesto ili je i dalje stav da nema više Uncharted igara.
 
Mislim da sve zavisi od Sony-ja i Naughty Doga pre svega...
Kapiram da Sony nije gadljiv na pare i da igraju ziheraski sa ovom generacijom po pitanju naslova ("sve sami rimejci i nastavci" politika), tako da im je Uncharted (nastavak) kao glavna "mlatipara" fransiza sigurno u planu sa sledecim Uncharted filmom. Koliko mi deluje Nolan i ekipa je otvorena za novu Uncharted igru, ali je pitanje na sta bi to izgledalo i da li bi bilo na uobicajnom nivou Uncharted igara.

"Problem" je Naughty Dog sa svojom politikom u poslednje vreme i jer to nije vise ista kompanija po pitanju trenutno zaposlenih, odnosno Neil Cuckmann. Da je makar Bruce Straley ostao. Dobar deo kljucnih i talentovanih ljudi je napustio studio, ostali uglavnom oni sto zele da posalju "poruku", sto se dalo videti u poslednje dve igre - TLoU 2 i U: TLL
 
Nazad
Vrh Dno