Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Jeste malo jeza 😁
Ali bas doprinosi dobroj atmosferi, posebno sa sluskama kad se igra
 
ja sam je malo pikao na pc i nije me povukla ali zato rachet i clank iz 2015 navukao sam se kao malo dete, u ooctku mi bila nako ali bas je dobra
 
Ako se ulogujem na PS5 na svoj nalog, da li može istovremeno da se koristi taj nalog na mom PS4? Kako to funkcioniše?
 
Ako se ulogujem na PS5 na svoj nalog, da li može istovremeno da se koristi taj nalog na mom PS4? Kako to funkcioniše?
Sve je isto kao i na PS3 i PS4, znaci moze, jedino sto ne mozes da u istom trenutku na obe konzole da igras PS4 igre....
 
Sve je isto kao i na PS3 i PS4, znaci moze, jedino sto ne mozes da u istom trenutku na obe konzole da igras PS4 igre....
to
dodao bih jos da je uspelo dve odjednom - ps5 offline, bez pristupa netu (ako nekom znaci)
 
true
meni lako, burazer radi u drugom gradu gde nema flat internet pa se kaci po potrebi
Kod njega 5ica, ja na 4pro.
 
Stize petica kod mene jos malo. Crtvorku sam preskocio, dolazim u klub :)

Polovnr igre sa cetvorke kad se kupe na disku, rade normalno? Ina mnogo igara koje sam preskocio :)
 
Rade, ali uplati ps plus, ako nisi imao 4ku imaćeš pola godine sta da igraš.
 
Ima li neko Demon Souls ili Returnal guest ili nosilac account na iznajmljivanje? Pozajmljuje mi drug ps5, pa čisto da se malo naoružam.
 
jel eksperimentisao neko sa mišem i tastaturom? pikao bih neki fps, npr far cry 5, metro exodus, samo da nije cod
 
jel eksperimentisao neko sa mišem i tastaturom? pikao bih neki fps, npr far cry 5, metro exodus, samo da nije cod
Igram COD svaki dan radi lepo. Pored COD-a sam igrao i Assasina Valhalu, takodje sve lepo radi. Moje iskustvo je da je to odlicno optimizovano i da nema lag-a i kasnjenja.
 
probao sam cod, fantastično šljaka, ali sam se opasno naoštrio na FC i Metro. Kontam da će FC6 da radi kako treba, ali sada bih opleo peticu
 
i na kraju ipak MK support prisutan, sta koristite od MK na Soniju
 
ako misliš na brendove, miš je mx518, stari model iz 2008. Tastatura je neka kineska generička, nije koštala ni 500 dinara, ali završava posao
 
Treba onaj neki dongle jel tako ?
 
ne treba ništa, samo plug and play
 
Kao što rekoh, COD Warzone, Modern Warfare i Cold War ne zahtevaju ništa, pored njih Final Fantasy XIV i AC Valhalla. To je bačeno na test, za ostalo ne garantujem. U principu sve zavisi od proizvođača, sama konzola podražava m&k bez na plug and play, samo je pitanje da li proizvođač igara ima interes da ubaci podršku.

Ako neko ima Far Cry 5 ili Metro Exodus bilo bi sjajno da baci na test, čisto da znam da li da se cimam ili ne.
 
390d105b07269e20d22cd1786d4a4064.jpg


PS5 verzija za developere...
Ova treba sobu samo za sebe... ;)

Više ovde:
 
probao sam K400 sa kompa na petici radi kroz meni normalno, mada ovo nije tastatura za igranje vec za surf ali sljaka plug and play
 
Niko ne komentariše ssd spec koje je Sony izbacio da mogu da se koriste u ps5 ?
Odgledao sam dosta klipova, šatro preporučuje se ssd sa heatsink-om ili da se prate preporučene dimenzije i nakaci dodatno heatsink..
Ako neko ima već računicu kako najjeftinije da se prođe a da prati specifikacije Sonija ;)
 
Sacekaj da vidimo prvo iskustva onih koji ih budu postavljali pošto će oni Soniju poslužiti kao besplatni testeri ove opcije.
 
Vidim da je Metro Exodus na velikom popustu (10$), kakvi su utisci jel vredi uzeti? Prethodne delove sam probao na PC-u ali nesto me nije drzalo i nisam odigrao.
Takodje razmisljam AC Vallhallu da uzmem, jel igrao neko na PS5 ?
 
Vidim da je Metro Exodus na velikom popustu (10$), kakvi su utisci jel vredi uzeti? Prethodne delove sam probao na PC-u ali nesto me nije drzalo i nisam odigrao.
Takodje razmisljam AC Vallhallu da uzmem, jel igrao neko na PS5 ?
Ja sam instalirao Vallhallu, ali kad sam video da mi nije sacuvan save game odustao sam.Mozda kad se uzelim pa krenem opet ispocetka
 
Ja sam instalirao Vallhallu, ali kad sam video da mi nije sacuvan save game odustao sam.Mozda kad se uzelim pa krenem opet ispocetka
Očigledno si kupio za pogrešan region...
Nažalost sejvovi sa drugog regiona nije moguće koristiti...
Najčešća situacija da je neko igrao igru koristeći EU region disk, pa kupio US digital želeći da nastavi...
 
dešava se i kada je isti region, a drugi format igre, tipa igraš fizičku verziju pa ako u jednom trenutku rešiš da nastaviš na digitalnu, sejvovi se ne vide. To mi se desilo sa HZD
 
dešava se i kada je isti region, a drugi format igre, tipa igraš fizičku verziju pa ako u jednom trenutku rešiš da nastaviš na digitalnu, sejvovi se ne vide. To mi se desilo sa HZD
Ovo nisam znao.
Mislim da ovo nije moguće.

Moguće je da si prvo igrao HZD, a onda drugi put probao sejvove na HZD Complete edition, a te dve verzije ne funkcionišu zajedno bez obzira ako su i isti region.

Iz tog razloga, nažalost, nikad nisam ni prešao The Frozen Wilds jer mi ne pada na pamet da igram celu igru ispočetka da bih mogao odigrati DLC.
 
Očigledno si kupio za pogrešan region...
Nažalost sejvovi sa drugog regiona nije moguće koristiti...
Najčešća situacija da je neko igrao igru koristeći EU region disk, pa kupio US digital želeći da nastavi...
Brate ne znam, fizicka kopija igre je i na engleskom je kutija.Kao i sve druge fizicke kopije, svuda je sacuvao save game samo tu nije.Ne znam sto…Dobio sam od drugara novi Call of Duty (na nemackom jeziku je) i ne mogu da igram SP, izbacuje mi neki error.Mislim da je to zbog regiona, mozda i gresim
 
Nazad
Vrh Dno