Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Jel radi save sa ps4 na Ps5?Konkretno me interesuje za Days Gone i God Of War?
Da li patch za ps5 popravlja samo fps u igri ili ima poboljsanja i u grafici u odnosu na ps4 verziju?
 
Jel radi save sa ps4 na Ps5?Konkretno me interesuje za Days Gone i God Of War?
Da li patch za ps5 popravlja samo fps u igri ili ima poboljsanja i u grafici u odnosu na ps4 verziju?
Radi save, probao sam dosta igara i redovno nastavljam gde sam stao. Days Gone ima veću rezoluciju i 60 fps, ali nije remaster tako da sem veće rez nema grafičkih unapređenja.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Jel radi save sa ps4 na Ps5?Konkretno me interesuje za Days Gone i God Of War?
Da li patch za ps5 popravlja samo fps u igri ili ima poboljsanja i u grafici u odnosu na ps4 verziju?
Video sam da ima opcija da se download save sa cloud za GoW ali nisam probao.
Cim zavrsim Demons souls GoW je sledeci.

Citao sam i da je rezolucija blizu native 4k. Valjda je dinamicka za obe pa ide blizu. Kao sad i graphic mode ako se izabere bice 60fps

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mali update, potpuno prazan dualsense koji se ugasio u toku Cyberpunk-a napunjen do maximuma za 2 sata i 30 minuta sa prednjeg USB-a ali sa Xiaomi kablom...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Mali update, potpuno prazan dualsense koji se ugasio u toku Cyberpunk-a napunjen do maximuma za 2 sata i 30 minuta sa prednjeg USB-a ali sa Xiaomi kablom...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
Jel to brže od Sony-evog kabla ili?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko drži 100% puna baterija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Koliko drži 100% puna baterija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Evo sad sam igrao 2 i po sata No Mans Sky... i dalje je na 3 crte. Baš ću da obratim pažnju i da probam koliko toliko precizno da izmerim.

@eufrat

Da, brže od Sony originalnog kabla. S njim sam punio prvi put kad sam kupio konzolu i baš se vuklo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Evo sad sam igrao 2 i po sata No Mans Sky... i dalje je na 3 crte. Baš ću da obratim pažnju i da probam koliko toliko precizno da izmerim.

@eufrat

Da, brže od Sony originalnog kabla. S njim sam punio prvi put kad sam kupio konzolu i baš se vuklo.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
Zavisi od igre, da li koristi haptics...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pozdrav drugari, mali apdejt od Ištvana. Malopre me je zvao i rekao da nam vraca avans sutra, jer nije mogao da nabavi konzole. Ne mogu da verujem koliko nemam srece, prvo consolemania, sad on..
 
Pozdrav drugari, mali apdejt od Ištvana. Malopre me je zvao i rekao da nam vraca avans sutra, jer nije mogao da nabavi konzole. Ne mogu da verujem koliko nemam srece, prvo consolemania, sad on..
Isto :(
Digitalnu sam imao naručenu, teški smor.
Koja ispala a ja mislio zove me jer stiže ranije :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Stvarno nisam pametan. Treba zaboraviti malo na konzolu i smiriti hajp u sebi, i lepo kupiti kad se unormali situacija. Sve ostalo vodi ka razocarenju :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedno pitanje za ponosno vlasnike PS5 i PS4 konzola.
Da li moze da se istovremeno igra na PS5 i PS4 sa istig naloga.
Za PS3 i PS4 znam, ali za PS5 neznam kako ide.
Pozz i sretna nova i Bozic
[emoji2][emoji846][emoji2]

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
 
^ Iskreno nisam nikad mislio da ću to reći, ali lepša mi je bela, na stranu to što se crna lakše uklapa u enterijer...

P. S. koliko će tek ova limited edicija da košta po skalp cenama? :)
 
Pa ko će da ga zna, s obzirom da ne izbacuje Sony, nego neko treće lice.
Za početak, mogu da stave cenu koju god im padne na pamet - sad vidim da je 650$.
 
Koliko drži 100% puna baterija?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Meni posle par puta testiranja drzi izmedju 9-11 sati, sve zavisi i od igara koje se igraju i koliko koriste vibraciju, nije isto PES i COD, ali to je taj prosek za ovo vreme testiranja od kad koristim konzolu.
 
Jedno pitanje za ponosno vlasnike PS5 i PS4 konzola.
Da li moze da se istovremeno igra na PS5 i PS4 sa istig naloga.
Za PS3 i PS4 znam, ali za PS5 neznam kako ide.
Pozz i sretna nova i Bozic
[emoji2][emoji846][emoji2]

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk

Sve radi
 
Kod nas je sve to sto ce stici u januaru odavno rezervisano.
Ne ocekuje se da ce biti jedne konzole u slobodnoj prodaji.

Vec sad su ozbiljne liste cekanja za mart/april
 
Nadam se da će me kontaktirati iz g****c*****, ja sam na listi možda dan posle kolege koga su kontaktirali i kome je stigla konzola.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Stvarno nisam pametan. Treba zaboraviti malo na konzolu i smiriti hajp u sebi, i lepo kupiti kad se unormali situacija. Sve ostalo vodi ka razocarenju :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Stigla uplata od avansa nazad danas i narucio sam Switch Lite. Nadam se da ce biti neki PS5 za Black Friday.
 
Poslednja izmena:
To je vec dosta realnije razmisljanje. I ja se nadam da ce biti primeraka na policama tamo krajem godine. Sve pre toga mi deluje nerealno.
Iskreno, ne bih se zacudio da u nasim radnjama podignu cene kada budu dosli do malo vecih kolicina, s obzirom na potraznju.
Ako ostanu ove cene iz preordera bice odlicno. [emoji4]
 
Koloko sam razumeo Sony je odredio cenu.
 
Interesantna gradjevina.[emoji4]
978bc25b07817d41eddcb911f19cd76e.jpg


Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
A sad nema niko da se upiše u neku "listu čekanja"? Svaki sajt nas je out of stock

Sent from my KB2003 using Tapatalk
 
To sam bas i ja hteo da pitam. Znaci bukvalno nigde ne moze da se stane u listu cekanja ?
 
Nazad
Vrh Dno