Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Da li se zna otprilike kada bi u Srbiju trebalo da stigne ps5 pošto svuda gde sam gledao piše rasprodato?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
Nažalost, ne zna se. Svi koje sam pitao kažu da će biti "u toku sledeće godine", što je jako širok pojam. Najbolje je da pišeš prodavnicama direktno kako bi dobio preciznije informacije.
 
Ps4 nije mogao da se nadje do marta od kad je izasao. Ja kad sam uzimao ps5 pitao sam da rezervisem 2 za drugove. Tada su vec imali spisak od 500+. Ovo u gamecentar

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
A neka alternativa jel postoji?

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
PS4 kad je izasao bilo je vise tura, i u Decembru i opet u Januaru (ako se dobrom secam), nije situacija bas ovakva bila. Ovo je po meni samo korona i nista drugo, govorio sam da pre 2021 nema sta da izlazi PS5.

Polu sam pogodio odnosnu polu promasio jer su Sony i MS izbacili konzole ali opet sta vredi kad nema kolicina, bolje da su se strpeli malo.
 
Poslednja izmena:
Hmm, jedna od radnji što je ispoštovala sve koji su preorderovali(platili), kaže da nisu dobijali digital verzije konzola.., a ovde lik okačio sliku digital i napisao da su ispoštovali. [emoji30]


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Hmm, jedna od radnji što je ispoštovala sve koji su preorderovali(platili), kaže da nisu dobijali digital verzije konzola.., a ovde lik okačio sliku digital i napisao da su ispoštovali. [emoji30]


Sent from my GM1910 using Tapatalk
Zato što je njihov.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hmm, jedna od radnji što je ispoštovala sve koji su preorderovali(platili), kaže da nisu dobijali digital verzije konzola.., a ovde lik okačio sliku digital i napisao da su ispoštovali. [emoji30]


Sent from my GM1910 using Tapatalk
Video sam digital verzije kutije tamo kad sam uzimao. Ispali su maximalno korektni. Javljali su informacije 2 sedmice pre.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Zato što je njihov.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Moguće.
Video sam digital verzije kutije tamo kad sam uzimao. Ispali su maximalno korektni. Javljali su informacije 2 sedmice pre.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Možda su mislili za ovu novu turu, a možda je digital za njiih sa strane [emoji28] i ja bih tako da sam u mogućnosti xD No nebitno, rekoh im da bih pristao i na verziju sa diskom, iako uzimam samo digital igre na pc/ps/xbox.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Moguće.Možda su mislili za ovu novu turu, a možda je digital za njiih sa strane [emoji28] i ja bih tako da sam u mogućnosti xD No nebitno, rekoh im da bih pristao i na verziju sa diskom, iako uzimam samo digital igre na pc/ps/xbox.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Pa i ja samo digital imam. Mozda 2 diska, koja su posle postala digital. Za switch jedino imam vise fizickih

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sta igrate na ps5? Kako ste zadovoljni za sada?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nijednom do sada nije ni stucnula, ja posto nisam imao ps4 igram igre koje sam dobio uz ps+, TLoU, uncharted 4, pes 21, crash CTR, kupio sam i RDR 2 ali jos nisam poceo sa tim.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Call of Duty (extra i prelepo izgleda - misija u Vijetnamu dear Lord!), Spiderman (odlican), Valhalla (izgleda da su resili HDR) i instalirao sam God of war ali jos nisam probao. Ghost of Tsushima je odlicna isto.

Dva puta je crashovala - jednom Valhalla, jednom Call of Duty.
 
CoD sam uzeo za PC pre par dana.

Valhalu bas razmisljam. Za oba poslednja AC sam rekao nikad vise AC. Lol

Spiderman sam uzeo ali jos nisam ni poceo.

Ja samo Demon's souls igram. To mi omiljene igre.
Cekam da malo izgorim tu pa da nesto drugo krenem.

GoW cu verovatno sledece. Preorderovao sam ga i nikad zavrsio jer mi svaki ps4 pro pravio toliku buku na toj igri da nisam mogao da zavrsim.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Cyberpunk 2077 jel neko probao?

Sent from my Pixel 4a using Tapatalk
 
PS4 kad je izasao bilo je vise tura, i u Decembru i opet u Januaru (ako se dobrom secam), nije situacija bas ovakva bila. Ovo je po meni samo korona i nista drugo, govorio sam da pre 2021 nema sta da izlazi PS5.

Polu sam pogodio odnosnu polu promasio jer su Sony i MS izbacili konzole ali opet sta vredi kad nema kolicina, bolje da su se strpeli malo.
+1
 
Xbox series x je dobra konzola svakako. Dobre 1st party igre tek dobija krajem 21 i posle.
Sve xbox igre ce biti i na pc.

Sony 1st party je nesto sto nema na drugom mestu. Svake godine bar 2 GOTY kandidata.

Ako vec ima pc neka uzme ps5. Cak su i perf xsx i ps5 slicne na 3rd party.

Ja sam imao sve konzole. Resio sam da batalim xbox za sada. Mozda uzmem xsx usput ali za sada nema poente.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako hoce neke Soni ekskluzive onda je izbor jednostavan, ako nece onda je stvar licnog izbora. XBOX je malo jaci, sto ce mozda u nekoj buducnosti biti manje ili vise primetno, soni ima odlicnu stvar sa novim gejmpadom, ali je pitanje kolika ce podrska biti za to. XBOX ima i "gamepass".... Sve prvo polazi od toga sta bi da igra, a onda ide ovo vezano za servise koji nude jedni i drugi, tj. ako ga to ne zanima onda na realnost ponude za razmenu fizickih kopija na trzistu.

Ako ima dobar PC, onda sigurno PS5.
 
Poslednja izmena:
Pretplata je bolja na PS-u. Prosto PS Plus Collection ima jedno 4-5 puta manje igara, ali svaka je vrh i redovno se dopunjuje odlicnim igrama, mahom iz Sony kuhinje. Xbox Game Pass ima 100+ igara, gde 10 mozda vredi necemu, a od GOTY kandidata sto covek gore rece ima samo Witcher 3.
Prosto Sony ekskluzive prave razliku i to je to. Koga to ne zanima, onda nzm, ili nije pravi gamer ili ga zanimaju samo esports i battleroyale gluposti (za mene gluposti) kao Fortnite :d
 
Sony ekskluzive prave razliku, ali ne bih rekao da je PS pretplata bolja od Gamepassa.
 
Pretplata je bolja na PS-u. Prosto PS Plus Collection ima jedno 4-5 puta manje igara, ali svaka je vrh i redovno se dopunjuje odlicnim igrama, mahom iz Sony kuhinje. Xbox Game Pass ima 100+ igara, gde 10 mozda vredi necemu, a od GOTY kandidata sto covek gore rece ima samo Witcher 3.
Prosto Sony ekskluzive prave razliku i to je to. Koga to ne zanima, onda nzm, ili nije pravi gamer ili ga zanimaju samo esports i battleroyale gluposti (za mene gluposti) kao Fortnite :d

Ps plus collection bolji od xbox pass? Covek kome se ne svidjau igre kao GoW od tacke A do tacke B nije npravi gamer i SJW politika kao TLoU 2 nije pravi gamer? Ok....
 
Gamepass je po meni ok za decu. Roditelji kupuju igre i pre ce daju 100$ jednom za godinu dana. Gamepass ce biti bolji kad MS poveca kvalitet 1st party. Ja sam imao gamepass na xbox one x, sad imam na pc. Nisam koristio ni jednom. Kad dodju TES6 i mozda Starfield, ako budu na nivou bice to ok. Ali Bethesda gubi draz. Od Skyrima ima 9 godina. Nisam odusevljen igrama posle toga. Doom su mi ok bile, FO4 onako.
Sve je stvar licnog ukusa. Meni se npr ni Zelda BOTW nije previse dopala.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno