Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Neki su preskočili Pro i jedva čekaju da obrnu iste igre na 5ici [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Sa druge strane ima nas koji nismo čekali sa igrama pa možemo sa ps5. Bar ja...realno kontam da ću kupim isti kad izađe novi GoW pređem i prodam (ili maznem od druga) [emoji56][emoji1787]

Edit:nešto mi multi quote radi samotako [emoji849]
Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ja sam odavno rezervisao kod poznatog KP uvoznika i sledece nedelje mi stize PS5 digital.
 
Kolko ste platili digital?
Zna li se situacija sa deljenjem naloga da dvojica dele igru? Dal funkcionise kao na PS4? Nisam ispratio situaciju
 
Poslednja izmena:
Gde uzeti igre tj Demon Souls na KP?
Može na PM. Na oglasima ne vidim nista. CL nema.


Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Odakle je bolje uzeti PS5, Konzolmanijak ili Istvan? Ako moze neko da mi sibne link od Istvana i po kojoj je ceni uzeo disk edishn, bio bih jako zahvalan.
 
Žali bože PS5 i 4k na mom LG 55UE850 TV.
Sledeći vikend se mora uzeti neki 4k Oled tipa Oled55cx bar.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Kvalitet slike je očajan.
Meni se 10x bolja slika na starom 1080p Samsung A550 monitoru nego na ovom 4k TV.
Možda je najbolje rešenje i za console gaming 32 inch 4k monitor.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Tu se slažem mada OLED ne može da se poredi sa panel tehnologijom monitora, taj LG je odličan TV. Ovo kažem iako i sam koristim 27inči 4k monitor.
 
Kako bre krs slika? Mozda si zahtevan korisnik ne znam
 
Tu se slažem mada OLED ne može da se poredi sa panel tehnologijom monitora, taj LG je odličan TV. Ovo kažem iako i sam koristim 27inči 4k monitor.
Druže ovaj moj TV je jedan od najgorih 4k TV ikad napravljen.
Uzeo sam ga *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* napamet ne gledajući testove pre neke 4 godine, uopšte nije bilo poente tad 4k uzimati.
Za običan TV je super, filmovi solidno, za igre smeće, očajne boje, nema HDR, uglovi gledanja tuga.
Ma ide u dnevnu sobu kod matoraca.

Sent from my Oneplus 8
 
Žali bože PS5 i 4k na mom LG 55UE850 TV.
Sledeći vikend se mora uzeti neki 4k Oled tipa Oled55cx bar.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

imam slican 49" LG, i uvek mi je bila nepodnosljivo losa crna boja (isto nisam bio dovoljno informisan kao ti), uzeo sam CX pre par nedelja i kao da sam napredovao 218 godina fazon, a taj tv mi je star 3-4 godine i bio je skoro 100k dinara
 
Recimo Valhalla je na istom televizoru blago sr"nje ako je u HDR, bas me interesuje kako ce izgledati ista igra na ps5.
 
Baš je bela ova plastika na soniju...

Ispravite me ako grešim, zar nije neki lik dobrano odmakao u proizvodnji i distribuciji custom covera za PS5, ali ga je Sony nedavno tužio, i kao da sam negde pročitao da su se sudski sporazumeli da obustavi proizvodnju i prodaju...
 
Ispravite me ako grešim, zar nije neki lik dobrano odmakao u proizvodnji i distribuciji custom covera za PS5, ali ga je Sony nedavno tužio, i kao da sam negde pročitao da su se sudski sporazumeli da obustavi proizvodnju i prodaju...

Odmakao svakako ne, to je bio samo sajt sa par rendera. Čim se stabilizuje distribucija konzola na proleće očekujte da Sony izbaci seriju takvih raznobojnih Covera za jedno 39.99$ mat i 49.99$ glossy. Msm i logično je ...
 
Tako je. Inače, naručio sam black faceplate istog dana kada je omogućen preorder i dobio sam refund 7 dana posle.
 
e kakvi su, proizvedu belu konzolu i posle prodaju crni plate... kapitalizam nema. kraja
 
Izgleda da update nije resio problem sa rest mode- drug ostao bez zvuka na konzoli posle povratka iz istog.
 
Stiglo kurirskom službom iz Gigatrona u Čačak!
96ac4f93abae2b1a95968b0e8f8e3675.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Da, ali konzola radi checkerboard sa manje rezolucije na 4k, tako da konzola daje 4k output.
Ne, ne radi to tako, dobijas 1080p rezoluciju.
Mnogi su se zalili sto nema 1440p rezolucije, vec samo 1080p i 4k, kao i na ps4pro, a mnoge igre se renderuju na 1440p i ne samo tim standardnim, nego i mnogim medju rezolucijama.
Nigde ti se ne navodi render rezolucija, vec se sve to vodi pod 4k 30 ili 4k 60fps, dok je 1080p 120Hz izvorno 1080p.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Društvo, moram da vam se pozalim da sam imao krajnje neprijatno iskustvo sa prodavcem Consolemania na KP. Pre svega, moram da kazem da čovek nije hteo da uzme avans ili punu cenu za konzolu. Još prvog dana kad je izbacio oglas, drug je naručio dve konzole, jednu običnu za sebe i digitalnu za mene. Rečeno nam je da smo medju prvima i da konzole dobijamo krajem novembra. Na dan izlaska konzole nam je rekao da će nam javiti ukoliko ostanu konzole u slobodnoj prodaji. Danas se javio sa pričom da igre i dodaci stižu za par dana, a konzole tek u martu ili aprilu. Ne znam da li je znao da neće biti konzola u slobodnoj prodaji ili je već sve prodao poznanicima. Sad mi je iskreno zao sto nisam naručio u nekoj radnji. Da li je neko uzimao kod njega i da li je dobio konzolu?
 
Nisi jedini, imam nekoliko ljudi u okruženju koji su mi vrlo sličnu priču ispričali. Možda je neko i dobio svoj primerak sa KP, ali takvi su u manjini.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno