Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

A u kojoj od te dve je bolje da se kupi, po pitanju priznavanja reklamacije za drift recimo?
Ja bih odabrao Gigatron, jer imas opciju na rate bez kamate (12 meseci) do 60.000. Ostatak platis u kesu. Ako ti znaci nesto. Sa druge strane, procitao sam na forumu da ne prave problem za reklamaciju kontrolera, dovoljan je fiskakni racun. Burazerov klinac je uzeo xbox kod njih. Dobio drift na kontroleru, a u medjuvremenu izgubio fiskalni racun. Uvazili su mu garanciju preko licnog broja konzole, sto mi deluje kao korektna prica. Kada god sam u gigatronu slao na godisnji servis laptop, zamenjen mi je bio deo dok još nisam ni sam shvatio da je za zamenu. Nemam, iskreno, losa iskustva sa njima.
 
Da, i to disk verzija sa 2 godine garancije, stvarno brutalan deal.
 
Svuda je izgleda cena sada 65k. U game centru isto.
Dva puta sam kod njih reklamirao drift i oba puta brzo resena reklamacija.
 
Nema potrebe za sarkazmom, dosta ljudi iz Srbije dolazi u CG, pogotovu sada na primorje tako da nije zgoreg informacija.
 
Kolega,evo post gore sa cijenom.
Ne znam u kom smislu kazes"ne moze se naci"? Nema potrebe za hejtom,to je zvanicna cijena firme tehnomax u CG.
 
Nije ti to muka nego privilegija što možeš da kupiš po toj ceni, tako da nemoj da razmišljaš puno.
 
65K na Ananasu
 
Otišla 4ka kod novog vlasnika, taman da se iskoristi "popust". Zovem Gigatron da pitam može li 35k u kešu i 30 na 6 rata, veli snajka ne može, na rate je 72k a za keš 65k.
Isto to pitam u Tehnomedii, može 35 solarno i 30 na lastiš. Computerland daje na 12 sa cenom od 65k. Ako nekom znači ovaj info.
Kapiram da je isti klinac Computerland ili Tehnomedia 🤔😁
 
Zar ne moze u gigatronu na 24 rate intesinim karticama? Koja je cena tad?
 
Ja sam ih iz tog razloga prvo nazvao, pošto ću kod njih uzeti joypad (daju 15% uz Intesa Visa karticu, što mu dodje slično kao KP cena a opet je zvanična radnja) pa rek'o da uzmem sve na jednom mestu. Ponudio više od 50% cene u kešu, ali očigledno ne žele 😁
 
Zato i pitam jer kad kliknes na detaljnije:

Na rate bez kamate​

  • Plaćanje čekovima građana do 24 jednake mesečne rate bez kamate – minimalni iznos je 3.000 RSD a maksimalni 120.000 RSD
  • Addiko bank kredit, kupovina do 24 rate - minimalni iznos je 10.000 RSD a maksimalni 90.000 RSD. Pogledajte detaljnije.
edit:

* Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja.

Znaci online bi trebalo da je 65k kad se placa karticom na rate
 
Nisam tvrdio da nema rata, na rate može, ali onda nije 65k već je 72k, to im i piše ispod artikla na SS-u koji sam okačio.
 
Nisam tvrdio da nema rata, na rate može, ali onda nije 65k već je 72k, to im i piše ispod artikla na SS-u koji sam okačio.
Pa online je kupovina, samo nije odjednom nego na rate.
Kod Intesa imaš opciju da i kreditnom i debitnom karticom kupuješ na rate online.

Zato i pitam jer kad kliknes na detaljnije:

Na rate bez kamate​

  • Plaćanje čekovima građana do 24 jednake mesečne rate bez kamate – minimalni iznos je 3.000 RSD a maksimalni 120.000 RSD
  • Addiko bank kredit, kupovina do 24 rate - minimalni iznos je 10.000 RSD a maksimalni 90.000 RSD. Pogledajte detaljnije.
edit:

* Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja.

Znaci online bi trebalo da je 65k kad se placa karticom na rate
Mislim da da...
 
Da, da, znam za to (svakako plaćam debitnom tu razliku na rate) upravo sam probao, može do 12 rata online (Intesa Visa debit) ali u radnji ako se ide na rate onda je 72k 😁
Bogovi. Meni online ne igra, tako da idemo drugačije :)
U svakom slučaju rešena misterija 😅
 
Ja sam uzeo u Gigatronu za 74000 RSD PS5, kada je cena bila 74000 na sledeci nacin. 14000 RSD sam dao u kesu, a 60.000 sam uzeo kod njih kredit (ne ona kreditna kartica na 24 meseca). Znaci 60 000 RSD su mi podelili na 12 meseci i objasnili kako placam. Nema nikakve kamate, provizije (odrzavanje racuna) i sl. Kredit mi je dala Rajfajzen banka. Ne znam sta se sada promenilo, ali vidim da ova promocija PS5 od 65000 RSD traje svugde do 15.07. Trebalo bi da su u Evropi i neki eseti za ps5 na popustu, tipa 3d PULSE slusalica.
Otišla 4ka kod novog vlasnika, taman da se iskoristi "popust". Zovem Gigatron da pitam može li 35k u kešu i 30 na 6 rata, veli snajka ne može, na rate je 72k a za keš 65k.
Isto to pitam u Tehnomedii, može 35 solarno i 30 na lastiš. Computerland daje na 12 sa cenom od 65k. Ako nekom znači ovaj info.
Kapiram da je isti klinac Computerland ili Tehnomedia 🤔😁
Na tu pricu isto mozes bilo gde, sa time da umesto rata pustis 6x cek, ako imas mogucnosti da ih pokupis.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno