Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Pozdrav,
Par možda glupih pitanja.
Koliko je pouzdan Computerland kao prodavnica, u odnosu na games, gamecentar, gigatron?
Da li je neko kupio tamo, da li daju naš račun, kakvi su sa reklamacijama?
 
Computerland je pouzdana, legalna prodavnica. Naravno da daju fiskalni račun. Za reklamacije ne znam, nije mi trebalo.
 
Videh kod njih neka akcija rodjendanska. Xbox series x 65k ali samo online, a ps5 isto 65k ali samo u radnjama. Bilo kako bilo nisam uspeo da nadjem link da porucim po toj ceni... ili sam glup ili je neka mulja (verovatno ovo drugo). Usb stik i figurice na stanju, ostalo satro rasprodato... Neka neko javi ako je uspeo da poruci.
 
Videh kod njih neka akcija rodjendanska. Xbox series x 65k ali samo online, a ps5 isto 65k ali samo u radnjama. Bilo kako bilo nisam uspeo da nadjem link da porucim po toj ceni... ili sam glup ili je neka mulja (verovatno ovo drugo). Usb stik i figurice na stanju, ostalo satro rasprodato... Neka neko javi ako je uspeo da poruci.
Klasicna Tehnomanija, udare extra cenu, ali ne mozes da porucis online, samo u radnjama, a nikako da vidis u kojim Vratili cene, 74, i 80 sa igrom.
 
Poslednja izmena:
Ko na kliac bio danas u uscu, mrzelo me da ulazim, verovarno bi video uzivo da nema od toga nista..
 
To je mnogo iritantna stvar koje mnoge prodavnice praktikuju, sve reklamiraju milion nekih artikala a kad želiš da to i kupis nema niko ni u radnji ni online. Moraš da poručiš u radnji da rezervišeš, platiš, i onda čekaš da im roba stigne od dobavljača.
 
Ovo se isplati kupiti. Samo treba da se porani poprilicno i nadati se da nisu prodali prijateljima.
 
Poslednja izmena:
Tako je. 25 komada u 5 prodavnica. Dakle po 5 najbrzih dobija. Bas me zanima dal ce da muljaju.
 
A ima i ovako na oglasima, sto izadje bolje ako je sve sto pise tacno, za digital.
Screenshot_20230517_214758_KupujemProdajem.jpg
 
Te cenu su vec neko vreme,samo odaberes pravog prodavca i uživaj, sada vidim da i oni bolji daju 2g garancije, ja od ps3 uzimam kod jednog i nikada problem.
 
99% da su prodali svih 25 (beše 5 komada po prodavnici?) u roku od max sat vremena. akcija je počela u 10
 
Videh i ja jutros, realna cena kakva treba da bude. Ko nije uzeo, idealna prilika.
 
Taman toliko je bila u preorderu kad sam je uzimao 😁
 
Takodje, eto posle nekoliko godina je cena pala na onu koju sam platio kad je izasla konzola :eek: jezivo.
 
Nazad
Vrh Dno