Šta je novo?

Playstation 5 - Gde kupiti?

Koliko ja znam ti GG vaučeri su uglavnom beskorisni, i ne važe za traženu robu. Za sve što je obeleženo sa TOP AKCIJA i sličnim fensi oznakama mislim da ćeš teško iskoristiti (i sam radim u kompaniji koja dobija vaučere). Proveri baš pa javi ovde, daj bože da grešim.
 
Ako stvarno mozes da uzmes za 67700,ne shvatam sta vise cekati.Tu cenu sa igrom, nemas ni na oglasima.Ali nazalost pre ce biti kako kolega iznad napisa.
 
Koliko ja znam ti GG vaučeri su uglavnom beskorisni, i ne važe za traženu robu. Za sve što je obeleženo sa TOP AKCIJA i sličnim fensi oznakama mislim da ćeš teško iskoristiti (i sam radim u kompaniji koja dobija vaučere). Proveri baš pa javi ovde, daj bože da grešim.
A koja kompanija je u pitanju?
Druga radi u NIS-u, i svakog desetog u mesecu, ima 20%, osim na šok cene.
E sad, vidim u komentarima da se to mozda odnosi i na top artikle.
Skroz bezveze ako je ne moze.
 
Ista kompanija. 😋 Kaži drugaru da proveri još jednom, lepo tamo piše na koju grupu artikala se primenjuje vaučer, PS5 99.9% nije među njima, znam jer sam i ja hteo sebi tako da kupim.
 
Pa da, tako sam i ja mislio.
Pre svega, ova kao 94.000, ali za gotovinsko 84.000, a ono realna cena 84 000.
Jedna od gorih kompanija xd
 
Konzola ispadne oko 600e
1678888051824.png
 
Video sam da ima za 600e u regularnim radnjama sa 5g garancije, naravno bez igre. Tako da ova ponuda i nije nista posebno..
 
Tesko da ima za 600, sa petogodisnjom garancijom, ona gore ponuda za 75,5 sa igrom je sasvim ok, i tesko da ce ici ispod.
 
Uzimajte to dok ima na stanju, a i igra je odlicna.
 
Kako greska kad je dečko postavio sam screenshot… plus odeš na sajt bilo koje prodavnice i videćeš da je taj Bundle trenutno 84000.
 
Sad sam proverio na sajtu Gigatrona, ovo je izgleda dodatnih 10% popusta za online kupovinu, traje do sutra.
 
Da makar imaju digitalnu verziju za 65k pa sa 10% popusta.. E to bi bila prava akcija!
 
Pocela i po drugim Radnjama da se pojavljuje ali cena ljuta. Bas me zanima odakle Ps4 iskopase.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230316_171712.jpg
    Screenshot_20230316_171712.jpg
    91.2 KB · Pregleda: 146
Ja sam pazario... jeste da sam imao u planu Digital. Ali s obzirom na ovu cenu koja je skoro pa ista kao na KP, resio sam da uzmem. Plus na karticu, tako da nisam morao odmah ceo iznos da iskesiram.

Nadam se da cu danas i da je pokupim! :)
Uz konzolu sam uzeo i dodatni dzojstik. Izabrao crveni da bih lakše razlikovao… stavio da pokupim u radnji. Konzolu imaju, crveni dzojstik naravno da ne. xD
Da sam uzeo beli upravo bih palio Sony… ali dobro. Samo se nadam da će biti sutra, da može preko vikenda da se igra. :)
 
Još da ponude digitalnu verziju za ~60 hiljada pa da se kaže da su se cene vratile u normalu.

Mislim da uskoro izlazi PS5 slim, pa možda budu još neke malo bolje akcije.
 
Nazad
Vrh Dno